Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa mislima da je W najbitnije da tribine budu pune, a znamo da hoce, prava su prodata...pa ko prati prati.
    Naravno da ce vecina gledati fudbal...na svet mislim...a mi kako se snadjemo

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Navijaci su najbitnini, ali ne zaradjuju samo tako pare. Od televiziskih prenosa oni mnogo dobijaju, a zbog fudbala ce to sigurno biti manje ove godine. Za satnicu sam gore izmenio komentar. A tribine ce biti pune I u 1pm I u 2pm. Polufinala su u petak, pa mislim da taj sat nece mnogo da bude bitan, pogotovo ne na travi.

      Comment


      • Ti mislis da sat vremena nije puno, ali to im pomera spremanje, ustajanje, zagrevanje itd.
        Mogao je fudbal da pocne u 18h po toj logici i svima super
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Tacno, mogao je, ali fudbal bas briga za tenis, a nije prirodno da bude obrnuto. Verovatno si ipak upravu da im nije toliko lako da pomere sve za 1h. Doduse, to je svakako izvodljivo. Pogotovo sto ih kisa toliko cesto remeti, pa bi taj 1h u poredjenju sa kisom bio sala.

          Comment


          • W ima krov, a i tada dolazi do prekida meca koji je vec poceo, a ne do pomeranja i to jos za sat ili 2 ranije.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post
              Tacno, mogao je, ali fudbal bas briga za tenis, a nije prirodno da bude obrnuto. Verovatno si ipak upravu da im nije toliko lako da pomere sve za 1h. Doduse, to je svakako izvodljivo. Pogotovo sto ih kisa toliko cesto remeti, pa bi taj 1h u poredjenju sa kisom bio sala.
              Onda dodolajte
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Inace jel ono semi western grip onog tenisera u drugoj temi neteniske price ?

                Comment


                • Oplakah ...kakva fotka ,jadan Duci ni kriv ni dužan

                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment




                  • P.S. Serge Truffaut je Segej Trifunović
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ahahaha,kakav kralj,videh to malopre
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Vodiš statistike o reputaciji foruma, može li neka tabela? Procjenjuješ otkad si došao članove, prozivaš Vladana u 2 posta koji je jedan od najboljih poznavalaca sporta na forumu samo zato što ti se ne sviđa šta piše. Prozivaj sve, mene i nije briga, nego mi sad dosadno Ko ti brani da pokreneš kvalitetnu sportsku raspravu, uključićemo se svi, samo kako kad tebi ni uslovi ne igraju nikakvu ulogu u tenisu, da ne pričam o drugim postovima koje sam se trudio da ti ispravim. Bilo je toliko sportskih rasprava da smo manje više pretresli sve Pokreni nešto, dobrodošao si i u druge dijelove foruma da podigneš reputaciju
                        7 meseci nije malo. Ali jeste svakako daleko manje od mnogih drugih članova. Od Vladana sve što sam video je nekultura i pisanje o stvarima koje ne zna 100%. U ovoj temi vidim ko je administrator pa mi nerezonski da i on dečko bude. Možda ovako nije loš. Klasičan primer zloupotrebe položaja haha. Da smaraš druge ljude nametanjem svog stava 2 nedelje. Pritom za mojih 7 meseci lik ne znam da li je imao 1 komentar na ovoj temi a da je objektivan, kulturan i sportski orijentisan.

                        Ostalo su ti relativno opšte opaske na moj račun. Hteo sam da se već jednom skrene sa te ružne teme Pepe Imaz. Zato sam napisao da nije bilo neke sportske pisanije. Ali biće je kad krenu turniri.

                        Ovde sam se uključio u januaru jer sam hteo neke bolje informacije od B92, posle AO. To sam i dobio. Sve super do posle W. Od tad uleteše neki likovi, prvi put ih vidim i sve nerezonski komentari.

                        Comment


                        • Evo ga branilac lika i djela Pepea Imaza, covjek koji bi grlio i ljubio samo ,a usput izgleda malo i pljuvao i prozivao, lik sa citava 184 posta, forumas sijenka odradio moj psiholoski profil. Da mozes da me stavis na ignore barem, ali jbg ne mozes, i da jesam admin, obrati malo paznju na ponasanje, ovo ti je prva opomena

                          Ja sam vrlo kulturan, ako nesto mrzim to je laz i podvala. Vise je bilo sportske pisanije u prethodne dvije strane nego od tebe od januara do danas. Braniti nesto po svaku ciijenu je idolopoklonstvo.

                          Za mene su ovdje svasta pricali, ali da ne pisem o sportu, e to je bas novost
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Evo ga branilac lika i djela Pepea Imaza, covjek koji bi grlio i ljubio samo ,a usput izgleda malo i pljuvao i prozivao, lik sa citava 184 posta, forumas sijenka odradio moj psiholoski profil. Da mozes da me stavis na ignore barem, ali jbg ne mozes, i da jesam admin, obrati malo paznju na ponasanje, ovo ti je prva opomena

                            Ja sam vrlo kulturan, ako nesto mrzim to je laz i podvala. Vise je bilo sportske pisanije u prethodne dvije strane nego od tebe od januara do danas. Braniti nesto po svaku ciijenu je idolopoklonstvo.

                            Ako si u prethodne dve strane pisao o sportu, to je onda u redu.

                            Ti po svaku cenu branis Novaka, a ja Pepea Obe stvari su idolopoklonstvo :P
                            Last edited by Ljubitelj tenisa; 31-07-18, 19:52.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Ako si u prethodne dve strane pisao o sportu, to je onda u redu.

                              Ti po svaku cenu branis Novaka, a ja Pepea Obe stvari su idolopoklonstvo :P
                              Bas mi je milo sto smo to rijesili i sto sam ispunio tvoje standardne oko pisanja o sportu.

                              Pa ne bas, jer ja ni Novaka ne branim po svaku cijenu. Ali cu ga svakako vise braniti i zeljeti da se skloni od sektasa. Tvoje je pravo da branis sektasa, moje da ga pljujem, sloboda govora. Ali ja tebe nisam prozivao sto ga branis, dok ti mene jesi sto sam ga pominjao u negativnom kontekstu, to je bitna razlika. Ti mene mozda ne razumijes, nije ti normalno sto nesto lose vidim u sektasu, ali to je na tebi, isto kao sto je na meni sto mi nije normalno da neko podrzava tog sektasa i guta tu pricu o ljubavi i miru. Tu po meni nema ljubavi, mira jos manje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Bas mi je milo sto smo to rijesili i sto sam ispunio tvoje standardne oko pisanja o sportu.

                                Pa ne bas, jer ja ni Novaka ne branim po svaku cijenu. Ali cu ga svakako vise braniti i zeljeti da se skloni od sektasa. Tvoje je pravo da branis sektasa, moje da ga pljujem, sloboda govora. Ali ja tebe nisam prozivao sto ga branis, dok ti mene jesi sto sam ga pominjao u negativnom kontekstu, to je bitna razlika. Ti mene mozda ne razumijes, nije ti normalno sto nesto lose vidim u sektasu, ali to je na tebi, isto kao sto je na meni sto mi nije normalno da neko podrzava tog sektasa i guta tu pricu o ljubavi i miru. Tu po meni nema ljubavi, mira jos manje.

                                Nisi u pravu jer ga ja nisam branio. A nisi ni u pravu da sam ja tebe prozivao zbog toga sto ga ti pljujes.

                                Ti si samo preterao. Bez ikakvog razloga si 10x napisao Pepe Imaz sektas, Vajda car bla bla, Novak u sekti, brat sektas itd. Tu si preterao. Ne moramo mi ovde da citamo tvoje stavove 10x. U redu je. Razumeli smo posle 2x. Imamo i mi svoje stavove na pisemo svaki dan jednom dnevno ono sto mislimo o Novaku ili Pepeu. Posto ne mogu da te stavim na ignore, a ni kulturnim putem nisi hteo da prestanes, moram nekako trece da pokusam. I drugi ljudi su ovde administratori pa ne preteruju. I ponasaju se mnogo bolje od tebe.

                                Zaista prvi put vidim da si ista pisao za 7 meseci. Kul je sto drugi imaju mozda i dobro misljenje o tebi, iako to nisam video. Da poznajes sport i tako dalje. Sto realno ne pisajuci 7 meseci a posle toga 2 nedelje daviti o sekti a ne o dobrom Novakovom turniru, govori na prvi utisak da ti ovde i nisi zbog sporta nego da spoilujes pricu. Takva je moja slka o tebi.

                                To sto sam ja tebi rekao da si nekulturan je najbolji moguci nacin, politicki korektan. To i nije uvreda. Pritom mi kao delis opomene jer si admin. Bolje se ugledaj na druge.

                                Mnogo toga dobrog ja mislim o Novak u i Vajdi pa nisam ugusio ljude ovde. Bilo je unazad nekih komentara na moj racun, pa sam poveo racuna.

                                Comment

                                Working...
                                X