Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Bojana,Jinxy

    Oduzmite se vi!Ahahahahahahahah.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg99279#msg99279 date=1255892900]
      [quote author=vuk link=topic=1649.msg99276#msg99276 date=1255892803]
      Simpsonovi trju vec 20 godina... Imaju neverovatnu gledanost sirom sveta... Sada izlaze nove epizode, ali ne znam kod nas kada ce biti...
      [/quote]
      Ne znam stvarno,ajde da ti vjerujem
      Ali gledaju ih djeca izmedju 3-7 godina pretpostavljam,a djece tog uzrasta sirom svijeta je mnogo ;)

      [/quote]
      Veruj mi da gledaju i stariji ljudi... Pa nadji neki sajt ili forum o njima videces koliko ljudi svih uztasta... U samom crtacu doticu se sve aktuelne teme ali na duhovit nacin...
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Vladane,ne lupaj gluposti,ja se lepo secam da sam to gledao skoro do 5-og razreda.
        A Vuce,ja ne mogu da verujem da neki stariji ljudi to stvarno gledaju :-\

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg99279#msg99279 date=1255892900]
          Ne znam stvarno,ajde da ti vjerujem
          Ali gledaju ih djeca izmedju 3-7 godina pretpostavljam,a djece tog uzrasta sirom svijeta je mnogo ;)
          [/quote]

          Ma sta pircas?!
          Simpsonovi su mega popularni medju studentima, sredovecnim ljudima, medju decom tesko.
          Pogledaj ih nekada, nisu losi.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg99281#msg99281 date=1255892973]
            Bojana,Jinxy
            Oduzmite se vi!Ahahahahahahahah.
            [/quote]
            Idi na buvljak,prodaji viklere!
            Oznoji se Tata sav,
            bekendi ga strasno muce,
            borio se kao lav!
            al' mu ipak g.za puce!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=vuk link=topic=1649.msg99282#msg99282 date=1255893030]
              Veruj mi da gledaju i stariji ljudi... Pa nadji neki sajt ili forum o njima videces koliko ljudi svih uztasta... U samom crtacu doticu se sve aktuelne teme ali na duhovit nacin...
              [/quote]
              Pazi Vuce ja ne sumnjam da je tako,ali oces da mi kazes da neko ko ima 16-17 godina gleda u kontinuitetu taj crtac,ma ajde molim te,ne lozi me ovdje...
              A taj duhovit nacin kakav je,je li vulgaran?
              sigpic

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg99286#msg99286 date=1255893194]
                  [quote author=vuk link=topic=1649.msg99282#msg99282 date=1255893030]
                  Veruj mi da gledaju i stariji ljudi... Pa nadji neki sajt ili forum o njima videces koliko ljudi svih uztasta... U samom crtacu doticu se sve aktuelne teme ali na duhovit nacin...
                  [/quote]
                  Pazi Vuce ja ne sumnjam da je tako,ali oces da mi kazes da neko ko ima 16-17 godina gleda u kontinuitetu taj crtac,ma ajde molim te,ne lozi me ovdje...
                  A taj duhovit nacin kakav je,je li vulgaran?
                  [/quote]
                  Da znam gde ima i u koliko sati gledao bi svaki dan... Sada ortak iz kraja skida sa neta pa cemo gledati... Ne bih sada mogao da ti prepricavam epizode i smesne detalje... Pogledaj par epizoda i navuci ces se... ;D
                  http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=vuk link=topic=1649.msg99288#msg99288 date=1255893421]
                    Da znam gde ima i u koliko sati gledao bi svaki dan... Sada ortak iz kraja skida sa neta pa cemo gledati... Ne bih sada mogao da ti prepricavam epizode i smesne detalje... Pogledaj par epizoda i navuci ces se... ;D
                    [/quote]
                    Sta skida s neta?
                    Pa postuj ovdje neku od tih kako kazes fora,da vidim sta je tu intresantno ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Moj cale je opasno navucen na Simsonove.
                      Vuk ti istinu govori.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg99290#msg99290 date=1255893523]
                        Moj cale je opasno navucen na Simsonove.
                        Vuk ti istinu govori.

                        [/quote]
                        Ma lozite me malo ti i Vuk ;D
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg99289#msg99289 date=1255893515]
                          [quote author=vuk link=topic=1649.msg99288#msg99288 date=1255893421]
                          Da znam gde ima i u koliko sati gledao bi svaki dan... Sada ortak iz kraja skida sa neta pa cemo gledati... Ne bih sada mogao da ti prepricavam epizode i smesne detalje... Pogledaj par epizoda i navuci ces se... ;D
                          [/quote]
                          Sta skida s neta?
                          Pa postuj ovdje neku od tih kako kazes fora,da vidim sta je tu intresantno ;)
                          [/quote]
                          Pa skida epizode, da ima sve... Ne znam napamet, ae neko ako zna neka napise... Ali opet ako bih ti napisao mozda ne bi razumeo jer bi bilo izvuceno iz konteksta, i u nekoj situaciji gde bi sala bila smesna...
                          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=vuk link=topic=1649.msg99292#msg99292 date=1255893632]
                            Pa skida epizode, da ima sve... Ne znam napamet, ae neko ako zna neka napise... Ali opet ako bih ti napisao mozda ne bi razumeo jer bi bilo izvuceno iz konteksta, i u nekoj situaciji gde bi sala bila smesna...
                            [/quote]
                            A epizode skida,izvini nisam te shvatio :-[ :-[ :-[

                            Ja kad bih znao kako se to skida i ja bih skinuo jednu epizodu i pogledao da vidim kakav je to crtac

                            A koliko ima tih sala prosjecno po epizodi?
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg99291#msg99291 date=1255893597]
                              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg99290#msg99290 date=1255893523]
                              Moj cale je opasno navucen na Simsonove.
                              Vuk ti istinu govori.

                              [/quote]
                              Ma lozite me malo ti i Vuk ;D
                              [/quote]

                              Ma ne lozimo te covece!!!
                              Evo ja cu da ti prepricam jednu foru iz jedne epizode.

                              Mardz hoce da se razvde od Homera (oni su Bartovi roditelji).
                              Homer jede puding i dolazi mu Mardz i kaze da odmah krene sa njim. Homer gldeea onaj puding i kaze (kao dilema): Mardz-puding? Mardz-puding? Mardz-puding?
                              Puding!
                              Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ... koji car ... hahahahahahaha ....

                              Obavezno pogledaj.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Ja ti,Vlatko,ne bih nista znala reci o Simpsonovima,ja sam jos uvijek na ovom nivou.
                                http://www.youtube.com/watch?v=Mr90sKbc9j4
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X