Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ova lista se stalno update-uje.
    Istini za volju, slucajno sam je postovao jer sam mislio da pisem fc-u PM.
    Ali, eto kada je vec isplivala da znate kakva je situacija.

    Comment


    • Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Zasto na listi nema Darta Gunnera?
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg96853#msg96853 date=1255027020]
          Zasto na listi nema Darta Gunnera?

          [/quote]

          Citaj par postova iznad, napisao sam.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg96851#msg96851 date=1255026937]
            Ova lista se stalno update-uje.
            Istini za volju, slucajno sam je postovao jer sam mislio da pisem fc-u PM.
            Ali, eto kada je vec isplivala da znate kakva je situacija.

            [/quote]
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • [/quote]

              Evo primera onoga sto sam pricao.
              Lista je upravo update-ovana

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg96854#msg96854 date=1255027101]
                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg96853#msg96853 date=1255027020]
                Zasto na listi nema Darta Gunnera?

                [/quote]

                Citaj par postova iznad, napisao sam.

                [/quote]
                Sad se ti vrati par postova unazad,rekao si da ne mijesas privatno sa poslom!
                Ja mislim da su ovdje preovladale privatne veze,ja nisam dobar s tobom kao Dart,svjestan sam toga,ali opet nije u redu...
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg96856#msg96856 date=1255027191]
                  Evo primera onoga sto sam pricao.
                  Lista je upravo update-ovana

                  [/quote]

                  je l' to znaci da me uopste nema na listi? :-* :-*
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Pokusavas da mi ukazes na Dartov post gde je napisao da je znao kako sam ga ja oduvek cenio?!
                    To njegovo saznanje ne odgovara cinjenicama.
                    Ovde jedino cenim Aleksu.
                    Kao sto se da primetiti njega je iskljucivo njegova sposobnost "promene misljenja i stavova", kvalifikovala da ne bude na listi!

                    Comment


                    • [/quote]

                      Od sada stanje na listi vise ne iznosim u javnost

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg96860#msg96860 date=1255027544]
                        Pokusavas da mi ukazes na Dartov post gde je napisao da je znao kako sam ga ja oduvek cenio?!
                        To njegovo saznanje ne odgovara cinjenicama.
                        Ovde jedino cenim Aleksu.
                        Kao sto se da primetiti njega je iskljucivo njegova sposobnost "promene misljenja i stavova", kvalifikovala da ne bude na listi!


                        [/quote]
                        Znaci sram vas bilo!
                        Vama je krivo i ljutite se na mene samo zato sto sam vas izdao,priblizio se zenskom "i love swiss postanske marke" klanu,zatim se vratio samo da bih vas pokrao i isutirao.Pa kakvi ste vi to ljudi???
                        Gold,ja tebe ne cenim vise i prvi.I TACKA.

                        Comment


                        • [/quote]

                          Od sada stanje na listi vise ne iznosim u javnost

                          [/quote]
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • [/quote]


                            Mi moderatori imamo mnogo obaveza, tako da je vrlo moguce (a i desava se) da se poneke sitne, tako reci neznacajne i mizerne, greske potkradu

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Mutne radnje ne forumu,mutne >
                              Kako da sam ja sa Marsa pao pa ne razumijem neke stvari...
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg96865#msg96865 date=1255028004]
                                Mutne radnje ne forumu,mutne >
                                Kako da sam ja sa Marsa pao pa ne razumijem neke stvari...
                                [/quote]
                                To i moj deda uvek kaze

                                Comment

                                Working...
                                X