Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    A joj mrsko mi da pisem sad....ma grupe kao fan klubovi ovo ono...
    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

    Comment


    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Aj odbij vise od mene...nemam namjeru nikome da se pravdam . Juce sam ucio cijeli dan i danas 2,3 sata...dosta te je vise...okani me se.....
        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

        Comment


        • [/quote]

          Daj Bojana, malo realnosti nije naodmet.
          Aleksa juce ceo dan nije bio na forumu. Ucio je.
          Mora malo covek da se opusti. Nece da sanja matematiku zbog te proklete jedinice?!

          I da, profesorka je kriva. I neka ti to bude jasno!!!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95814#msg95814 date=1254757835]
            A joj mrsko mi da pisem sad....ma grupe kao fan klubovi ovo ono...
            [/quote][/quote]
            Evo nje opet,kako ti vise ne dosadi,sto ne citas postove > > >
            Momak je ucio cijeli dan,juce,a i danas,mora da uzme malo slobodnog vremena i da igra tenis,pusti ga > > >
            A svi znamo da je profesorica kriva i da je ucinjena velika nepravda,samo zahvaljujuci toj zeni ima NEDOVOLJNU ocjenu,on tu nije nista kriv
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ma pusti Bojanu.
              Ja sam siguran da je ljubomorna.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Pa zbog ovakvih stvari koje pise, unisticu je sledece nedelje sa avatarima 8)
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ja sam procitala da je ucio Gorski vijenac,a ne matematiku,ali ako je ucio i matematiku,evo ja se izvinjavam.
                  Ali videcemo vec rezultate u utorak. Meni je svejedno,posto ako laze,laze prvenstveno sebe.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg95821#msg95821 date=1254758570]
                    Ja sam procitala da je ucio Gorski vijenac,a ne matematiku,ali ako je ucio i matematiku,evo ja se izvinjavam.
                    Ali videcemo vec rezultate u utorak. Meni je svejedno,posto ako laze,laze prvenstveno sebe.
                    [/quote]

                    Ucio je 100%!
                    i sta to tebe brine, uopste?!
                    Ostavi coveka na miru!

                    .... uhhhh jedva cekam da poravi ovu kecinu, pa cu mast da ti izvadim ...

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg95821#msg95821 date=1254758570]
                      Ja sam procitala da je ucio Gorski vijenac,a ne matematiku,ali ako je ucio i matematiku,evo ja se izvinjavam.
                      Ali videcemo vec rezultate u utorak. Meni je svejedno,posto ako laze,laze prvenstveno sebe.
                      [/quote]
                      Opet si pogresno razumjela ili zelis pogresno da razumijes,on je rekao:
                      "U kakvoj sam formi mogao bih Gorski Vijenac da naucim"
                      Tako da ne pricaj ono sto ne znas,momak strasno dobro kapira,brz je,inteligentan,i ne znam sto to tebi smeta :-[,mozda si stvarno ljubomorna na njega :-\
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Bojana,ne tjeraj me da napisem sad sve sto sam naucio .
                        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95824#msg95824 date=1254758812]
                          Bojana,ne tjeraj me da napisem sad sve sto sam naucio .
                          [/quote]

                          Ma zasto bi, eeeeeeeej?!!!
                          Sta te briga zbog nje?

                          Neka prica sta hoce!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95824#msg95824 date=1254758812]
                            Bojana,ne tjeraj me da napisem sad sve sto sam naucio .
                            [/quote]
                            Pa da znas da bi trebao,to je vjerovatno jedin nacin da je ucutkas
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95825#msg95825 date=1254758881]
                              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95824#msg95824 date=1254758812]
                              Bojana,ne tjeraj me da napisem sad sve sto sam naucio .
                              [/quote]

                              Ma zasto bi, eeeeeeeej?!!!
                              Sta te briga zbog nje?

                              Neka prica sta hoce!

                              [/quote]


                              Ma da..sto bih...ionako su to samo mali cvr?i?i......vaspitani poput tate Crv?ka .
                              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95827#msg95827 date=1254759114]
                                [/quote]
                                Ma da..sto bih...ionako su to samo mali cvr?i?i......vaspitani poput tate Crv?ka .

                                Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...ahahahahahaha ...
                                ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah
                                ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah
                                ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah
                                ahahahahahahahahahahahahahahahahahah .... aaaaaaaaaaaaaa mjko mila ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
                                aaaaaaaaa jooooooooooooooooooooj tate cvrcka ... ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah
                                nije mi dobro majke mi ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahah
                                aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahah
                                ahahahahahah .... ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah .... u covece iscepao sam se od smeha ...
                                ahahahahahahahahahahahah ....

                                Comment

                                Working...
                                X