Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98646#msg98646 date=1255786103]
    Vala Vladane,ti mi nisi neki dobar savjetnik..otisao u Banjaluku,zamalo poginuo....i opet sad
    [/quote]
    Auuuuu ovo je bilo bas nisko,nisam to ocekivao od tebe,iskreno

    Ja sam samo zelio da ti malo pomognem,jer sam ipak nekoliko godina stariji od tebe,ne vjerujem da sam iskusniji sto se tice zabavljanja i veza za djevojkama i udatim zenama,jer ja ipak trazim djevoijku preko foruma,za razliku od tebe koji ih sigurno imas ne zna im se broj,ali to nije razlog da mi nabijas na nos i da me ponizavas javno :'(

    I nije ok to sto si komentarisao Davidenkovu zenu,jer je ona ipak njegova zena,ali dobro to je vec na tebi ;)

    Iskreno me je pogodio tvoj post,nisam ocekivao da mozes TI od svih da napises tako nesto
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98648#msg98648 date=1255786186]
      Ma kakve matorke..a sto se skole tice...moja skola komplet..KATASTROFA..znaci kad ni u ekonomskoj nema normalne djevojke...strasno....

      Sto bi rekao moj ujak...kod vas tamo u BIH na djevojke uticalo ono Nato zracenje....sve ruzna do ruzne hahah .
      [/quote]

      Nije moguce?!
      Ja sam imao jednog druga, anticki lepotan. I uvek sam sa njim izlazio u grad. Nadjemo dve devojke, on mazne bolju, meni pripadne losija, ali ja se nikada nisam bunio.

      Nema ruznih. Nije ni lepo reci da je neka ruzna.

      Nego ti se lepo doteraj, malo procitaj poezije pa udri

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ali kod udatih zena moras da spremis i neki dinar, za vecericu ... nema kod njih za dzabe nista.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Vladane,procitaj jos jednom sta sam napisao pa ces shvatiti poentu mog iskrenog savjeta...apsolutno dobronamjeran savjet..i za tvoju informaciju,nemam djevojku,niti me nista to ne zanima previse...zanima me ovako da prokomentarisem neku djevojku,ali veze ito jos ne....
          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98654#msg98654 date=1255786505]
            Vladane,procitaj jos jednom sta sam napisao pa ces shvatiti poentu mog iskrenog savjeta...apsolutno dobronamjeran savjet..i za tvoju informaciju,nemam djevojku,niti me nista to ne zanima previse...zanima me ovako da prokomentarisem neku djevojku,ali veze ito jos ne....
            [/quote]
            Oces da kazes da je ovo sto si napisao dobronamjeran savjet ???

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98646#msg98646 date=1255786103]
            Vala Vladane,ti mi nisi neki dobar savjetnik..otisao u Banjaluku,zamalo poginuo....i opet sad sve po starom .
            [/quote]
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ako malo dublje analiziras moju poruku...DA.

              Zapitaj se sta si uradio,i sta je moglo da ti bude....
              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Ja imam novi avatar, pa samo da ga prosetam
                fc, je bas dobar i dao mi je sliku na kojoj je Fafice uhvacen kako ceprka "dole" ...

                Fala fc

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Sta kazete na ovo ?

                  http://www.youtube.com/watch?v=HUCLJk0N1ls
                  http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98656#msg98656 date=1255786711]
                    Ako malo dublje analiziras moju poruku...DA.

                    Zapitaj se sta si uradio,i sta je moglo da ti bude....
                    [/quote]
                    Covjece za prolivenim mlijekom ne vrijedi plakati
                    Sta je moglo da bude moglo je,sad su stvari izmedju nas ok,ako ona zeli ja bih opet otisao za BL ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg98657#msg98657 date=1255786841]
                      Ja imam novi avatar, pa samo da ga prosetam
                      fcfc

                      [/quote]

                      Extra ti stoji :-* :-*

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg98659#msg98659 date=1255786940]
                        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98656#msg98656 date=1255786711]
                        Ako malo dublje analiziras moju poruku...DA.

                        Zapitaj se sta si uradio,i sta je moglo da ti bude....
                        [/quote]
                        Covjece za prolivenim mlijekom ne vrijedi plakati
                        Sta je moglo da bude moglo je,sad su stvari izmedju nas ok,ako ona zeli ja bih opet otisao za BL ;)
                        [/quote]

                        Dobro,tvoja stvar,samo nemoj vise da me zatrpavas porukama ,pitanjima sta sad ? Sta da radim ? itd...
                        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Gold ruzan ti je avatar,uopste mi se ne svidja!
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg98657#msg98657 date=1255786841]
                            Ja imam novi avatar, pa samo da ga prosetam
                            fcfc

                            [/quote]

                            sto ti je dobar avatar ;D ;D ;D ;D ;D ;D
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98661#msg98661 date=1255786979]
                              Dobro,tvoja stvar,samo nemoj vise da me zatrpavas porukama ,pitanjima sta sad ? Sta da radim ? itd...
                              [/quote]
                              Sta je s tobom covjece?
                              Sta ti bi odjednom?
                              Sta imas protiv mene?
                              Svi znaju koliko te cijenim i postujem,a ti tako
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98654#msg98654 date=1255786505]
                                Vladane,procitaj jos jednom sta sam napisao pa ces shvatiti poentu mog iskrenog savjeta...apsolutno dobronamjeran savjet..i za tvoju informaciju,nemam djevojku,niti me nista to ne zanima previse...zanima me ovako da prokomentarisem neku djevojku,ali veze ito jos ne....
                                [/quote]

                                Sto neces da imas vezu?
                                Pa ljubav je najlepsa stvar?

                                Mada, ako preferiras tudje zene ili uopste starije, one ne traze ljubav.

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg98658#msg98658 date=1255786882]
                                Sta kazete na ovo ?
                                http://www.youtube.com/watch?v=HUCLJk0N1ls
                                [/quote]

                                Ovi iz OT benda sve pretvaraju u zlato. Sta god da otpevaju!


                                [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg98660#msg98660 date=1255786943]
                                Extra ti stoji :-* :-*
                                [/quote]

                                Vladane ovo je tebi poljubac

                                Comment

                                Working...
                                X