Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ne znam koliko je to krajnost. Mislim da je to srz.

    Nek dodje Roger, mozda mu se I svidi Srbija pa kupi neku nekretninu
    Toliko lud nije

    Pa onda ispada da svi roditelji koji cute ne vole dovoljno svoju decu
    to nije srz, srz je da je on bahat i da je sirovina, a sad kad imaju para koliko hoce, te osobine su jos izrazenije
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Mogao bi da napravi hotel na Zlataru ili Staroj Planini i razvija zimski turizam.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Nesto ne znam ni da se neki vrhunski igrac tada br.1 ostrvio ikada na nekog mladjeg, cuj u odbranu svog kolege, smrc, smrc, a kolega nume sam da se brani treba mu drveni advokat protiv nejaci. Hehe, kakva prica.

        Srdjan jeste covek na svoju ruku, bahat, prilicna sirovina, nevaspitan, tipican Srbenda i naravno da danas retko ko da nesto hoce da posluje nema veze sa snsom, ali sekta je na vlasti od 2012. u Beogradu od 2013. Novak je zahvaljujuci prvo sebi jer je ocigledno redak materijal, pa svom ocu koji je krv propisao dok mu nije mnogo toga omogucio za razliku od Svajcaraca, zapoceo tu istoriju mnogo pre sekte zajedno sa porodicom.
        Uostalom bio je na mitinzima i zavrsnim predizbornim konferencijama DS, drzao cak i govore. Dakle ne vidim problem, tipicna nasa stvarnost.

        A da ga Federer nije napadao sigurno se ne bi ovaj tako ponasao, jer tada u to vreme nije im je to bilo pravo, a ovakav lik to ne zaboravlja.

        Iskreno se nadam da nece doci na SO.

        Ali kako se povlace izvori iz zute stampe po potrebi :roleys:
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ko da Deda ne podržava neki švajcarski SNS.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Da, Svajcarska propala drzava, sigurno imaju sns...

            A kakve veze ima izvor, porodica Djokovic je bila na proslavi SNS-a.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kao da je predosjetio sa čim ima posla...

              Nisam detaljno nikad ušao u taj slučaj. Malo sam se podsjetio.

              Federer said: “I don’t trust his injuries. I’m serious “I think he’s a joke, you know, when it comes down to his injuries.”
              He said: “I was just upset at him calling the trainer out for no obvious reason against my buddy, Stan, in a five-setter. That was it.

              Začetnik fejker teorije. Mislio sam da su to plasirali navijači ili zlokobni novinari...ahhahaha

              https://www.express.co.uk/sport/tenn...nd-Slam-titles
              Last edited by DinoFC; 13-03-21, 15:46.

              Comment


              • Kakve veze ima uređenost države, svaka ima barem po jedan SNS.
                Siguran sam da Deda podržava švajcarski, tako mi deluje.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Mislim da mu je najdraži trenutak karijere RG 2011. ili barem u TOP 3.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Kao da je predosjetio sa čim ima posla...

                    Nisam detaljno nikad ušao u taj slučaj. Malo sam se podsjetio.

                    Federer said: “I don’t trust his injuries. I’m serious “I think he’s a joke, you know, when it comes down to his injuries.”
                    He said: “I was just upset at him calling the trainer out for no obvious reason against my buddy, Stan, in a five-setter. That was it.

                    Začetnik fejker teorije. Mislio sam da su to plasirali navijači ili zlokobni novinari...ahhahaha

                    https://www.express.co.uk/sport/tenn...nd-Slam-titles
                    to je bilo 2006. kada je nole bio van top 20, tek nadolazeci talenat i imao 19 godina!



                    MC 2008, 20 godina.



                    ovo gore je iz 2009. kada je nole imao 21.

                    poznati prstic iz 2011, nole tek navrsio 24.



                    tu bi se mogli dodati i intervjui nakon meceva SF na USO 2010 i 2011.

                    Last edited by talicni; 13-03-21, 17:33.

                    Comment


                    • Ovo mi sve više liči na sumiranje karijere. Ne mogu reći da nije prikladan trenutak.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Nesto ne zmam ni da se neki vrhunski igrac tada br.1 ostrvio ikada na nekog mladjeg, cuj u odbranu svog kolege, smrc, smrc, a kolega nume sam da se brani treba mu drveni advokat protiv nejaci. Hehe, kakva prica.
                        pa istog tog vavu je mirka provocirala iz loze i vikala mu da je uplakano deriste kada je bio pred pobjedom nad fedom na WTFu. ovaj izludio i izgubio mec a zalio se da mu je to isto radila i na vimbliju. sta onda reci za nju ako je srki idiot i sta ti sve ne.

                        ali ove 3 slike govore mnogo toga, iako se na njima ne vide ni nole ni fed:

                        d1mlfzqvmfx51.jpg
                        k5pj3qvvmfx51.jpg
                        wlathx1wmfx51 (1).jpg
                        Last edited by talicni; 13-03-21, 16:41.

                        Comment


                        • Ono shut up je protiv Del Potra na RGu i nema veze sa Djokovicem.

                          Za 20 godina ste samo ovo nasli, ja bih oborila forum kad bih krenula da vadim sve Djokoviceve ispade, od pickaranja publike preko protivnika do sopstvenog boksa.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • da, djokovicevoj klupi je viknuo da ucute 2008. u MCu. permutovao sam. (editovano)

                            a predmet je bilo kako je pocelo. a pocelo je da je jedan veliki sampion i tadasnji GOAT ucestalo opanjkavao nadolazaceg klinca (gore je samo period kada je nole imao 19-24 godina a ovaj vec uveliko bio proglasavan za GOATa).
                            Last edited by talicni; 13-03-21, 17:36.

                            Comment


                            • Bas me zanima da se pojavi neko ko se tako ponasa prema npr.Kecmanovicu, ko trazi sumnjive MTO na DC mecu, da li bi Djokovic cutao ili bi nesto rekao?
                              A posebno me zanima kakva bi bila vasa reakcija...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • tog vavu niko u kariejeri nije provocirao kao mirka i ako je trebao fed da ga stiti od nekoga onda je to od svoje zene!

                                https://www.smh.com.au/sport/tennis/...18-11onwi.html

                                Comment

                                Working...
                                X