Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mani se tudjih žena mangupe..

    Comment


    • Bojana si to nesto ljuta na mene ili te mrzi da citas pm
      Meni je za anketu svejedno a I nemam nikakav predlog

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Na šta misliš tačno?
        Ma ne mislim nista, ali ovo od turnira do turnira necemo...ili ide sve na gomilu ili ide ne znam...Gde ce sada na odmor?...otkud znam sta imate jos na umu i sta vas zanima


        I aloo ljudi ovo je Novakova tema, sta radite to?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pa zanima nas šta će Novak da osvoji do kraja godine, ali ako je to ta gomila koja ti se ne svidja onda daj neki pravac pa ću da smislim nešto

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            posebnu grupu cu da napravim, zvace se NI i ova opcija ce biti stavljena na NO



            na prevaru je NI otvorio temu, dok sam ja bila na moru
            Ponavljam da sam otvoruo temu na molbu protivnickog navijaca.

            Ali, vidjevsi te tako rastrojenu, obecavam da necu otvarati teme bez molbe sa tvoje strane.

            Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Kako ga gleda Mats....
            Nema veceg postavaoca igre Novaka Djokovica nego je Mats Wilander. Druga je stvar, sto cesto, iz ovih ili onih razloga, pokusava da to sakrije dubioznim komentarima. Tipa da je Nishikori bio los u polufinalu.

            Comment


            • jbt NI, zezala sam se
              rastrojenu

              ma otvaraj svaku temu, bas to utice na to ko osvaja
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Pa zanima nas šta će Novak da osvoji do kraja godine, ali ako je to ta gomila koja ti se ne svidja onda daj neki pravac pa ću da smislim nešto
                A jel me zezas?

                Odlicna je gomila nemam nista protiv...ali..Sandu rekao ovo je dugorocno, ja kazem 2 meseca nije dugorocno (tada je zavrsni u Londonu), a ti mu odgovaras da onda svaki turnir postavljamo pojedinacno, kako koji dolazi, jel?
                Na sta se ja nadovezujem da to necemo, vec ide sve na ovu prvu gomilu koju si smislio, ako neko nema nesto krarkorocnije, a jel sada jasno?

                Elem, cekamo do veceras kada ce da se postavi anketa.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  jbt NI, zezala sam se
                  rastrojenu

                  ma otvaraj svaku temu, bas to utice na to ko osvaja
                  Svi ste vidjeli! Boajana mi je dala dozvolu da otvaram svaku temu. Trik je upalio. Naravno, ja to necu uciniti. Svaki dobar igrac ruleta se digne sa stola poslije dobitka. Dva puta sam imao srece, ko zna kad bih opet.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post

                    I aloo ljudi ovo je Novakova tema, sta radite to?
                    Sad malo da odemo na onu drugu temu, tamo se jedino recepti za palačinke mogu postavljati - niko ni ne ulazi

                    Comment


                    • A kad će ta repriza ljudi? I na kom programu...
                      Ako bi neko dojavio
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Svi ste vidjeli! Boajana mi je dala dozvolu da otvaram svaku temu. Trik je upalio. Naravno, ja to necu uciniti. Svaki dobar igrac ruleta se digne sa stola poslije dobitka. Dva puta sam imao srece, ko zna kad bih opet.
                        Ako je trik da me vredjas, skroz ti je upalilo, samo ne znam po koju cenu, ali nema veze.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ako je trik da me vredjas, skroz ti je upalilo, samo ne znam po koju cenu, ali nema veze.
                          Ma nisam te vrijedjao. Dama si. Ako mislis da jesam, onda izvini. Pravio sam se da vjerujem da ti je stvarno bitno ko otvara temu. Naravno da je to nonsens.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Ma nisam te vrijedjao. Dama si. Ako mislis da jesam, onda izvini. Pravio sam se da vjerujem da ti je stvarno bitno ko otvara temu. Naravno da je to nonsens.
                            NI, uzalud, slobodno otvori sad sve teme za sve slemove dokle mislis da ce Djokovic igrati, ja sa tobom nemam vise sta da pricam.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Larisa View Post
                              A kad će ta repriza ljudi? I na kom programu...
                              Ako bi neko dojavio
                              Stoji na ES2 u 15:15 ali oni nesto sa tim programom nisu bas precizni ovih dana
                              Na RTS nema, verovatno je bila -.-
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pustite Eurosport 2.... Ide prica o tenisu na Olimpijskim Igrama.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X