Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    To sam procitala negde: samo rakija i beli luk, iako ne garantuje zastitu od korone, od smrada niko nece hteti da ti pridje i ljudi ce ostati na bezbednoj udaljenosti
    Pa to, to. Samo sto ja to praktikujem i bez korone, ljudi mi svakako smetaju, s njom ili bez.

    Comment


    • Danas su kod mene na poslu izbacili jednu koleginicu. Tacnije oterali je kuci. I to ne sefovi i odgovorna lica, vec koleginice iz njene kancelarije. Naime, stigao joj je decko iz Nemacke i ljubila se sa njim.
      Panika je uveliko prisutna. Hteli mi to priznati ili ne. I siri se .... Siri se kao rak u poslednjem stadijumu. Mi je sami sirimo. Svesno - nesvesno ... Nebitno je.
      Vidi se po broju postova vezanih za ovu temu. Koji na jednom sportskom forumu daleko premasuje sve ostali postove iz svih ostalih tema. Sto je sa jedne strane razumljivo zbog aktuelnosti, ali sa druge upravo govori u prilog ovome sto pisem.
      Last edited by Sandugp; 12-03-20, 12:52.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Popiti teglu one esencije, sta li je ono, kiselog krastavca. Ono leci i pijanstvo i koronu. Namazati vinjak na vrat, u dzepove i po odeci staviti belog luka. Prati zube rakijom od 40 gradi

        Comment


        • [QUOTE=limun;2091155]Bravo Urose, skroz se slazem s tobom.

          Sve neophodne informacije vezane za virus mozemo naci na sajtovima koji daju zvanicne podatke.

          /QUOTE]

          po postovima,uroš je najviše utrtio

          a glede zvaničnih podataka...eh...šta da napišem i ne povredim Pravilnik sa veliko p
          Wizard

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Danas su kod mene na poslu izbacili jednu koleginicu. Tacnije oterali je kuci. I to ne sefovi i odgovorna lica, vec koleginice iz njene kancelarije. Naime, stigao joj je decko iz Nemacke i ljubila se sa njim.
              Panika je uveliko prisutna. Hteli mi to priznati ili ne. I siri se .... Siri se kao rak u poslednjem stadijumu. Mi je sami sirimo. Svesno - nesvesno ... Nebitno je.
              Vidi se po broju postova vezanih za ovu temu. Koji na jednom sportskom forumu daleko premasuje sve ostali postove iz svih ostalih tema. Sto je sa jedne strane razumljivo zbog aktuelnosti, ali sa druge upravo govori u prilog ovome sto pisem.
              U krizi imas uvijek tri problema. Jedan je panika, drugi je ignorisanje problema tj. neinformisanost i treci je nedisciplina. To troje ide odlicno ruku pod ruku. Sto je tokom vjekova kostalo vise zivota? Rekao bih najvise nedisciplina pa neinformisanost i na zadnjem mjestu panika. Iskustvo tvoje kolecinice je tipicno. Ono je klasicni znak panike. ALi panika brzo prodje.

              Svaka vlada ima tendenciju prvo da skriva problem a potom da plasi racunajuci da ce strah uciniti ljude disciplinovanim. Nas mentalitet je na zalost takav da ce panika proci a ljudi nece postati disciplinovani. Talijani su malo bolji od nas Balkanaca, ako su ista bolji. Prve mjere su bile dovoljne, ali mislis da su se Talijani drzali njih? Da su stojli metar jedan od drugog, da se nisu rukovali itd.

              Vidio su Klopovu reakciju. Ostra, ali mi se svidja. Sakam se najvise prenosi virus.

              Italija ima 6.64% mrtvih a Njemacka 0.17%. To je u prvom redu njemacka disciplina a tek onda njemacka medicina. Ako imas 6.6% mrtvih moras biti drastican u mjerama. Sa 0.17% imas luksuz da budes manje drastican.
              Last edited by NI; 12-03-20, 14:26.

              Comment


              • Prvo napraviš hook. U ovom slučaju produkt br 1. Probiješ se na jednom tržištu, sa prašinom i najavom problema.. Npr Kina. Pre-frame-uješ ostatak da zna o čemu se radi. Pošto se produkt 1 sam širi, dogrevaš pričom i hajpom medijima. Zatim ide produkt 2 koji je must have. Vakcina. Kupci vide potrebu i smisao nabavki istih, štaviše neophodnost.

                Nuspojava čitavog procesa su još neka ekonomska peglanja i sredjivanja.

                Ekstra makreting, odlično rade na psihologiji konzumera, čekamo još vakcinu, znamo da je Bil Gejts pričao o ovome i naglasio potrebu za fondovima o sprečavanu zaraznih bolesti.

                Lagan obrt mase novca, vrlo lagan.

                Comment


                • Na tu temu marketinga u kriznom periodu, uvek mi padne na pamet film "Zaraza" sa Fišburnom i Dejmonom.
                  sigpic

                  Comment




                  • Eto kakve su Ere kada ih mediji zaplaše. Po čoveka napolju nije bilo. Ja sam bio klinac pa se kroz maglu sećam, kao da dolazi apokalipsa.

                    Ako treba narod će se zbog korone povući hahaha

                    Comment


                    • Mene ovo podseca na onu epizodu south parka kad se Kartmen zajebava ja nisam samo pozitivan ja sam HIV pozitivan a lek ima samo Medzik Dzonson,vakcinu napravio od love.

                      Comment


                      • Ne znam, čekam da dežurni konzumeri nametnutih vrednosti dodju i objasne nam da ako se ne vakcinišemo, samo ćemo širiti bolest.

                        Neće nas taj koji pravi produkt naterati da se vakcinišemo i da države kupe vakcine, nas će masa rastrgnuti. Masa samu sebe porobljava.

                        WHO ovo, WHO ono. Ima toliko naučnika koji govore drugačije, ali oni nisu na platnom spisku WHO ili drugih organizacija.

                        Comment


                        • Ovaj South Park je stvarno najbolji crtani svih vremena,u istoj toj epizodi Kartmen namerno zarazi Kajla HIV virusom a evo sada u stvarnosti Gober je kao namerno zarazio Donovana Micela koronom i kao sto se Kartmen sprdao sa HIV-om,kao on je popularan zato sto je HIV pozitivan,tako ce sad popularni da budu samo oni koji su korona pozitivni. Ludi Amerikanci.

                          Comment


                          • Comment


                            • Ludilo se nastavlja, sve se zatvara i prekida jer ako bi neka luda glava rekla nemojte ljudi panicariti nije toliko strasno mislim da bi se cijela planeta okomila na njega, ziv ne bi ostao. Za ocekivat je do kraja mjesec da se ovo sranje smiri

                              Comment


                              • Zna se iz cije kuhinje to dolazi.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X