Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa nisam tebi odgovorila, nego Ljubitelju

    to je bila nadogradnja na odgovor

    jokeru aktualni vic-korone nema u CG jer je virus ne mož' naći na mapi
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Kako ti možeš da znaš da li imamo imunitet ili nemamo? Da li se taj virus nekada ranije pojavio ili ne? Kako možeš da znaš da li naučnici znaju nešto o tome ili ne? Za koji to virus postoji lek? Od kad to lekovi leče virusne prehlade?

      Činjenica je da je u januaru bar u Srbiji, u poređenju sa trenutnim stanjem bilo mnogo više stvarno virusno zaraženih i na kućnom lečenju, nego sada. Sada se mnogo više priča a stvarna situacija diskutabilna.
      Pa ne govorim to ja. To govore naucnici, SZO, epidemiolozi.
      Ovaj virus se zove COVID-19 iz porodice korona virusa, otkriven u decembru 2019. Zato ima ovaj naziv, a iz te porodice korone virusa kao sto su SARS i MERS, ali nije nikada bio u opticaju, zato ne postoje prirodni imunitet, kao sto postoji na neke tipove gripa recimo.

      A ima mnogo antivirusnih lekova: za HIV, hepatitis, herpes, neke tipove gripa itd.
      I ovo nije nikakva virusna prehlada, vec virus koji moze da izazove teske respiratorne bolesti. Moze, a ne mora, no to zavisi od mnogo toga.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Kad se sve ovo zavrsi, smijacemo se sebi samima. A ponajvise Olji. [emoji3]


        Meanwhile in Montenegro.. https://www.rtmagazine.com/disorders...s-free-europe/

        Odgovori zasto?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • https://youtu.be/sjOE-gBxbBY Pre nego sto me stigne Korona da se ispovedim na forumu,mozda ima neko svesteno lice,da ne bih duzio pustam samo ovu pesmu Kolje i grobovlasnika, I kad umrem meni nece biti lako.

          Comment


          • Koliko vidim, panika na forumu uveliko vlada....
            Idemo!!! Pun kurac postova za veoma kratko vreme.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • nego,jel može ova situejšn da se iskoristi i zbog samobanovanja životnog ne plate računi
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Svi idemo kod Jokera
                Dobro mi dosli. Osim ona udata, ona nek' se snalazi kako zna

                Ma ovo u vezi Crne Gore je glupost, kladim se da je posrijedi nestrucnost i nesposobnost naseg kadra. Ljudi, vi mislite da je vase zdravstvo raspad, a mi se za svaku boljku kod vas lijecimo. Bas sam skoro procitao skandal vijest, ne znam jeste li vi.. da smo primili dvoje specijalista iz Srbije, koji su kod vas izgubili licence ili kako se vec kaze. Neki pacijent je stradao zbog njihove gluposti i Srbija ih skartirala, a mi pola godine kasnije udarnu vijest na dnevnik kako je nas KBC "pojacan" za dvoje vrhunskih strucnjaka. Valjda iz Leskovca, Nisa, tamo nedje.. Kad se otkrilo o cemu se radi, sprdnja totalna nastala. Maxe...

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Koliko vidim, panika na forumu uveliko vlada....
                  Idemo!!! Pun kurac postova za veoma kratko vreme.
                  Zato treba malo o vedrijim stvarima -----> nema tenisa
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Kod vas ce sutra da objave broj obolelih.

                    I ne pravi se Tosa, nesto sam te pitala.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Kod vas ce sutra da objave broj obolelih.

                      I ne pravi se Tosa, nesto sam te pitala.
                      Nisam vidio, dja'ole...

                      Pa zbog panicarenja, nista drugo.

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Nisam vidio, dja'ole...

                        Pa zbog panicarenja, nista drugo.
                        Ok, ti si treci koji to kaze. Daj tu paniku.
                        Jbt oko mene crkose svi, ja nista (osim sto sam zabrinuta za moje), i ovde mi kazu da panicim.
                        Daj tu paniku i postove. Daj!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Olja.. teska si...

                          Comment


                          • nie,samo je uplašena...

                            ljudi,moramo se pomagati,ne prepirati
                            Wizard

                            Comment


                            • Imam resenje za ove svadje....

                              Spoiler
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Pa ne govorim to ja. To govore naucnici, SZO, epidemiolozi.
                                Ovaj virus se zove COVID-19 iz porodice korona virusa, otkriven u decembru 2019. Zato ima ovaj naziv, a iz te porodice korone virusa kao sto su SARS i MERS, ali nije nikada bio u opticaju, zato ne postoje prirodni imunitet, kao sto postoji na neke tipove gripa recimo.

                                A ima mnogo antivirusnih lekova: za HIV, hepatitis, herpes, neke tipove gripa itd.
                                I ovo nije nikakva virusna prehlada, vec virus koji moze da izazove teske respiratorne bolesti. Moze, a ne mora, no to zavisi od mnogo toga.
                                I drugi virusi sigurno izazivaju respiratorne bolesti, kao i bolesti drugih sistema. Ali ako na televizoru ne izadje Pandemija, niko se time i ne bavi.

                                Comment

                                Working...
                                X