Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj ludila, sad utrkivanje sta ce prije se otkazat. Ko prije otkaze neki dogadjaj taj pobjednik. Hajdeee


    Rispekt za Engleze veceras


    EDIT: Uaaa bravo, bravo, svjetsko prvenstvo u klizanju otkazano. Sta je sljedece, sahovski turnir u Disledorfu i trka pasa u Brajtonu

    https://www.latimes.com/sports/story...virus-concerns
    Last edited by DinoFC; 11-03-20, 20:55.

    Comment



    • Comment


      • hahahah, preduhitrio si me, to sam sad krenula da stavim
        Klop gospodin
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Zaebavas li me to, druze? Molim te, reci mi da se sprdas.

          Znam gomilu slucajeva dje su ljudi stradali zbog pogresnih dijagnoza, tretmana i nebrige. Kod nas se hirurzi tuku na fer iza kbc-a, jbt. Uostalom, ne znam zasto se primam na ovu pricu, kad svako u CG zna kakav nam je raspad zdravstveni sistem. Ali raspad! Totalni!
          Ne bih se slozio sa tobom. To o cemu ti govoris su individualni slucajevi, mnogo su cesci slucajevi o ovome sto ja govorim ali to nije zanimljivo, kao u drugim stvarima tezi se senzacionalizmu.Sto se tice samog stanja u zdravstvu, pa nisu zdravstveni radnici krivi sto su zdravstveni centri u neadekvatnom stanju i nemaju savremenu opremu za rad.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post

            I onda se on podravi sa Oxom nakon izmene....

            Last edited by belgrade_owl; 11-03-20, 21:51.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • hm,da....sad surova realnost


                kruze price da je jedna osoba umrla (kikindjanin valjda)

                ali ako samo za tu osobu saznali posle 4 dana,koliko cemo cekati na ovu vest,ako je istina
                Wizard

                Comment


                • Je l tacno da NBA otkazan?

                  Jeste

                  https://twitter.com/NBA/status/1237917831506857989?s=19
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Gober zaražen. Logično je da otakžu.

                    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Ako je on zarazen, ko zna ko je jos i koliko ih je
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Naravno jer show must go...

                        A nasa vlada raspisala nabavku za, pajz sad... HITNU nabavku PETNAEST respiratora!
                        Em juce kaze da ih imamo dovoljno, iako sam bog zna koji je to broj, jer ga niko ne zna, em jbt 15! Kakvi maloumnici
                        Ovde odavno nista vise nije smesno, mada sam ja ostrascena, ne obracajete paznju mnogo.

                        I pocecu da panicim def.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Imamo ih dovoljno reče ekipa na čelu sa faraonom. Da da.
                          Hitna nabavka za 15 za KCS i ostale ustanove.
                          Pazi ovo Olja, grad Čačak koji pokriva 200.000 ljudi ima 8 komada i prošle godine kod sezonskog gripa su bukvalno starije ljude skidali sa aspiratora da bi mladje lečili...

                          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Bio je juce Kon na N1, ko moze nek premota, bas je rekao za respiratore da su ih pre par godina brojali 2 meseca, da su brojali i pokretne, pa se ispostavilo da to ne moze da se koristi....bas je bio iskren, otprilike uhvatio se glavu koliko smo neozbiljni
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Njega je bukvalno bilo sramota sa one prve KZN, medjutim ima i on krivicu što nije tad izašao i ogradio se od ostala tri idiota koja su se cerekala, sprdala na temu situacije i slali žene u Milano šoping.

                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X