Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ima ko i mene da kontrolise, edituju post ili da ga obrisu, a ja sigurno nece da kukam i pisem jos 20 postova kako mi je nesto obrisano ili editovano.
    Desavalo se na ovom forumu, desava se na forumu gde nisam u moderaciji, nemam nikakav problem sa tim.
    Ima ima.
    Ja te kontrolisem
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Kao sto rekoh, njih 5 ce da se nakaci, evo ga Sandu dosao, da vidimo ko je sledeci...
      Cuj 5.
      Pa nakacilo bi se jos 17 njih, ali jednostavno ne zele ili ne smeju.....
      Mene si bas iznervirala onim postom.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Cuj 5.
        Pa nakacilo bi se jos 17 njih, ali jednostavno ne zele ili ne smeju.....
        Mene si bas iznervirala onim postom.
        Evo bas sam se potresla
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Evo bas sam se potresla
          Drago mi je da jesi. Mozda ove kritike pozitivno uticu na tebe.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Pa ako neko izvuče moj prvi post, nakon što sam u naredna 3 tom nekom objasnio sve što sam mislio, onda ne znam kako bih to drugačije nazvao. To ne radi neko ko hoće da spusti loptu, već su namere sasvim drugačije.

            Sandu, hvala, ali (valjda sme posle hvala?!), ode ovo u dobro poznatom smeru.

            Sve je lepo napisano, opet nisam dobio odgovor na pitanje koje postavim. Samo spinovi, i jos spinova.

            Treći, valjda poslednji, put se isključujem iz diskusije.

            Samo jos jedno, a kako da bude protumačen stav 'nema šta da ti bude glupo'? Ja svoje mišljenje iznosim bez nametanja istog bilo kome.
            Last edited by mark !t zer0; 08-01-20, 14:19.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Drago mi je da jesi. Mozda ove kritike pozitivno uticu na tebe.
              Sumnjam
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                https://www.ana.rs/forum/index.php?topic=239743.0

                Skoro sam ovo čitao, suze su mi išle. Drama, romance, comedy.

                Jedno od najjačih mesta kada bi da plačeš od smeha a ne gleda ti se serija/film.
                Hahahha.. Uki koji si ti car.

                Comment


                • Jožefe,

                  veži konja gde ti bojana BG kaže

                  Što bih ja rekao, ona je iz etra došla da nas svemu nauči.
                  Nema šta ti komentarišeš donacije kad je ona tu

                  Comment


                  • A stvarno jeste glupo da ide lova na duplu grešku.

                    Da je organizovala neki after parti pa ono kao slika sa mnom je soma dolara, poljubac u obraz dva soma, majčica 10 soma, Brusić 20.. Da se spoji lepo i korisno.

                    Ovako jbg-a stvarno ne razumem. Ako je htela da je komentarišemo, uspela je..

                    Comment


                    • Nemoj slučajno protiv Bojane BG ona ti je kao Šeldon u Big bang theory uz dužno poštovanje strah i trepet je ona

                      Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                      Comment


                      • Bojana je naše zlato, mi samo čukamo..

                        Comment


                        • Upozorrnje za clana 40:15!

                          Posto neosnovano, u beskonacnost, prijavljujes postove, sto je zabranjeno i kaznjivo do 10 dana bana, i iako imas vec zbog toga negativne poene, sto je samo po sebi upozorenje (pogledati Pravilnik), poslednji put si upozoren i na ovaj nacin.
                          Te decije igrice su besmislene, a i neprimerene ovakvom mestu.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • kako to? a ja dobijam opomene od bojane svaki dan.. razlozi dizanje tenzija i provokacija?ko ce njoj da da opomene za iste stvari? ko odlucuje sta spada pod dizanje tenzija, jel postoji tim ljudi koji to tumace? ajde da stavimo javno na glasanje pa da vidimo koji je konsenzus? ali i ovde na forumu je izgleda kadija te tuzi kadija ti sudi..

                            Comment


                            • Brate moj zašto si čuvao taj gnev u sebi 5 dana?

                              Comment


                              • tek malopre videh post[emoji4]

                                Comment

                                Working...
                                X