Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]
    Pa on je odma rijesio prvi zadatak,ali nije drugi,nedostajalo mu je vremena,kakve veze ima zvono s tim,ona mu nije dozvolila da zavrsi zadatak,i zbog toga je dobio SLABU,ni kriv ni duzan
    Au znam kako ti je,znam kako je kad odes da spavas nocas,samo o SLABOJ mislis i nadas se da je sve san,ali kad se probudis ujutro,ona je opet tu,nidje nije otisla,NEDOVOLJNA ocjena je i dalje u dnevniku i u glavi :'(
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Znam ja kada sam ono jednom dobio dvojku, hteo sam da se ubijem.
      Ni san na oci ni suze sa ociju.
      Tragedija ...

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95433#msg95433 date=1254602592]
        Brate mili!

        Evo Bojana samo za tebe rekonstrukcija:
        - pocinje cas
        - ulazi profesorka
        - otvara dnevnik
        - otvara zalizanu stranicu
        - neko je vec ovde namestio da to bude Aleksa
        - a to je vec treci put zaredom
        - proziva ga
        - Aleksa izlazi i radi zadatak
        - kada je profesorka videla da ce uraditi barem za dva (a sumnjam da ne bi bila i trojka) ona ga salje na mesto
        - i ne dozvoljava mu da uradi do kraja
        - i zabija mu jedinicu
        - NAMERNO
        - Aleksi se place
        - ali suzdrzava suze ne dajuci zmiji da likuje
        - posle Alekse odgovara jos ucenika

        Sta ti ovde nije jasno?

        [/quote]
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • [/quote]
          Pa on je odma rijesio prvi zadatak,ali nije drugi,nedostajalo mu je vremena,kakve veze ima zvono s tim,ona mu nije dozvolila da zavrsi zadatak,i zbog toga je dobio SLABU,ni kriv ni duzan
          Au znam kako ti je,znam kako je kad odes da spavas nocas,samo o SLABOJ mislis i nadas se da je sve san,ali kad se probudis ujutro,ona je opet tu,nidje nije otisla,NEDOVOLJNA ocjena je i dalje u dnevniku i u glavi :'(
          [/quote]


          Ma i dalje mi u glavi

          Nista,ajde na mjesto,pa kad naucis,javi se....

          Ja

          Profesorice,samo da izracunam,samo mi je to ostalo...

          Ma nema,gotovo je...

          Ali profesorice...pogledajte.

          ona

          DOSTAA


          I da

          Prosle godine,a i ove...prekjuce...pitala me gdje mi rade roditelji....ima tu i neka ljubmora veze...al to jre duga i previse privatna prica.....ljubomorna na uspjeh mojih i tako ....
          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg95437#msg95437 date=1254602809]
            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95433#msg95433 date=1254602592]
            Brate mili!

            Evo Bojana samo za tebe rekonstrukcija:
            - pocinje cas
            - ulazi profesorka
            - otvara dnevnik
            - otvara zalizanu stranicu
            - neko je vec ovde namestio da to bude Aleksa
            - a to je vec treci put zaredom
            - proziva ga
            - Aleksa izlazi i radi zadatak
            - kada je profesorka videla da ce uraditi barem za dva (a sumnjam da ne bi bila i trojka) ona ga salje na mesto
            - i ne dozvoljava mu da uradi do kraja
            - i zabija mu jedinicu
            - NAMERNO
            - Aleksi se place
            - ali suzdrzava suze ne dajuci zmiji da likuje
            - posle Alekse odgovara jos ucenika

            Sta ti ovde nije jasno?

            [/quote][/quote]


            Ne kazem ja da sam prekjuce znao za 3...ali nikad,NIKAD na casu u skoli nisam znao nista..znaci uvijek u najgoroj varijanti znam za 2 . I dok sam odgovarao,neko je prokomentarisao...pa profesorice,ako on najbolji u razredu dobije 1 sta cemo mi..ona je rek?l.a..,nije to moja stvar...vi nista ne ucite ovo ono

            A jedan debil,sto je navodno drug....a matematiku streba napamet,pravla i to...i formule zapisuje na papirice....dobio 4...i to meni u inat kaze profesorka....Milutine 4,a Aleksa ti,nauci fino,javi se...pa cemo razgovarati....

            Pa kad nisam htio da joj izadjem sa casa....
            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95438#msg95438 date=1254602847]
              Ma i dalje mi u glavi

              Nista,ajde na mjesto,pa kad naucis,javi se....

              Ja

              Profesorice,samo da izracunam,samo mi je to ostalo...

              Ma nema,gotovo je...

              Ali profesorice...pogledajte.

              ona

              DOSTAA


              I da

              Prosle godine,a i ove...prekjuce...pitala me gdje mi rade roditelji....ima tu i neka ljubmora veze...al to jre duga i previse privatna prica.....ljubomorna na uspjeh mojih i tako ....
              [/quote]
              Tuga jbt :'( :'( :'(
              Pi jos ti je rekla DOSTA,sjajan si sto nisi zaplakao SJAJAN,em je rekla DOSTA,em, napravila tu strahovitu nepravdu,em si pored svega dobio NEDOVOLJNU :'( :'( :'(
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95438#msg95438 date=1254602847]
                Ma i dalje mi u glavi

                Nista,ajde na mjesto,pa kad naucis,javi se....

                Ja

                Profesorice,samo da izracunam,samo mi je to ostalo...

                Ma nema,gotovo je...

                Ali profesorice...pogledajte.

                ona

                DOSTAA


                I da

                Prosle godine,a i ove...prekjuce...pitala me gdje mi rade roditelji....ima tu i neka ljubmora veze...al to jre duga i previse privatna prica.....ljubomorna na uspjeh mojih i tako ....
                [/quote]

                Ajooooooj brate mili, pa jel ovo moguce?
                Pa zmijurina jedna sram je bilo.
                Da ti tako otvoreno kaze? Aaaaaa ja bi je ubio od batina.

                Trazi nastavno vece Aleksa!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Imam osecaj da je Aleksa bio na polovini zadatka,a rekao jos samo da izracunam.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Razmisljao sam da mi tata dodje u skolu,ali kaze on da se ne dize tenzija,jos gore bi bilo....da ja prvo naucim to sto nisam znao....a onda ako nesto ne bude fer da se postupi.....a majka njena predaje meni Srpski.....ona je posebna prica....mijesa Srpski,Hrvatski,Bosnjacki....
                    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Pa kakva je to zena jbt >,ljubomorna na uspijeh tvojih,sram je bilo bre,sram je bilo,da se izivljava na dijete,neka se stidi,ako ima obraza uopste,ljubomorna na tudji uspijeh,pa komplekse lijeci preko neduznog djeteta,pi sram je bilo,i jos si dobio NEDOVOLJNU
                      sigpic

                      Comment


                      • [/quote]

                        Pa sta?
                        Ovo je vise nego jasan primer namernog maltretiranja ucenika.
                        Da je uradio 5 zadataka, toga dana mu je bila garantovana kecina.
                        Jer se ova krava nameracila iz ciste ljubomore.
                        Sta tu ima da nije jasno?

                        Comment


                        • [/quote]

                          Draga Bojana,samo za tebe

                          DAkle,u pitanju je bio razlomak .

                          Na donjoj razlomackoj srti sam napisao 4 i ostalo mi da upisem brojeve na gornjoj liniji i da ih saberem,kraj zadatka..NIJE MI DALA....


                          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95443#msg95443 date=1254603222]
                            Razmisljao sam da mi tata dodje u skolu,ali kaze on da se ne dize tenzija,jos gore bi bilo....da ja prvo naucim to sto nisam znao....a onda ako nesto ne bude fer da se postupi.....a majka njena predaje meni Srpski.....ona je posebna prica....mijesa Srpski,Hrvatski,Bosnjacki....
                            [/quote]

                            Je ne verujem sta ti sve pricas!!!
                            Pa jeli moguce da je tako, majku mu u 21 veku?!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95443#msg95443 date=1254603222]
                              Razmisljao sam da mi tata dodje u skolu,ali kaze on da se ne dize tenzija,jos gore bi bilo....da ja prvo naucim to sto nisam znao....a onda ako nesto ne bude fer da se postupi.....a majka njena predaje meni Srpski.....ona je posebna prica....mijesa Srpski,Hrvatski,Bosnjacki....
                              [/quote]E sad sam htio to da ti predlozim ;)
                              Neka ti podje tajo u skolu,pa da vidimo onda oce li se curka izivljavat na djetetu >
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg95443#msg95443 date=1254603222]
                                Razmisljao sam da mi tata dodje u skolu,ali kaze on da se ne dize tenzija,jos gore bi bilo....da ja prvo naucim to sto nisam znao....a onda ako nesto ne bude fer da se postupi.....a majka njena predaje meni Srpski.....ona je posebna prica....mijesa Srpski,Hrvatski,Bosnjacki....
                                [/quote]
                                A koliko godina ima ta matematicarka...
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X