Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Mozda Aleksa oce da ima veze za jednu noc,pravi ce biti Kazanova 8)
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg98662#msg98662 date=1255786995]
      Gold ruzan ti je avatar,uopste mi se ne svidja!
      [/quote]

      Sta ti se ne svidja?
      Koji deo?

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg98664#msg98664 date=1255787072]
        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98661#msg98661 date=1255786979]
        Dobro,tvoja stvar,samo nemoj vise da me zatrpavas porukama ,pitanjima sta sad ? Sta da radim ? itd...
        [/quote]
        Sta je s tobom covjece?
        Sta ti bi odjednom?
        Sta imas protiv mene?
        Svi znaju koliko te cijenim i postujem,a ti tako

        [/quote]


        I ja tebe postujem,samo te savjetujem,ti imas svoje misljenje,Ok...nista nije....samo kazem,a to sam ti rekao i onda na pm....ako imas svoje misljenje,ne daj nikom da te pokoleba.....
        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg98667#msg98667 date=1255787201]
          Sta ti se ne svidja?
          Koji deo?
          [/quote]
          Ne svidja mi se slika uopste,odvratna je,a i natpis mi je malo djetinjast...
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg98665#msg98665 date=1255787099]
            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98654#msg98654 date=1255786505]
            Vladane,procitaj jos jednom sta sam napisao pa ces shvatiti poentu mog iskrenog savjeta...apsolutno dobronamjeran savjet..i za tvoju informaciju,nemam djevojku,niti me nista to ne zanima previse...zanima me ovako da prokomentarisem neku djevojku,ali veze ito jos ne....
            [/quote]

            Sto neces da imas vezu?
            Pa ljubav je najlepsa stvar?

            Mada, ako preferiras tudje zene ili uopste starije, one ne traze ljubav.

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98658#msg98658 date=1255786882]
            Sta kazete na ovo ?
            http://www.youtube.com/watch?v=HUCLJk0N1ls
            [/quote]

            Ovi iz OT benda sve pretvaraju u zlato. Sta god da otpevaju!





            [/quote]


            Ahahaha....u zlato....ali bice 2 verzije spota....cenzurisana i necenzurisana...ova necenzurisana ide posle ponoci.....

            Ma ok kasnije,ali mislim da mi je jos rano da se upustam u neke veze jer to kasnije moze lose da utice na moju psihu ,na dalji nastavak,shvatas ?
            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg98669#msg98669 date=1255787267]
              Ne svidja mi se slika uopste,odvratna je,a i natpis mi je malo djetinjast...
              [/quote]

              Ja mislim da je extra!
              Pogledaj malo bolje nije to obicna slika, fc je dodao nesto!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg98671#msg98671 date=1255787339]
                Ja mislim da je extra!
                Pogledaj malo bolje nije to obicna slika, fc je dodao nesto!
                [/quote]
                Pa sad kad sam pogledao malo bolje,mozda i nije to toliko los avatar...

                Aleksa,necu te vise smarati na pm,izvini sto sam ti slao poruke i sto sam trazio pomoc od tebe...
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg98671#msg98671 date=1255787339]
                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg98669#msg98669 date=1255787267]
                  Ne svidja mi se slika uopste,odvratna je,a i natpis mi je malo djetinjast...
                  [/quote]

                  Ja mislim da je extra!
                  Pogledaj malo bolje nije to obicna slika, fc je dodao nesto!

                  [/quote]

                  Moglo se ovo bolje napisati,ali ko da je bitno,bitno je da se moze procitati sta goldi misli o Rafi 8)

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Vladane,nisi me smarao uopste,samo kazem da moras imati svoje ja,nisam samo ja u pitanju,znaci,da ti neko kaze,aj skaci samnom sa mosta,ti bi skocio ???


                    Imas svoje misljenje,postupas prema njemu i kraj.....

                    Nije valjda da si me pogresno shvatio opet ?
                    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98674#msg98674 date=1255787497]
                      Vladane,nisi me smarao uopste,samo kazem da moras imati svoje ja,nisam samo ja u pitanju,znaci,da ti neko kaze,aj skaci samnom sa mosta,ti bi skocio ???


                      Imas svoje misljenje,postupas prema njemu i kraj.....

                      Nije valjda da si me pogresno shvatio opet ?
                      [/quote]
                      Pa rekao si da ti vise ne slajem poruke,a sad pricas nesto sasvim drugo ???
                      Skacem ja cesto u Moracu ljeti s mosta,ne vidim poentu ???
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98670#msg98670 date=1255787318]
                        Ahahaha....u zlato....ali bice 2 verzije spota....cenzurisana i necenzurisana...ova necenzurisana ide posle ponoci.....

                        Ma ok kasnije,ali mislim da mi je jos rano da se upustam u neke veze jer to kasnije moze lose da utice na moju psihu ,na dalji nastavak,shvatas ?
                        [/quote]

                        Uuuuuu necenzurisana. To je prvi put kod nas da ima necenzurisana verzija spota?!

                        A za ovo, ja mislim da nije rano. A ti odluci.
                        Nece to lose da utice na tvoju psihu. Lepo je imati nezno zensko bice pored sebe, da te greje u hladnim zimskim vecerima, da ti daje podrsku kada ti ne ide u skoli, da ti ugreje mleko, da te razume, da setate pored reke ... to je lepo. Od toga ne treba bezati.
                        Starije zene imaju najvise iskustva i najbolje razumeju mlade.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Ne....kazem da ako imas svoje misljenje a pitas mene za isto,i nakon toga,opet postupas po svom,onda mi bolje ne salji....


                          Bukvalno si shvatio ovo za most.....tako se kaze....to je sleng takav.
                          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98677#msg98677 date=1255787695]
                            Ne....kazem da ako imas svoje misljenje a pitas mene za isto,i nakon toga,opet postupas po svom,onda mi bolje ne salji....


                            Bukvalno si shvatio ovo za most.....tako se kaze....to je sleng takav.
                            [/quote]
                            Ok,Aeksa necu ti vise slati i necu traziti savjete od tebe,to radim zato sto te cijenim i postujem,i sto mi znaci tvoje isljenje
                            Ali u pravu si na kraju sam postupio po svome i nisam trebao da te maltretiram ;)

                            E nisam znao to za most,da se tako kazem,jbt ja nista ne znam :-[ :-[ :-[
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg98679#msg98679 date=1255787876]
                              E nisam znao to za most,da se tako kazem,jbt ja nista ne znam :-[ :-[ :-[
                              [/quote]

                              To se tako kaze figiurativno.
                              Nisi valjda mislio da svaki put skaces sa mosta?!
                              Sta je tebi?

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg98682#msg98682 date=1255788004]
                                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg98679#msg98679 date=1255787876]
                                E nisam znao to za most,da se tako kazem,jbt ja nista ne znam :-[ :-[ :-[
                                [/quote]

                                To se tako kaze figiurativno.
                                Nisi valjda mislio da svaki put skaces sa mosta?!
                                Sta je tebi?

                                [/quote]
                                A figurativno,izvinjavam se stvarno nisam znao :-[ :-[ :-[
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X