Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Izvjesno je da se nesto jako slicno desilo u Lombardiji.
    Last edited by NI; 10-03-20, 20:45.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ma ko cita Krstaticu, nego je danas preplavljen net sa ta dva clanka, tako sam i videla.

      Cacanine, simptomi su uglavnom suv kasalj, slabost, glavobolja, temperatura, i vremenom se pograsavaju ako je organizam slab, star, bolestan, ali ima slucajeva i da mladji i zdravi nadrljaju.
      Tek cemo analize, rezultati i odgovore da dobijemo po zavrsetku epidemije.

      U Italiji pakao! Danas 168 mrtvih bez Lombardije!

      Kod nas 5. slucaj
      5. slučaj zvanično.

      U Nišu na infektivnoj 28 ljudi već primljeno.

      Comment


      • Valjda ce nasi jednom biti pametni i zatvoriti skole i zabraniti skupove
        Iako vec kasne...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Valjda ce nasi jednom biti pametni i zatvoriti skole i zabraniti skupove
          Iako vec kasne...
          Kasne naši sa preventivnim merama a kamoli ozbiljnijim.

          Comment


          • Olja, odakle ti to da je bez Lombardije?
            Na onom sajtu nisam videla takvu napomenu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Trac ili istina ko ce ga znati ali izgleda da je ova devojka iz Svajcarske napravila rsum u Nisu.

              Comment


              • Nista me ne bi cudilo. Danas je sleteo avion iz Bergama u Nis i pustili su dvadesetak Srba " u kucni karantin".

                Comment


                • Sa tim avionom je bio problem jer su ovi nasi prepodne doneli odluku, avion je vec poleteo, a ovi iz Nisa nisu imali dopis i nisu znali sta da rade.
                  Na kraju su svi strani drzavljani vraceni, a nasi su u kucnom karantinu i kao sve do sad vezano za ovaj virus, ponasanje pojedinca je presudno.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Nista me ne bi cudilo. Danas je sleteo avion iz Bergama u Nis i pustili su dvadesetak Srba " u kucni karantin".
                    Pa šta bi ti sad sa njima. Uhapsio ih, deportovao domaće u inostranstvo, strpao zdrave u bolničku izolaciju. Nije vlast baš za sve kriva

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Pa šta bi ti sad sa njima. Uhapsio ih, deportovao domaće u inostranstvo, strpao zdrave u bolničku izolaciju. Nije vlast baš za sve kriva
                      Morali su ranije da zabrane letove iz Italije. Nasi sigurno zadnjih 20 dana nisu imali sta da traze tamo i po meni su morali ranije da se vrate.

                      A naravno da uvek treba da prihvatimo nase drzavljane, samo moraju STVARNO da idu u karantin dve nedelje.
                      Znaci ako ne moze da im se obezbedi prostor gde ce policija da ih kontrolise, onda treba strogo da im se zabrani izlazak iz kuce i da se na naki nacin to kontrolise. Sumnjam da ce nasi to da kontrolisu, i takodje sumnjam da su svi dovoljno razumni da se toga pridrzavaju.

                      Pogledaj na primer koje mere je Rusija preduzela. Rezultati se itekako vide.
                      Last edited by 147; 10-03-20, 21:15.

                      Comment


                      • Naravno da kasnimo, sam bog zna sta ce biti sa nama, jer su najvaznije "vickate dosetke i posalice" tj izbori.
                        Spoiler


                        Najgora vlast u istoriji ove zemlje!
                        Originally posted by bojanaBG View Post
                        Olja, odakle ti to da je bez Lombardije?
                        Na onom sajtu nisam videla takvu napomenu
                        Ne mora da pise nikakva napomena, oni objave sta im drzave u preseku posalju, a sutra ce biti uvecan taj broj za Lombardiju, koji je danas iz nekih razloga kasnio, nesto oko testova, javila mi drugarica ona moja iz Rima, bilo u njihovim vestima.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • dajte ljudi,malo popustite...
                          razumem ko ima malu decu,ali bas sam bog zna sta ce biti sa nama mi je preterano



                          slazerm se da treba biti disciplinovan,imam druga u hong kongu koji ima porodicu ip prilicno je smiren kao i vecina ljudi tamo
                          Wizard

                          Comment


                          • Poredis Hong Kong i Srbiju???
                            Good Lord!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Miloolja tebe treba proglasiti za ministra za sirenje panike,pocecu da kopam tunel da se sakrijem od Korone. Ti izgleda ocekujes da krenemo da padamo kao muve.

                              Comment


                              • kazem samo da treba da se smiris...

                                jbt,osecam se kao stjuardesa u dizaster filmovima
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X