Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg95616#msg95616 date=1254674341]
    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95612#msg95612 date=1254674183]
    Ja ??

    1.,bilo bi nehumano da banujem jednu od 3 djevojke na forumu
    2. Noletovi fanovi nisu takvi,mi smo gospodski vaspitani i kulturni .
    3. Bas mi milo da imam koga da ,,izuvam,,kad treba,na kraju krajeva....

    Dakle,nikada te ne bih banovao .
    [/quote][/quote]

    Na forumu se nikad nisam hvalio,da jesam,ne bih rekao da sam dobio jedan iz matematike
    Sinoc,si ti dovela do toga sam morao da kazem sta mislim,ali nisam rekao nista sto vrijedja,vec rijeci koje opisuju karakter.....i dalje mislim to za tebe...zao mi je .
    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

    Comment


    • [/quote]

      Bojana neces biti mod, nema potrebe da se raspravljas sa Aleksom.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95619#msg95619 date=1254674432]
        Bojana neces biti mod, nema potrebe da se raspravljas sa Aleksom.

        [/quote]

        Znam da necu biti mod,vi to nikad necete da dozvolite
        A i ne raspravljam se sa Aleksom,samo mu navodim cinjenice.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Jbt forum ode u k.... Imamo Vladan i ja neke ideje sto se tice foruma, koga zanima o cemu se radi obratite mu se na pm.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • [/quote] > > > > > >
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                kako je leeeeeeeeeeeeeeeep 8) 8) 8)
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Smatram da je Hitchcock jedini producent koji moze da se meri sa Eastwood-om,koji je genije sto se toga tice.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg95625#msg95625 date=1254677262]
                    Smatram da je Hitchcock jedini producent koji moze da se meri sa Eastwood-om,koji je genije sto se toga tice.
                    [/quote]
                    O gdje si,dartic?
                    Nemas ti jmapo.
                    Oznoji se Tata sav,
                    bekendi ga strasno muce,
                    borio se kao lav!
                    al' mu ipak g.za puce!

                    Comment


                    • [/quote]Aha bas je lijep,a i ti nisi bas mastovita > > >
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95608#msg95608 date=1254673874]
                        Bojana,ne bih se cudio da kada bi dobila funkciju moderatora,da bi me odmah banovala .
                        [/quote]
                        I ja to mislim,Aleksa,njen prvi potez bi bio da tebe banuje :-X :-X :-X
                        A ti si dokazao sve kada si rekao da nju ne bi banovao,da si mod,to je velicina jednog pravog Djokice 8)
                        kako ide ucenje,nadam se da si spreman da popravis SLABU
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95629#msg95629 date=1254681674]
                          I ja to mislim,Aleksa,njen prvi potez bi bio da tebe banuje :-X :-X :-X
                          A ti si dokazao sve kada si rekao da nju ne bi banovao,da si mod,to je velicina jednog pravog Djokice 8)
                          kako ide ucenje,nadam se da si spreman da popravis SLABU
                          [/quote]

                          Vidis da ga nema ceo dan na forumu?!
                          Sigurno se svojski bacio na knjigu da popravi onu ... onu ... ne znam kako bih izgovorio najgore, do srzi nepravdenu jedinicu!
                          Ali, pravda ce pobediti.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95630#msg95630 date=1254681827]
                            Vidis da ga nema ceo dan na forumu?!
                            Sigurno se svojski bacio na knjigu da popravi onu ... onu ... ne znam kako bih izgovorio najgore, do srzi nepravdenu jedinicu!
                            Ali, pravda ce pobediti.
                            [/quote]
                            Eto ja nisam ni provjerio je li online :-[ :-[ :-[
                            Sigurno da uci,ali on to zna,tako da ce u utorak vec biti ispravljena ona strasna nepravda >

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              U kakvoj sam formi,danas bih naucio i Gorski Vijenac napamet..znaci,istorija i srpski nauceno perfektno . I dalje,ponavljam i ponavljam....sad gledam VB....
                              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95633#msg95633 date=1254683196]
                                U kakvoj sam formi,danas bih naucio i Gorski Vijenac napamet..znaci,istorija i srpski nauceno perfektno . I dalje,ponavljam i ponavljam....sad gledam VB....
                                [/quote]

                                Bravo majstore.
                                Mada Gorski Vijenac bi trebalo da se znaju poneki delovi napamet.
                                Ja bih ga uveo kao obavezno stivo u sve razrede osnovne i srednje skole.

                                Comment

                                Working...
                                X