Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ponovicu jos jednom,i zadnji put

    Kada ti hoces da igras protiv nekog...igras za sebe,kompjuter za protivnika...kada neko odluci da igra protiv tebe...igra za sebe,kompjuter za tebe .
    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Vladane, evo procitao sam sad unazad sve postove i mislim da sam shvatio.
      Evo pazi ovako:
      Kada igramo ja protiv tebe. Onda sam vodis igraca i igras kako ti mislis da je najbolje!
      A kada igramo ja protiv tvog racunara ili ti protiv mog racunara, tada racunar sam igra taktiku koju si ti podesio kada si igrao protiv mog racunara ili mene.

      Prosto je.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95700#msg95700 date=1254689327]
        Vladane, evo procitao sam sad unazad sve postove i mislim da sam shvatio.
        Evo pazi ovako:
        Kada igramo ja protiv tebe. Onda sam vodis igraca i igras kako ti mislis da je najbolje!
        A kada igramo ja protiv tvog racunara ili ti protiv mog racunara, tada racunar sam igra taktiku koju si ti podesio kada si igrao protiv mog racunara ili mene.

        Prosto je.


        [/quote]Znaci ja igram,e to je najvaznije,pa ja Aleksu nisam razumio :-\
        Ali ne igram ja direktno protiv tebe,nego protiv racunara,koji koristi tvoje ime,aha,mislim da sam shvatio
        edit:to je bas glupo,znaci Aleksa nije pobijedio Maksimovica nego kompjuter :-\
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95701#msg95701 date=1254689626]
          Znaci ja igram,e to je najvaznije,pa ja Aleksu nisam razumio :-\
          Ali ne igram ja direktno protiv tebe,nego protiv racunara,koji koristi tvoje ime,aha,mislim da sam shvatio
          [/quote]

          Ma ne bre Vladane!
          Mozemo da igramo i ja protiv tebe i ti protiv mene i ja protiv tvog racunara i ti protiv mog racunara, i moj racunar protiv tvog racunara i tvoj racunar protiv mog racunara!
          Razumes?!
          Samo sto kada ti igras ti kontrolise igraca, a kada racunar igra on kontrolise. Nebitno da li igra protiv tebe ili tvog racunara.
          I za sve se racunaju bodovi.

          Jel razumes sad?
          Ja mislim da je ovo tacno.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95702#msg95702 date=1254689862]
            Ma ne bre Vladane!
            Mozemo da igramo i ja protiv tebe i ti protiv mene i ja protiv tvog racunara i ti protiv mog racunara, i moj racunar protiv tvog racunara i tvoj racunar protiv mog racunara!
            Razumes?!
            Samo sto kada ti igras ti kontrolise igraca, a kada racunar igra on kontrolise. Nebitno da li igra protiv tebe ili tvog racunara.
            I za sve se racunaju bodovi.

            Jel razumes sad?
            Ja mislim da je ovo tacno.

            [/quote]
            Znaci kad podesimo u opcije da igra racunar onda racunar igra i za mene i za tebe,a ako to ne podesimo onda igramo direktmo jedan protiv drugog,je li ovo tacno?
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95703#msg95703 date=1254689981]
              Znaci kad podesimo u opcije da igra racunar onda racunar igra i za mene i za tebe,a ako to ne podesimo onda igramo direktmo jedan protiv drugog,je li ovo tacno?
              [/quote]

              Ma nije.
              Jel me zafrkavas sad?

              Kada ti igras onda ti igras. Kada ne igras igra racunar ko te odabere za protivnika.
              I gotovo.
              Ne moze prostije.

              Ako sad nisi shvatio namerno me zafrkavas!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95704#msg95704 date=1254690252]
                Ma nije.
                Jel me zafrkavas sad?

                Kada ti igras onda ti igras. Kada ne igras igra racunar ko te odabere za protivnika.
                I gotovo.
                Ne moze prostije.

                Ako sad nisi shvatio namerno me zafrkavas!

                [/quote]

                Ma kakvo zafrkavanje!!!
                Nije mi jasno i gotovo!!!
                Odustajem,glup sam, sta mogu...
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95705#msg95705 date=1254690454]
                  Ma kakvo zafrkavanje!!!
                  Nije mi jasno i gotovo!!!
                  Odustajem,glup sam, sta mogu...
                  [/quote]

                  Ne znam sta ti nije jasno, kad je sve prosto k'o pasulj.
                  Ali ajde, postujem tvoju odluku.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Idemo veselooooooooooooooo op op op
                    http://www.youtube.com/watch?v=r0blD...eature=related

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95708#msg95708 date=1254691689]
                      Idemo veselooooooooooooooo op op op
                      http://www.youtube.com/watch?v=r0blD...eature=related
                      [/quote]Vrhunska stvar,svaka cast na izboru
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        fc, sta si se umirio?
                        Delis minuse

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Bojana ja u ponoc mogu da promijenim avatar,je li tako?
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Na mom satu je 11:57pm,cekaj! 8)
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • [/quote]
                              Prosla je ponoc,mogu li da promijenim? ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Mozes,i zvanicno je zavrseno nase kladjenje
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X