Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema trenutno korona virusa u Crnoj Gori, sto ne znaci da ga nece biti. Kod ovakvih prica samo se treba zapitati ko bi krio da postoji virus i za ciji interes i sve je jasno. Sto se tice nasih ljekara zbog par nesavjesnih pojedinaca ne moze se generalizovati i karikirati citav sistem.

    Comment


    • ana.rs

      Wizard

      Comment


      • Ne pokazujem vala ni strah. Na poslu sam najrazumnija, gledam sta rade ljudi i ne verujem, ali mogu da ih razumem, deca, stari, no ja nemam recimo nikakve zalihe za razliku od mnogih. I dodjem ovde i napisem par stvari koje znam iz proverenih izvora, nikakve gluposti nisam pisla, cak nisam bila ni aktivna i nadju se pametni i kazu ...aaa dizes paniku. Samo mi nije jasno.

        No nema veze, imam gde da pisem o ovome i citam, gde su ljudi razimniji malo mozda neki stvarno naginju panici, ali gen dele iskustva, jer su mnogi u inostranstvu, ne nipodastavaju i ne rugaju se. Tamo da mi ovo ne treba, pogotovu kad nemas noramalan odgovor sagovorniks, vec neke budalastine.

        Mene licno brine samo i iskljucivo idioti koji vode ovu zemlju, nista drugo, jer tu stvarno lezi velika opasnost, uostalom vidite valjda sta lupetaju i kako se ponasaju. Naravno najvise sam zabrinuta za ljude oko sebe, a imam zbog koga da budem zabrinuta.

        Veliki broj u Italiji veceras je i iz Lombardije od 2 dana, kao sto sam rekla. Cujem da je Kon bio veceras na rts i da se cak neprijatno iznenadio kada je cuo taj broj.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Overlord View Post
          Nema trenutno korona virusa u Crnoj Gori, sto ne znaci da ga nece biti. Kod ovakvih prica samo se treba zapitati ko bi krio da postoji virus i za ciji interes i sve je jasno. Sto se tice nasih ljekara zbog par nesavjesnih pojedinaca ne moze se generalizovati i karikirati citav sistem.
          Zaebavas li me to, druze? Molim te, reci mi da se sprdas.

          Znam gomilu slucajeva dje su ljudi stradali zbog pogresnih dijagnoza, tretmana i nebrige. Kod nas se hirurzi tuku na fer iza kbc-a, jbt. Uostalom, ne znam zasto se primam na ovu pricu, kad svako u CG zna kakav nam je raspad zdravstveni sistem. Ali raspad! Totalni!

          Comment


          • Olja, aj recimo da nije panika u pitanju. Ono što ja primjetim je ostrašćenost domaćim političarima, sve su oni krivi pa i za ovo. Ne vidim da su i mnogo moćnije države uradile više po ovom pitanju.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Kod vas ce sutra da objave broj obolelih.

              .
              Za sad nema nista od toga,sumnjalo se do jutros za 2 pacijenta ali se ispostavilo kao netacno.
              Iskoristili ovi lanci supermarketa i pomamili narod porukama.
              Ispraznise se prodavnice,cudo se radi.
              Pojavice se to je neizbjezno,samo neka bude sto kasnije.
              Sjutra i prekosjutra 25 stepeni,neka ga malo oprzi.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ne pokazujem vala ni strah. Na poslu sam najrazumnija, gledam sta rade ljudi i ne verujem, ali mogu da ih razumem, deca, stari, no ja nemam recimo nikakve zalihe za razliku od mnogih. I dodjem ovde i napisem par stvari koje znam iz proverenih izvora, nikakve gluposti nisam pisla, cak nisam bila ni aktivna i nadju se pametni i kazu ...aaa dizes paniku. Samo mi nije jasno.

                No nema veze, imam gde da pisem o ovome i citam, gde su ljudi razimniji malo mozda neki stvarno naginju panici, ali gen dele iskustva, jer su mnogi u inostranstvu, ne nipodastavaju i ne rugaju se. Tamo da mi ovo ne treba, pogotovu kad nemas noramalan odgovor sagovorniks, vec neke budalastine.

                Mene licno brine samo i iskljucivo idioti koji vode ovu zemlju, nista drugo, jer tu stvarno lezi velika opasnost, uostalom vidite valjda sta lupetaju i kako se ponasaju. Naravno najvise sam zabrinuta za ljude oko sebe, a imam zbog koga da budem zabrinuta.

                Veliki broj u Italiji veceras je i iz Lombardije od 2 dana, kao sto sam rekla. Cujem da je Kon bio veceras na rts i da se cak neprijatno iznenadio kada je cuo taj broj.
                Provereni izvori su provereni izvori. Bogu hvala da ima takvih. Oslobodi se 2 dana informacije o ovome, videćeš i sama da si bila u frci. Ti isti provereni izvori su apsolutno nebitni ako se na višem nivou tako odlučilo.

                Smešno je da naciji u kojoj 70% ljudi ne pere ruke kad ulazi i izlazi i wc-a, neko saopštava da je pandemija a kad pandemija prođe nastave da ne peru ruke.

                Više od toga poenta je da pouzdani izvori imaju informacije samo kad je nekome takav interes.

                Rešavanje slučajeva je u porastu ali o tome niko ne govori. Jer to nikome nije interes.

                https://www.worldometers.info/coronavirus/

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Olja, aj recimo da nije panika u pitanju. Ono što ja primjetim je ostrašćenost domaćim političarima, sve su oni krivi pa i za ovo. Ne vidim da su i mnogo moćnije države uradile više po ovom pitanju.
                  Svi sa kojima delim slicne politicke stavove, slazu se sa mnom, a SVI koji ih ne dele kazu...ostrascena si. Ima ih ovde, nisi ti jedini.
                  A pa ja sad mogu da ti kazem zemlje koje su preduzele prave mere, a ovima ne verujem i da kazu da je sada napolju pao mrak i da je 3 min do 20h. Ko hoce da razume i ko se slaze, ko vidi sta se desava 8 godina, ok, ko ne...zna se. Prosto vrlo.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Blic javlja da smo postali punoletni, odnosno da imamo 18 zarazenih trenutno.

                    Ovo sto Olja pise nije panicarenje vec prenosenje informacija. Njena briga je sasvim opravdana zato sto nam drzavu vode ljudi koji nemaju pojma sta rade i kojima je jedini cilj da se obogate dok su na pozicijama. Ministar zdravlja ima nadimak Dr. Smrt... da se ne zajebavamo.

                    Comment


                    • Eee kad si ga pomenuo, cek da nadjem nesto
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        Provereni izvori su provereni izvori. Bogu hvala da ima takvih. Oslobodi se 2 dana informacije o ovome, videćeš i sama da si bila u frci. Ti isti provereni izvori su apsolutno nebitni ako se na višem nivou tako odlučilo.

                        Smešno je da naciji u kojoj 70% ljudi ne pere ruke kad ulazi i izlazi i wc-a, neko saopštava da je pandemija a kad pandemija prođe nastave da ne peru ruke.

                        Više od toga poenta je da pouzdani izvori imaju informacije samo kad je nekome takav interes.

                        Rešavanje slučajeva je u porastu ali o tome niko ne govori. Jer to nikome nije interes.

                        https://www.worldometers.info/coronavirus/
                        Resavanje slucajeva je u porastu zato sto Kina definitivno izlazi iz epidemije, ali pogledaj ostale drzave i pogledaj njihov odnos zarazenih/resenih.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Eee kad si ga pomenuo, cek da nadjem nesto
                          Dakle ... sta reci
                          Ovo je pre danasnje konferencije

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Umesto samo da prekopiraju od nekih drzava, znaci ne moraju da ukljuce mozak, samo da urade c/p, oni ni to ne znaju

                            Madjarska uvela vanredno stanje.
                            Mađarska je saopštila da su zabranjeni događaji na otvorenom sa više od 500 ljudi i zatvoreni događaji sa više od 100 ljudi. To uključuje bioskope i pozorišta, ali ne i radna mesta i tržne centre.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Za sad nema nista od toga,sumnjalo se do jutros za 2 pacijenta ali se ispostavilo kao netacno.
                              Iskoristili ovi lanci supermarketa i pomamili narod porukama.
                              Ispraznise se prodavnice,cudo se radi.
                              Pojavice se to je neizbjezno,samo neka bude sto kasnije.
                              Sjutra i prekosjutra 25 stepeni,neka ga malo oprzi.
                              Vi ste dokazali da je ležanje najbolji lijek, sve čestitke.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Resavanje slucajeva je u porastu zato sto Kina definitivno izlazi iz epidemije, ali pogledaj ostale drzave i pogledaj njihov odnos zarazenih/resenih.
                                Pa zar ne bi bilo loše da to malo izađe na tv ekrane? Ili je bolje da se drži ipak panika?

                                Comment

                                Working...
                                X