Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ko ide na spavanje, laka mu noc
    http://www.youtube.com/watch?v=feoQ0yUPlqY

    Comment


    • [/quote]
      Smijes li da se kladis na mec Troicki-Simon? 8)
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Vladane,sa tobom uvek :-* :-*

        Znaci,posto cu ja da dobijem vec mozete da mi slajete na pm ideje za Vladanov avatar 8) 8)
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Vladane, jesi li dobio ove godine?

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95722#msg95722 date=1254695141]
            Vladane, jesi li dobio ove godine?

            [/quote]3:3 je trenutni rezultat,s tim sto sam je ja 2 puta pustio,a ostvarila je onu jednu pobjedu,zato sto mi je Viktor predao
            Bojana evo ja cu prvi postovati rezultat ;)
            Simon-Troicki 7:6;6:4 8)
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              hehe,pustio si me,da li tebi iko veruje na ovom forumu ;D ;D ;D

              ja na simona ne mogu da igram i svesno se zrtvujem ovog puta > > > >
              Simon - Troicki 6/4 6/7 3/6
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Saljite mi na pm sve moguce Srletove slike,isto tako i Novakove polugole slike,jer ce ih Bojana sa zadovoljstvom nositi iduce nedjelje ;D
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  AJMO VIKTORE MAJSTORE RAZBI BUDJAVOG FRANCUZA!!!!!!!!!!!!!
                  8) 8) 8) 8)
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95725#msg95725 date=1254695576]
                    Saljite mi na pm sve moguce Srletove slike,isto tako i Novakove polugole slike,jer ce ih Bojana sa zadovoljstvom nositi iduce nedjelje ;D
                    [/quote]

                    Ne treba se ogranicavati samo na teniski svet?!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95727#msg95727 date=1254695735]


                      Ne treba se ogranicavati samo na teniski svet?!

                      [/quote]
                      Ne,sve dolazi u obzir,samo saljite 8)
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Jos malo i odoh na spavanje. Laku noc svima uz andjeoski glas Divne Ljubojevic
                        http://www.youtube.com/watch?v=AE1FzSC8DBs

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          E ovako...

                          Prosao sam onog Safuru..ili kako se vec zove,zaborvio sam...al on izgubio protiv mene samo 2 poena,ja jedan....znaci za jedan poen sam ga dobio,upravo sam maloprije odigrao protiv Maksimovica i dobio 3-0,ali sa2 izgubljena poena,nadam se da ce to biti dovoljno,mada,Maksiomovic je rasturio onog Khaleda,dobio ga 3-0,sa jednim izgubljenim a ovaj u revansu jedva 4-2 ga dobio.....

                          Aaaaaaaaaa......igrao je sad.....izgubio 3 poena protiv mene Maksimovic,ja 2..idem daljeeeee..sad cekam pobjednika nekih Arapljana tamo i nekih nasih,ne zamaram se time previse...

                          U medjuvremenu,zapoceo sam jos jedan turnir,dobio sam invite...ali prihvatio sam ga jer je nagradni fond 100 000 dolara....dobio sam nekog Bugarina Borceta 3-0,sa 2 izgubljena poena .
                          Na onom prvom turniru,cekam revans nekog Marka Hidlicha..Njemca...njega sam dobio bez izgubljenog poena ,ako prodjem a prolazim sto posto,idem na nekog Dragana Radica .

                          Aooo,prije nekoliko dana sam poslao request za ucesce na jednom Superstar turniru...i mislio sam da nece biti nista...da me nece prihvatiti..i sad me prihvatise...igram 4 turnira istovremeno....uzas...
                          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                          Comment


                          • [/quote]
                            :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
                            Svjesno si se zrtvovala :'( :'( :'(
                            Sad mi nekako krivo :'( :'( :'( :'(
                            Jos jedan dokaz koliko ova mlada dama slabo prati i poznaje tenis ;D ;D ;D
                            Samo saljite predloge na pm,ne ustrucavajte se ;D ;D ;D
                            Naravno slihtanje moze samo da ti pomogne,to znas ;D ;D ;D
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95735#msg95735 date=1254736092]
                              E ovako...

                              Prosao sam onog Safuru..ili kako se vec zove,zaborvio sam...al on izgubio protiv mene samo 2 poena,ja jedan....znaci za jedan poen sam ga dobio,upravo sam maloprije odigrao protiv Maksimovica i dobio 3-0,ali sa2 izgubljena poena,nadam se da ce to biti dovoljno,mada,Maksiomovic je rasturio onog Khaleda,dobio ga 3-0,sa jednim izgubljenim a ovaj u revansu jedva 4-2 ga dobio.....

                              Aaaaaaaaaa......igrao je sad.....izgubio 3 poena protiv mene Maksimovic,ja 2..idem daljeeeee..sad cekam pobjednika nekih Arapljana tamo i nekih nasih,ne zamaram se time previse...

                              U medjuvremenu,zapoceo sam jos jedan turnir,dobio sam invite...ali prihvatio sam ga jer je nagradni fond 100 000 dolara....dobio sam nekog Bugarina Borceta 3-0,sa 2 izgubljena poena .
                              Na onom prvom turniru,cekam revans nekog Marka Hidlicha..Njemca...njega sam dobio bez izgubljenog poena ,ako prodjem a prolazim sto posto,idem na nekog Dragana Radica .

                              Aooo,prije nekoliko dana sam poslao request za ucesce na jednom Superstar turniru...i mislio sam da nece biti nista...da me nece prihvatiti..i sad me prihvatise...igram 4 turnira istovremeno....uzas...
                              [/quote]
                              Znao sam da ces dobiti Safuru,ali ovaj Maksimovic pravi probleme,opasan je to igrac,rekoh li ti ja...
                              Nadam se da ce ovo biti dovoljno za prolaz.

                              Ali ti si strasan igrac,cim tako lako dobijas invite,a Borcetu si unistio,svaka cast.
                              Hidlich nije nista posebno cini mi se,ali zato ovaj Radic,uhh on je opasan :-\

                              Ne pricaj da igras i na Superstar turniru :o
                              Tamo je elita,fokusiraj se na taj turnir,nadam se samo da Maksimovic nije tamo :-\
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Maksimovica sam prosao.....rekoh...

                                A,mislim da se on pojavljuje i na jos jednom turnru .
                                http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                                Comment

                                Working...
                                X