Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95633#msg95633 date=1254683196]
    U kakvoj sam formi,danas bih naucio i Gorski Vijenac napamet..znaci,istorija i srpski nauceno perfektno . I dalje,ponavljam i ponavljam....sad gledam VB....
    [/quote]
    Svaka cast,ja mislim i da ti znas dosta toga iz Gorskog Vijenca 8)
    Znaci iz srpskog jezika cistu PETICU dobijas,isto kao i iz istorije 8)
    Sta ima novo kod brata,ja gledam Farmu
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Udjose i Admir i Enis prvi put....vise od pola ukucana kao...ma znali smo....Manuel je jedini bio iskren...i bas se zacudio..i kao....ma ja od razlike vidim samo u kosuljama...vi ste apsolutno isti,...i Nikola je bio iznenadjen...a Jovana kao..ma znala sam,Tanja se isto pomalo cudila...Arsa je samo cutao...i on je kao folirao da zna.....all ulazi Enis nakon Admira,..i vecina pita..kad si se prije presvukao....trebalo pola minute da vide dvojicu ahah .
      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95638#msg95638 date=1254684107]
        Udjose i Admir i Enis prvi put....vise od pola ukucana kao...ma znali smo....Manuel je jedini bio iskren...i bas se zacudio..i kao....ma ja od razlike vidim samo u kosuljama...vi ste apsolutno isti,...i Nikola je bio iznenadjen...a Jovana kao..ma znala sam,Tanja se isto pomalo cudila...Arsa je samo cutao...i on je kao folirao da zna.....all ulazi Enis nakon Admira,..i vecina pita..kad si se prije presvukao....trebalo pola minute da vide dvojicu ahah .
        [/quote]
        Odlicna rekapitulacija,kao da sam gledao svaka cast
        Znaci svi su kao znali,ma pazi da im ne povjerujem,svaka cast Manuelu,iskren je momak,iskren je do bola,a i faca je kaze za sebe da je glup,stvarno je lik,a svi znamo da nije glup,nego da je pametan 8)
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Joj igram tenis na FB...prije sam igrao,pa sam pauzirao,smori igra...sad opet krenuo...u polufinalu sam turnira nekog tamo...Arapljanin neki napravio turnir....al fora sto na tim turnirima,odigras ti,pa cekas da taj odigra protiv tebe,tj kompjutera,koji predstavlja tebe...i gleda se ko je dao vise poena ako je pobjeda i sa jedne i druge strane .....u cetvrtfinalu,protivnik nije ni odigrao....u polufinalu sam dobio bez izgubljenog poena,i protivnik ima rok od 20 h da igra revans,ako ne odigra kao onaj prije...ja prolazim...al prolazim najvjerovatnije jer poen nijedan nisam izgubio. Al jedino ako ni ovaj ne izgubi,a da jedan as...posto ja nemam nijedan as.....al dobro...

          A igram protiv koga hocu,onako....danas sam zaradio oko 100 000 dolara.
          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95638#msg95638 date=1254684107]
            Udjose i Admir i Enis prvi put....vise od pola ukucana kao...ma znali smo....Manuel je jedini bio iskren...i bas se zacudio..i kao....ma ja od razlike vidim samo u kosuljama...vi ste apsolutno isti,...i Nikola je bio iznenadjen...a Jovana kao..ma znala sam,Tanja se isto pomalo cudila...Arsa je samo cutao...i on je kao folirao da zna.....all ulazi Enis nakon Admira,..i vecina pita..kad si se prije presvukao....trebalo pola minute da vide dvojicu ahah .
            [/quote]

            Daj nemoj da pricas ahahahahaha ... stvarno se pojavili ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
            A ovi seljaci kao znali?!
            Jesu, aha.
            E sto to ne pogledah kako lazu da su znali, dvolicni jedbi lezilebovici!

            Kazes Manuel bio iskren?!
            Pa normalno. Decko je najprirodniji od svih.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95640#msg95640 date=1254684736]
              A igram protiv koga hocu,onako....danas sam zaradio oko 100 000 dolara.
              [/quote]

              100 000 dolara!!!
              Kako covece?
              Na FB?

              Neka fora, sigurno

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95640#msg95640 date=1254684736]
                Joj igram tenis na FB...prije sam igrao,pa sam pauzirao,smori igra...sad opet krenuo...u polufinalu sam turnira nekog tamo...Arapljanin neki napravio turnir....al fora sto na tim turnirima,odigras ti,pa cekas da taj odigra protiv tebe,tj kompjutera,koji predstavlja tebe...i gleda se ko je dao vise poena ako je pobjeda i sa jedne i druge strane .....u cetvrtfinalu,protivnik nije ni odigrao....u polufinalu sam dobio bez izgubljenog poena,i protivnik ima rok od 20 h da igra revans,ako ne odigra kao onaj prije...ja prolazim...al prolazim najvjerovatnije jer poen nijedan nisam izgubio. Al jedino ako ni ovaj ne izgubi,a da jedan as...posto ja nemam nijedan as.....al dobro...

                A igram protiv koga hocu,onako....danas sam zaradio oko 100 000 dolara.
                [/quote]
                Au je li moguce da moze da se igra tenis preko fb-a :o :o :o,daj link
                I kad ces moci da podignes te pare ???,to je sjajna svota novca :o
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  A ne ne....kao 100 000 dolara...ne zaprave......igra je u pitanju .

                  U medjuvremenu,prijavio sam se za jos 2 turnira,ustvari,za jedan sam dobio invite...i evo jedan turnir je pokrenut,prijavio se dovoljan broj igraca,obicno se ceka da se prijavi onoliko koliko je organizator odredio maksimum.....

                  Dok cekam revans polufinala jednog,krecem u drugi turnir...

                  http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95644#msg95644 date=1254685051]
                    A ne ne....kao 100 000 dolara...ne zaprave......igra je u pitanju .

                    U medjuvremenu,prijavio sam se za jos 2 turnira,ustvari,za jedan sam dobio invite...i evo jedan turnir je pokrenut,prijavio se dovoljan broj igraca,obicno se ceka da se prijavi onoliko koliko je organizator odredio maksimum.....

                    Dok cekam revans polufinala jednog,krecem u drugi turnir...


                    [/quote]
                    ahahahahahahaahahahaha...ahahahahahahahha...ahahah ahahaha...to nisu prave pare...ahahahahaha..ahahahahahaha..kobajagi..ahaha hahaha
                    ahahahahahahahahahahaah...ahahahahahahaha....ahaha hahahaha...jbt al sam ispao budala..ahahahahaha...ahahahahaha....ahahahahahaha hah

                    Ali ti igras dva turnira odjednom,mora da si strasan igrac ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Protivnik prvog kola,odnosno prvi mec...cetvrtfinale je ovde prvo kolo....se zove Yuval Safura...neki kilnac...prva lopta ispucana u aut..igra se na 3 dobijena,jaooo...loseeee.
                      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Nemam ja vremena za to.
                        A ti samo cepaj te turnire, pa sa njima izadji pred onu sto ti je spucala keca, pa ces se opet lepo provesti.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95646#msg95646 date=1254685282]
                          Protivnik prvog kola,odnosno prvi mec...cetvrtfinale je ovde prvo kolo....se zove Yuval Safura...neki kilnac...prva lopta ispucana u aut..igra se na 3 dobijena,jaooo...loseeee.
                          [/quote]
                          Yuval pffff,odakle je taj? :-\
                          Nema on sanse protiv tebe,ti si rodjen istog dana kad i Nole,razbices ga 8)
                          Daj link te igrice
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95647#msg95647 date=1254685388]
                            Nemam ja vremena za to.
                            A ti samo cepaj te turnire, pa sa njima izadji pred onu sto ti je spucala keca, pa ces se opet lepo provesti.
                            [/quote]

                            Cijeli sam dan ucio.....mora malo i opustanje..inace....dobio sam sa izgubljenim jednim poenom..3-0.
                            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95649#msg95649 date=1254685597]
                              Cijeli sam dan ucio.....mora malo i opustanje..inace....dobio sam sa izgubljenim jednim poenom..3-0.
                              [/quote]

                              Nemoj da bude da ti nisam rekao.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95649#msg95649 date=1254685597]

                                Cijeli sam dan ucio.....mora malo i opustanje..inace....dobio sam sa izgubljenim jednim poenom..3-0.
                                [/quote]
                                Ma znalo se to,cus Yuval ,nego ko ti je sledeci protivnik?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X