Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg97687#msg97687 date=1255379961]

    Samo se nadam,fc,da nisi zaboravio da treba da odradis i mesec dana duga prema meni.Zato bih pazio da sam na tvom mestu,jer ako izgubis i ovu opkladu sa Goldom,imaces nase avatare do kraja kalendarske godine.
    [/quote]

    Dart bre,ja sam mislio da ces me postediti :-X

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      FC umijes li da boldujes potpis?
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg97689#msg97689 date=1255380038]


        Dart bre,ja sam mislio da ces me postediti :-X
        [/quote]
        Mis'im sta reci,pogresno si mislio,hohoh!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg97688#msg97688 date=1255380022]
          Kada vi budete znali da razlikujete laz od istine i kad budete postovali ljudske morale,kada postanete dobre osobe,a to sumnjam,kada budete izabrali pravi put u zivotu a oholost ,gordost,pakost i ljubomoru ostavili na stranu,onda se javite .
          [/quote]
          Da ti se javimo da nas izvedes na veceru?
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg97688#msg97688 date=1255380022]
            Kada vi budete znali da razlikujete laz od istine i kad budete postovali ljudske morale,kada postanete dobre osobe,a to sumnjam,kada budete izabrali pravi put u zivotu a oholost ,gordost,pakost i ljubomoru ostavili na stranu,onda se javite .
            [/quote]

            Ti si rekao DONJA i GORNJA RAZLOMACKA CRTA
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg97690#msg97690 date=1255380088]
              FC umijes li da boldujes potpis?
              [/quote]

              Strpljen spasen..

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg97688#msg97688 date=1255380022]
                Kada vi budete znali da razlikujete laz od istine i kad budete postovali ljudske morale,kada postanete dobre osobe,a to sumnjam,kada budete izabrali pravi put u zivotu a oholost ,gordost,pakost i ljubomoru ostavili na stranu,onda se javite .
                [/quote]

                Svaka cast!
                Ali svaka cast majstore. Da moze da mi stane ovo u potpis, celu misao bih stavio.
                Ovo je tako ... tako ... tacno i iskreno i razoruzavajuce. Svaka ti cast pokazao si, jos jednom, svoju velicinu!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Aleksa,imas li ti tastaturu,ili misem pises postove,pa ti zato treba toliko vremena?

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=jinxy link=topic=1649.msg97692#msg97692 date=1255380119]
                    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg97688#msg97688 date=1255380022]
                    Kada vi budete znali da razlikujete laz od istine i kad budete postovali ljudske morale,kada postanete dobre osobe,a to sumnjam,kada budete izabrali pravi put u zivotu a oholost ,gordost,pakost i ljubomoru ostavili na stranu,onda se javite .
                    [/quote]
                    Da ti se javimo da nas izvedes na veceru?
                    [/quote]

                    Otkud znas njegov telefon?

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg97696#msg97696 date=1255380476]
                      Aleksa,imas li ti tastaturu,ili misem pises postove,pa ti zato treba toliko vremena?
                      [/quote]

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg97696#msg97696 date=1255380476]
                        Aleksa,imas li ti tastaturu,ili misem pises postove,pa ti zato treba toliko vremena?
                        [/quote]Je li ovo bila fora?
                        Ako jeste mogu ti reci da se grohotom smijem
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg97699#msg97699 date=1255380593]
                          Je li ovo bila fora?
                          Ako jeste mogu ti reci da se grohotom smijem
                          [/quote]
                          Odlicno.
                          Mada je to vise bilo zapazanje.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg97697#msg97697 date=1255380492]
                            Da ti se javimo da nas izvedes na veceru?
                            [/quote]
                            Otkud znas njegov telefon?
                            Pa dao mi je onda poslije nase prve svadje.
                            Pokajao se sto mi je ono sve rekao i dao mi broj telefona da ako dodjem u Doboj da mu se javim.
                            Posto je shvatio da se ruzno ponio.
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=jinxy link=topic=1649.msg97701#msg97701 date=1255380676]

                              Pa dao mi je onda poslije nase prve svadje.
                              Pokajao se sto mi je ono sve rekao i dao mi broj telefona da ako dodjem u Doboj da mu se javim.
                              Posto je shvatio da se ruzno ponio.
                              [/quote]
                              Iskreno ne vjerujem u ovo :-\
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                U brzini pisanja sam slucajno napisao to,sto puta sam to rekao...nebitno,svoje ste pokazali,ja sam svoje sve rekao . Mislim na one razlomacke crte.
                                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                                Comment

                                Working...
                                X