Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ja sam pisao FC-u,zar on nije glavni na forumu ???

    Aleksa mi je poslao pm i mislim da je potpuno u pravu,pogrijesio sam nisam trebao da napadam Golda,jos manje da mu radim iza ledja!
    Gold oprosti mi ako ikako mozes,ja sam napravio glupost,malo i u afektu posto te nije bilo ovoliko dana i nama Djokistima nije lako bez tebe,jos jednom izvini ;)
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Aleksa,rekao si da postavljas ultimatum ili ce se ova dovjica pomiriti ili ti ides. A posto se ova dvojica nisu pomirila,znaci ti ides sa foruma,ili ti ne znas sta znaci ta rec,ultimatum
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg97643#msg97643 date=1255377218]
        Tu sam naravno,samo dajem par sekundi radovanja laznog za vas Cvrckurcice ,odnosno vas koji bolujete od stupidizma.
        [/quote]
        Prosto neverovatno kako me podsecas na moju sestru iz amerike,koja,uzgred,ne prica srpski bas savrseno.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg97646#msg97646 date=1255377378]
          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg97643#msg97643 date=1255377218]
          Tu sam naravno,samo dajem par sekundi radovanja laznog za vas Cvrckurcice ,odnosno vas koji bolujete od stupidizma.
          [/quote]
          Prosto neverovatno kako me podsecas na moju sestru iz amerike,koja,uzgred,ne prica srpski bas savrseno.
          [/quote]
          ;D ;D ;D ;D ;D ;D
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Nemoj tako,Boki.
            Nije Vlatko kukavica,on je jednostavno shvatio sta je najbolje za forum.
            Oznoji se Tata sav,
            bekendi ga strasno muce,
            borio se kao lav!
            al' mu ipak g.za puce!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg97644#msg97644 date=1255377296]
              Ja sam pisao FC-u,zar on nije glavni na forumu ???

              Aleksa mi je poslao pm i mislim da je potpuno u pravu,pogrijesio sam nisam trebao da napadam Golda,jos manje da mu radim iza ledja!
              Gold oprosti mi ako ikako mozes,ja sam napravio glupost,malo i u afektu posto te nije bilo ovoliko dana i nama Djokistima nije lako bez tebe,jos jednom izvini ;)
              [/quote]

              Nema potrebe za ovakvim recima ...
              Drago mi je da se sve lepo zavrsilo i sto ces ostati moja desna ruka

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg97645#msg97645 date=1255377348]
                Aleksa,rekao si da postavljas ultimatum ili ce se ova dovjica pomiriti ili ti ides. A posto se ova dvojica nisu pomirila,znaci ti ides sa foruma,ili ti ne znas sta znaci ta rec,ultimatum[/quote]Zasto sam ja kukavica ???
                Aleksa me je ubijedio da sam pogrijesio,i ja sam odlucio da se izvinem ;)
                Smijes li jednu opkladu,ako izgubis Aleksa ti bira avatare 8)
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg97644#msg97644 date=1255377296]
                  Ja sam pisao FC-u,zar on nije glavni na forumu ???

                  Aleksa mi je poslao pm i mislim da je potpuno u pravu,pogrijesio sam nisam trebao da napadam Golda,jos manje da mu radim iza ledja!
                  Gold oprosti mi ako ikako mozes,ja sam napravio glupost,malo i u afektu posto te nije bilo ovoliko dana i nama Djokistima nije lako bez tebe,jos jednom izvini ;)
                  [/quote]
                  Aaaa pa zato i nisi odmah izabran.Kako ne razumes,ne mozes tek tako pricati sa FC-om.Do njega moras doci preko vlasnika i urednika SK-a.


                  E,da,ja se tek sad setih da fc nije ispostovao nasu opkladu za US open,vec samo onu koju je imao sa Goldom.Tako da se nakon nedelju dana Goldovog avatara/pesmice,nositi ili i love rafa,ili ovo:

                  Comment


                  • sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Evo sad fino da se smiri sve,jedna pjesma,pjesma koja ce nadam se Vladana odvesti u top 200.

                      http://www.youtube.com/watch?v=sxaSs...eature=related
                      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg97653#msg97653 date=1255377931]
                        Evo sad fino da se smiri sve,jedna pjesma,pjesma koja ce nadam se Vladana odvesti u top 200.

                        http://www.youtube.com/watch?v=sxaSs...eature=related
                        [/quote]
                        Jedini si koji se sjetio,emisija je sjutra inace,sjutra je DAN D za mene ;)
                        Hvala Aleksa,da nema tebe ja ne znam sta bih radio na forumu
                        sigpic

                        Comment


                        • [/quote]
                          Manda fon grunf.

                          Zar ne vidis da Aleksa namerno pokusava da posvadja ceo forum kako bi postao mod?
                          Mene zove golub,samo zato sto volim zivotinje i pasulj.A sluzi se sistemom obrnute psihologije kako bi naterao Vladana i Gold-a da se potuku.

                          Ma salim se,dobar je on.

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • [/quote]
                              Naravno da smijem!
                              Ja ovoga puta biram mec i prvi postujem rezultat!!!
                              Ako pobijedim,a ocu,Aleksa ti bira avatare 8)

                              Robredo - Llodra 6:0;6:2,AJMO TOMI LEGENDO 8)
                              sigpic

                              Comment


                              • [/quote]
                                Jeste da on nije nikada nije stao na moju stranu kada me Aleksa napadao.
                                Ipak i to treba shvatiti,kad se uzme u obzir ko mi je bio protivnik.
                                Izvini,Boki,ali nije kukavica.
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X