Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Jaooo,Vlatko,ne znam.
    Ipak je Bojana u pitanju. :-[
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Samo da nam se gold ne napije danas.
      Kad pomjesa jabuku i breskvu svasta bude.
      A moze se desiti da kada dodje kuci bude vjezbao za ispit.
      E onda...
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Aleksa,nisi mi komsija (hvala Bogu),ali jesi na ovom forumu.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Vratio se Gold,nadam se da nije prejerao s picem :-\
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            @Vladan
            Ja ne moram da sedim na dve stolice,jer je meni dovoljna jedna.Ja sam,za razliku od tebe,gradjen taman za jednu stolicu.A koliko sam cuo,ti,ne retko,uzimas i 3(samo posle rucka)
            Uostalom,ja znam da je vase Djokica udruzunje zaista sjajno.Vi pravite projekat koji izgleda bas ogromno(Bas kao tvoje du.e na maturi Ahahahahahahahahaha . )

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Zamisli,Boki,da imas tako dominantnog2.spratu.
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=jinxy link=topic=1649.msg99101#msg99101 date=1255877676]
                Zamisli,Boki,da imas tako dominantnog[/quote]

                Ma ne smem ni da zamisljam :-X :-X
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg99100#msg99100 date=1255877638]
                  @Vladan
                  Ja ne moram da sedim na dve stolice,jer je meni dovoljna jedna.Ja sam,za razliku od tebe,gradjen taman za jednu stolicu.A koliko sam cuo,ti,ne retko,uzimas i 3(samo posle rucka)
                  Uostalom,ja znam da je vase Djokica udruzunje zaista sjajno.Vi pravite projekat koji izgleda bas ogromno(Bas kao tvoje du.e na maturi Ahahahahahahahahaha . )
                  [/quote]
                  Ja sam za razliku od tebe ljudska i moralna gromada,ja ne pricam jedno a radim drugo,ne i nikada i necu ;)
                  Nas projekat je takav kakav je,ali je NAS i mi imamo nesto sto ti nikad neces imati,a to su sloga,iskrenost i pravi prjatelji ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Bilo bi dobro za tebe da sam ti komsija,uvijek bi mogla da naucis nesto od mene pocevsi od kucnog reda i mira,pa od ciscenja stana,ili kuce,...

                    Inace,kuca je zakon,mnogo je bolje zivjeti u kuci nego u stanu .
                    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg99103#msg99103 date=1255877879]

                      Ja sam za razliku od tebe ljudska i moralna gromada,ja ne pricam jedno a radim drugo,ne i nikada i necu ;)
                      Nas projekat je takav kakav je,ali je NAS i mi imamo nesto sto ti nikad neces imati,a to su sloga,iskrenost i pravi prjatelji ;)
                      [/quote]

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg99100#msg99100 date=1255877638]
                        @Vladan
                        Ja ne moram da sedim na dve stolice,jer je meni dovoljna jedna.Ja sam,za razliku od tebe,gradjen taman za jednu stolicu.A koliko sam cuo,ti,ne retko,uzimas i 3(samo posle rucka)
                        Uostalom,ja znam da je vase Djokica udruzunje zaista sjajno.Vi pravite projekat koji izgleda bas ogromno(Bas kao tvoje du.e na maturi Ahahahahahahahahaha . )
                        [/quote]
                        Vlatko,brani se!
                        Ne dozvoli mu da te ovako verbalno razvaljuje!!!
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • [/quote]
                          Slazem se,PRAVI muskarci rade sami,DART GUNNER, ne ;D
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg99104#msg99104 date=1255877930]
                            Bilo bi dobro za tebe da sam ti komsija,uvijek bi mogla da naucis nesto od mene pocevsi od kucnog reda i mira,pa od ciscenja stana,ili kuce,...

                            Inace,kuca je zakon,mnogo je bolje zivjeti u kuci nego u stanu .
                            [/quote]


                            Najbolje da ja od tebe naucim: KAKO HVALITI SEBE U 100 LEKCIJA
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg99107#msg99107 date=1255878090]

                              Slazem se,PRAVI muskarci rade sami,DART GUNNER, ne ;D
                              [/quote]
                              Proklet da si,kako da odgovorim na ovo?Ok,1:1,ali cuvaj se,cekacu da se opustis....

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=jinxy link=topic=1649.msg99106#msg99106 date=1255878040]
                                Vlatko,brani se!
                                Ne dozvoli mu da te ovako verbalno razvaljuje!!!
                                [/quote]
                                Nikad nisam umio ni mogao da dobijam verbalne bitke,Aleksa ima taj dar i ljudi poput njega,ja nazalost, ne :'( :'( :'(
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X