Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!



    Ti bas profi to cepas?
    Svaka ti cast.

    To zakucavanje, dobijaju li se neki poeni na tu atraktivnost?



    Ne..ali dobijas vise poena u odnosu koga dobijes,...ako dobijes onog cija je srednja jacina 7,8,...dobijas vise poena...ja sam danas dobio jednog momka sto se dopisujem sa njim...njemu je srednja jacina maksimalna 10..i dobio sam ga....i fino dobio 20 000 dolara ja mislim...i 30 poena......al ako neko igra protiv tebe,tj,kompjutera i dobije te...gubis odredjene poene..jbg...tako se igra .

    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95665#msg95665 date=1254687260]
      Ma postoje nivoi..od 1 do 10.-.-..odnosno skills...

      Ja sam sve na 1....kad budem zaradjivao sve vise novca mogu da platim za te jacine..al idu pare onda...20 000 je da poveas za jedan..forhend.,volej..sta hoces....

      JA mijesam kombinaciju Noleta i Nadala....kad serviram ravno,nekad u cosak....onda 2,3 puta prebacim..pa na mrezu zakucavanje...cesto zakucavam..pa se cestop i vracam jer hoce da me lobuju....a kad primam servis...izadjem 2,3 metra od osnovne da vratim prvih par lopti kao Nadal...pa onda polako se priblizavam.,...i forsiram jednu stranu 3,4 puta forhend..i zavrsim volejom na drugu stranu,ako to spasi,,,mreza i zakucavanje.
      [/quote]
      Koji si ti nivo?
      Postoje li podnivoi?
      Koliko si do sad u karijeri zaradio?
      Koliko se cesto vracas,a koliko cesto napadas?
      Dje si jaci na fh ili bh?
      Koliko najvise puta saljes loptu u istu stranu?
      Kako izvodis voleje,jesi li jak tu?
      Kakav ti je smash?

      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ma Vladane,to je obicna igra,ne opterecujem se time toliko....

        Nema nivoa.
        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95671#msg95671 date=1254687656]
          Ma Vladane,to je obicna igra,ne opterecujem se time toliko....

          Nema nivoa.
          [/quote]Pa znam,ali ti igras kao profesionalac,pa me intresovalo,nema veze ako ne zelis da odgovris,ali ne znam zasto ne bi :-\
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95671#msg95671 date=1254687656]
            Ma Vladane,to je obicna igra,ne opterecujem se time toliko....

            Nema nivoa.
            [/quote]

            Pa kako se ne opterecujes, gledaj sta si malopre napisao:
            "JA mijesam kombinaciju Noleta i Nadala....kad serviram ravno,nekad u cosak....onda 2,3 puta prebacim..pa na mrezu zakucavanje...cesto zakucavam..pa se cestop i vracam jer hoce da me lobuju....a kad primam servis...izadjem 2,3 metra od osnovne da vratim prvih par lopti kao Nadal...pa onda polako se priblizavam.,...i forsiram jednu stranu 3,4 puta forhend..i zavrsim volejom na drugu stranu,ako to spasi,,,mreza i zakucavanje."

            Ja sam mislio na osnovu ovog posta da ti na sve mozes da utices, i da ti vodis svog igraca.
            Znaci, nije tako?

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Da,mozes da utices na igraca..pa ja igram ,ne ihgra niko za mene....ali kazem.....ne gledam to gdje sam jaci i to...to je onaj mini tenis..ukucaj tennis game...to je ista igra...
              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95674#msg95674 date=1254687839]
                Da,mozes da utices na igraca..pa ja igram ,ne ihgra niko za mene....ali kazem.....ne gledam to gdje sam jaci i to...to je onaj mini tenis..ukucaj tennis game...to je ista igra...
                [/quote]Sta da ukucam?
                Dje?
                Moze li da se igra protiv pravih ljudi,iz cijelog svijeta?
                Koliko na startu imam para?
                Mogu li da napravim profil?
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ma igra je ista....ukucaj na google TENNIS GAME...ista igra na FB....da....kompjuter upravlja tim ljudima koji igrjau tennis maniu na FB...ali ako ti igras...ako on izabere protiv tebe da igra...onda kompjuter igra za tebe .

                  http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95674#msg95674 date=1254687839]
                    Da,mozes da utices na igraca..pa ja igram ,ne ihgra niko za mene....ali kazem.....ne gledam to gdje sam jaci i to...to je onaj mini tenis..ukucaj tennis game...to je ista igra...
                    [/quote]

                    Znaci ti igras?
                    Pa super onda.
                    A moze li se u parovima?

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95676#msg95676 date=1254687997]
                      Ma igra je ista....ukucaj na google TENNIS GAME...ista igra na FB....da....kompjuter upravlja tim ljudima koji igrjau tennis maniu na FB...ali ako ti igras...ako on izabere protiv tebe da igra...onda kompjuter igra za tebe .


                      [/quote]Znaci to funkcionise kao manager,ja samo gledam kako kompjuter igra za mene,je li tako?
                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                        Comment


                        • [/quote]
                          Cekaj ja iz PG-a igram protiv tebe,a kompjuter igra umjesto mene,isto tako ti iz Doboja igras protiv mene,a kompjuter igra za tebe,je li tako?
                          sigpic

                          Comment


                          • [/quote]

                            Znaci ja igram za sebe kada igram protiv nekoga. A i racunar igra za mene kada me tamo neko odabere za mec. Sto znaci da moze da se igra neogranicen broj meceva odjednom.
                            Pa kako ti onda mozes da kontrolises igraca?

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Ne.....kad ti iz PG igras protiv mene,ti igras za sebe...kompjuter za mene .
                              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95682#msg95682 date=1254688330]
                                Ne.....kad ti iz PG igras protiv mene,ti igras za sebe...kompjuter za mene .
                                [/quote]

                                A sa kim ti igras tada?

                                Comment

                                Working...
                                X