Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Pa, kako koga..









    To sto ovi ljudi pricaju nije hrabrost nego neiformisanost. Vecina ljudi nece imati nikakve simptome, ali najmanje 5%-10% hoce. Znaci da se moze desiti da u 6 nedjelja koliko traje prosjecni talas imas 10% bolesnih odnosno 3 promila umrlih. To je za drzavu kao CG od 700000 otprilike 70 hiljada oboljelih tokom udara tj. 1600 dnevno. Takav priliv bolesnika bi paralizovao zrdstveni sistem na 3 mjeseca. Osim od korona virusa umiralo bi se od relativno trivijalnih bolesti usled zakrcenosto bolnica. Od korene bi umrlo nekih 2000 ljudi. Tako je to kad imas infektivnu bolest za koju nema ni lijeka ni vakcine ni imuniteta u populaciji.

    Naravno ne treba panicariti. Uz disciplinovano sprovodjenje mjera koje strucnjaci preporucuju, ukljucujuci karantin, stvari se mogu zadrzati na mnogo nizem nivo. Svidja mi se sto je napravila Republika Srpska.
    Last edited by NI; 11-03-20, 11:22.

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Ocekujem da mi napakujes ban kao i s Goldom sto si uradila,hvala i nadam se da ces preziveti Koronu.
      Ti stvarno imas neki problem.
      Em sto lazes masno (kakav crni gold), em sto si krajnje maliciozan i pokvaren, em gnjavis u pm.
      Zaobidji me.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • 12/130
        Dvanaest zarazenih od 130 testiranih. Deset posto skoro.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ono kad je Dodik ispao pametniji od ovih nasih i zatvorio skole
          Nek zatvore skole, zabrane okupljanja i odloze izbore za otkobar, jer znam da im je to najveci problem trenutno
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Tamam hteo da pitam koliko kasnimo za preventivnim merama u odnosu na zemlje iz regiona, Cesku, Madjarsku, Slovacku i Poljsku. Onda sam video Bojanin post.

            Ovakav skok samo sugerise da ce uskoro sve preventivne mere koje ste spomenuli , a da nisu jos primenjene,bice sprovedene. Samo se ceka zvanicna odluka. Mada neki put ne znam zasto ne pratimo Cesku ili Poljsku po brzini reakcije tj da ne zoastajemo duze od 24h u odnosu na njih.

            Znaci nema okupljanja na sportskim i drugim manifestacijama, zatvaraju se skole i odlazu se izbori.
            Last edited by Ricma; 11-03-20, 08:42.

            Comment


            • Juce su nesto najavljivali zatvaranje skola, a danas imaju sednicu, pa se nadam da ce jednom biti makar malo pametni.
              A juce je isto Forum beogradskih gimnazija uputio apel da se zatvore skole
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Vucic otkazao sve predizborne skupove do 1.aprila
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Trebali su najkasnije jos juce da donesu takve odluke. Mogu da imam do neke mere razumevanje zasto preventine mere nisu primenjene do ponedeljka, ali zar moraju da traze veci skok da bi reagovali?

                  Sto ce vrlo verovatno biti danas, ako ne onda bi tek bilo neozbiljno mada nista sto nije u duhu srpske organizacije.

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Pa, kako koga..









                    Kakav im je engleski, bolje da su cutali.

                    Comment


                    • I jos se ne zatvraju skole jer jbg, nije nista strasno, nema veze sto su sve zemlje oko nas to uradile, sta oni znaju, kukavice najobicnije
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        I jos se ne zatvraju skole jer jbg, nije nista strasno, nema veze sto su sve zemlje oko nas to uradile, sta oni znaju, kukavice najobicnije
                        Nista ne treba zatvarati. Najpametniji su ti kod vas, definitivno


                        Definitivno sam se svrstao u anti-korona histeriju jer mi je bas pocelo ici na onu stvar. Umre zena 96. godina nova zrtva korone. Mislim da ce jos malo svaku prirodnu smrt starije osobe pripisati u čoronu
                        Last edited by DinoFC; 11-03-20, 12:01.

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post
                          Nista ne treba zatvarati. Najpametniji su ti kod vas, definitivno


                          Definitivno sam se svrstao u anti-korona histeriju jer mi je bas pocelo ici na onu stvar. Umre zena 96. godina nova zrtva korone. Mislim da ce jos malo svaku prirodnu smrt starije osobe pripisati u čoronu
                          Ali nije to problem. Alarmizam je veliki, mediji to podgrevaju non-stop izveštavanjem, tako da sam ih isključio, jer mediji ne doprinose bilo čemu korisnom, ni u redovnom stanju, a tek ne u stanju potencijalne opasnosti od epidemije.

                          Problem će nastati kada i ti starci od 98 godina budu primljeni na stacionarno lečenje, intenzivnu negu i respiratore - a postoji šansa da ih bude dosta sa ovim virusom - te se mesta brzo popune i zdravstveni sistem prenapregne. Tada će koronavirus biti najmanji problem. Umiraće se od mnogo blažih bolesti ili povreda jer neće biti sredstava i mesta za lečenje.

                          Sistemi balkanskih zemalja ne mogu da se bore sa ovakvim stvarima. Korona je minoran problem.

                          S obzirom da je istorija čas sa koga se generacijama najviše "beži" još od osnovne škole, nema nikakvih iznenađenja što je svest prosečnog građanina nepostojeća.
                          Last edited by Crni Đorđe; 11-03-20, 12:08.
                          sigpic

                          Comment


                          • Veci problem od korone jeste potencijalni kolaps svih sfera drustva uzrokovan histerijom od iste. To je najtacnije.

                            Gledam ove nase nesposbonjakovice oni formiraju kao neke krizne stabove i sta znaju uradit ukinuti, nista drugo oni ne znaju, samo ukini, zabrani. Kao oni pametni, predostroznost. Aa medij su posebna prica, brutalno. Nije me do sad doticalo i ignorisao sam ali ovo prevrsuje svaku mjeru
                            Last edited by DinoFC; 11-03-20, 12:09.

                            Comment


                            • Corax, kao i uvek tacno u centar

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ti stvarno imas neki problem.
                                Em sto lazes masno (kakav crni gold), em sto si krajnje maliciozan i pokvaren, em gnjavis u pm.
                                Zaobidji me.
                                Da sam ja napisao ovakve uvrede dobio bih ban 6 meseci kao Mr.Gold,ali posto je to Miloolja ona moze i da preti,vredja,laze jer ima izgleda dug staz na forumu,ne silazi sa njega pa je stekla i virtuelne drugare koji joj omogucavaju da se bahati na forumu. Odjednom je izgubila pamcenje pa ne zna ko je Mr.Gold i zasto je dobio ban,dokaze je njen kolega obrisao iz Pricaonice,nisam se tad mesao u vas sukob jer me stvarno ne interesujes ali je covek u pravu za sve sto ti je rekao. Za ovo zadnje se slazem,ti mene ja tebe na ignore i da se ne gledamo na forumu,dosta mi dizu pritisak Losmi i Dekkard,samo mi jos fali zenski Losmi na forumu. Nemoj da mi odgovaras,da zavrsimo vise,znas ti odlicno da nista nisam slagao. Izvini sto sam pokusao da ti skrenem paznju da dizes bezveze paniku,nastavi gde si stala.

                                Comment

                                Working...
                                X