Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fića View Post
    Ma kakva familija kakvi bakraci.. covek treba da proputuje, da upozna, da vidi nove sredine i kulture.. Nece valja u 25oj godini da se zatvori u nekoj vuko*ebini, da pravi decu da ide od slave do slave, od kafica do kladionice.. Ima vremena za to. Ali jbg retko ko moze sebi da priusti ta putovanja tu kod nas.. Ali slozicemo se da ne treba putovati zbog tamo nekog turnira ili nekog tamo Federera ili Nadala..
    Evo i ja sam veliki fan Leona (prvi film koji sam odgledao na kaseti kao klinac, i posle toga sam imao opasne traume ) i hteo bih da posetim mesta gde je sniman taj film. Hteo bih i da upoznam Zan Renoa i da se slikam sa njim
    A sve kladionice i kazina bih sravnio sa zemljom.

    Putovanje samo sa ženom i decom. Jedno zimovanje i jedno letovanje od desetak dana je sasvim u redu.
    Last edited by goku; 18-11-18, 17:21.

    Comment


    • Originally posted by gokara View Post
      A sve kladionice i kazina bih sravnio sa zemljom.

      Putovanje samo sa ženom i decom. Jedno zimovanje i jedno letovanje od desetak dana je sasvim u redu.
      Samo da utvrdimo, smeju samo ozenjeni da putuju?

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Znam te sto se uzmu rano, dobiju dvoje-troje djece, zive kao podstanari ili otplacuju stan 30 i kusur godina, puni su price, znaju za svaku mogucu i nemogucu situaicju, sve su prosli, idu od slave do slave, od rodjendana do rodjendana, krvnicki rade ili jos gore ne rade, a krive sve sem sebe, zale se u svakom slucaju, nezadovoljni samo nesto kukumacu, nervozni sto nemaju dovoljno, onda im i djeca budu kriva, sujetni, kad im je sve kako treba onda su raspolozeni, kad nije onda nisu. To su ljudi iako nemaju ni 30 ili su na pocetku tridesetih, starci, ponasaju se i prica im je kao ljudima od 70 godina. To su robovi, iako toga nisu ni svjesni. Nikakvog uzivanja, samo prezivljavanje. Jad.
        sigpic

        Comment


        • Smeju svi da putuju, ali ne vidim svrhu ako ne ideš sa svojom porodicom i deci pruištiš skijanje i kupanje u moru.
          Last edited by goku; 18-11-18, 17:48.

          Comment


          • Ko ovde u Srbiji moze deci da priusti skijanje, posto na more ide ipak veci procenat ljudi, porodica...citaj: mnogo jeftinije... bas me zanima...
            Naravno pricamo o onom nizem sloju, jbg srednjeg nema odavno.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Znam te sto se uzmu rano, dobiju dvoje-troje djece, zive kao podstanari ili otplacuju stan 30 i kusur godina, puni su price, znaju za svaku mogucu i nemogucu situaicju, sve su prosli, idu od slave do slave, od rodjendana do rodjendana, krvnicki rade ili jos gore ne rade, a krive sve sem sebe, zale se u svakom slucaju, nezadovoljni samo nesto kukumacu, nervozni sto nemaju dovoljno, onda im i djeca budu kriva, sujetni, kad im je sve kako treba onda su raspolozeni, kad nije onda nisu. To su ljudi iako nemaju ni 30 ili su na pocetku tridesetih, starci, ponasaju se i prica im je kao ljudima od 70 godina. To su robovi, iako toga nisu ni svjesni. Nikakvog uzivanja, samo prezivljavanje. Jad.
              Naravno da ne treba generalizovati.

              Možda je ipak bolje živeti sam kao biljka i biti sam sebi centar sveta.

              Gledati utakmice, filmove, serije, igrati igrice i provesti život u virtuelnoj realnosti.

              Comment


              • Proces skolovanja traje duze, plate su manje, veca mobilnost kretanja, znacajno povecan uticaj medija zajedno sa emancipacijom i ekonomski nezavisnijom zenom daju odgovor na sva pitanja.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ko ovde u Srbiji moze deci da priusti skijanje, posto na more ide ipak veci procenat ljudi, porodica...citaj: mnogo jeftinije... bas me zanima...
                  Naravno pricamo o onom nizem sloju, jbg srednjeg nema odavno.
                  Pa ne može puno njih jer su 99 posto ljudi robovi sistema i rade za drugog.

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    Naravno da ne treba generalizovati.

                    Možda je ipak bolje živeti sam kao biljka i biti sam sebi centar sveta.

                    Gledati utakmice, filmove, serije, igrati igrice i provesti život u virtuelnoj realnosti.
                    Ili jednostavno zivjeti onako kako ti se svidja, to sto si ti generalizovao sta je normalno, a sta nije, ne bi proslo ni u srednjem vijeku, a ne danas. Taj produzetak loze po svaku cijenu, a praviti od djece debile, ne vaspitavati ih kako treba, nemati vremena ni za sta, lijeciti svoje frustracije u kasnijim godinama i izivljavati se na bilo koji nacin je uzasno, a takvih je najvise. Brakovi koji traju dok se ne uzmu pare i otvore pokloni, djeca koja nemaju nikakvo vaspitanje, ali vazno je da nacinis dijete, pa ce neko drugi da brine o njemu i da ga vaspitava. Sistem je kriv, nekad je najveca sramota bila kad te prekori uciteljica, danas ako te prekori ides da je bijes, jer nisi ti kriv, vec ona. Nekim ljudima treba zakonom zabraniti da imaju djecu, jer nisu sposobni da odgajaju istu. Dakle radis ono u cemu uzivas, neko voli da uci, neko da radi, neko da putuje, neko ima hobije, neko nema, neko gleda Zadrugu, neko pametuje na forumima i govori sta treba, a sta ne treba raditi. Svako ima svoju sferu interesovanja. ALi dijete je vec visi nivo, ako ga vec imas moras da mu budes posvecen maksimalno, sto danas polovina njih nije na pravi nacin, e to je glavni problem, a ne oce li neko da putuje ili nece i je li neko sebican ili nije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Overlord View Post
                      Proces skolovanja traje duze, plate su manje, veca mobilnost kretanja, znacajno povecan uticaj medija zajedno sa emancipacijom i ekonomski nezavisnijom zenom daju odgovor na sva pitanja.
                      Takoe, svaka čast za sažimanje celog problema.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ili jednostavno zivjeti onako kako ti se svidja, to sto si ti generalizovao sta je normalno, a sta nije, ne bi proslo ni u srednjem vijeku, a ne danas. Taj produzetak loze po svaku cijenu, a praviti od djece debile, ne vaspitavati ih kako treba, nemati vremena ni za sta, lijeciti svoje frustracije u kasnijim godinama i izivljavati se na bilo koji nacin je uzasno, a takvih je najvise. Brakovi koji traju dok se ne uzmu pare i otvore pokloni, djeca koja nemaju nikakvo vaspitanje, ali vazno je da nacinis dijete, pa ce neko drugi da brine o njemu i da ga vaspitava. Sistem je kriv, nekad je najveca sramota bila kad te prekori uciteljica, danas ako te prekori ides da je bijes, jer nisi ti kriv, vec ona. Nekim ljudima treba zakonom zabraniti da imaju djecu, jer nisu sposobni da odgajaju istu. Dakle radis ono u cemu uzivas, neko voli da uci, neko da radi, neko da putuje, neko ima hobije, neko nema, neko gleda Zadrugu, neko pametuje na forumima i govori sta treba, a sta ne treba raditi. Svako ima svoju sferu interesovanja. ALi dijete je vec visi nivo, ako ga vec imas moras da mu budes posvecen maksimalno, sto danas polovina njih nije na pravi nacin, e to je glavni problem, a ne oce li neko da putuje ili nece i je li neko sebican ili nije.
                        Ovo treba da stoji svuda, potpisujem +9999999999999999

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ili jednostavno zivjeti onako kako ti se svidja, to sto si ti generalizovao sta je normalno, a sta nije, ne bi proslo ni u srednjem vijeku, a ne danas. Taj produzetak loze po svaku cijenu, a praviti od djece debile, ne vaspitavati ih kako treba, nemati vremena ni za sta, lijeciti svoje frustracije u kasnijim godinama i izivljavati se na bilo koji nacin je uzasno, a takvih je najvise. Brakovi koji traju dok se ne uzmu pare i otvore pokloni, djeca koja nemaju nikakvo vaspitanje, ali vazno je da nacinis dijete, pa ce neko drugi da brine o njemu i da ga vaspitava. Sistem je kriv, nekad je najveca sramota bila kad te prekori uciteljica, danas ako te prekori ides da je bijes, jer nisi ti kriv, vec ona. Nekim ljudima treba zakonom zabraniti da imaju djecu, jer nisu sposobni da odgajaju istu. Dakle radis ono u cemu uzivas, neko voli da uci, neko da radi, neko da putuje, neko ima hobije, neko nema, neko gleda Zadrugu, neko pametuje na forumima i govori sta treba, a sta ne treba raditi. Svako ima svoju sferu interesovanja. ALi dijete je vec visi nivo, ako ga vec imas moras da mu budes posvecen maksimalno, sto danas polovina njih nije na pravi nacin, e to je glavni problem, a ne oce li neko da putuje ili nece i je li neko sebican ili nije.
                          Pa naravno da ako imaš dete da ćeš da vodiš brigu o njemu, u suprotnom ni ne treba da ga imaš.

                          I pogrešno je razmišljanje da treba živeti onako kako ti se sviđa jer taj put linijom manjeg otpora vodi ka duhovnoj degradaciji. Borba sa samim sobom je suštinska borba svakog čoveka.
                          Last edited by goku; 18-11-18, 17:59.

                          Comment


                          • Ziveti zivot kako se tebi svidja je nesto najtocnije, jer vecina ljudi bas ne zive kako zele, zato su I tuzni.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Ziveti zivot kako se tebi svidja je nesto najtocnije, jer vecina ljudi bas ne zive kako zele, zato su I tuzni.
                              Tužni su jer im je nametnut pogrešan sistem vrednosti i život u materijalističkom svetu.

                              Comment


                              • Neki ne mogu da prihvate to da ljudi bez dece takodje uzivaju u zivotu, ispunjeni su i srecni.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X