Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gaske suviše lako preslišao već staromodnog nemudonju Berdiha.

    Comment


    • Originally posted by pedja147 View Post
      RIP forum. Nidje nikoga na forumu u sred mastersa. Kako je to drugacije izgledalo pre 2-3 godine...
      Sve je to za ljude. Imali smo onda osim Noleta, i Janka, Viktora, Jelenu, Anu.... Tako je to, mislim, nismo bili uopšte svesni koliko je to velika stvar bila za jednu tako malu i u mnogim pogledima, ne samo ekonomskom, osiromašenu zemlju. Ide to nekako u naletima.
      Sad moramo pričekati dok se ne pojavi neka nova neverovatna generacija (ohohooo jesmo mi sportska nacija ali ipak ćemo da pričekamo), ne dešava se tako nešto svaki dan.
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Nole sad pa ni za 100g nece biti ,ovde ni slicnog....a sto se mene tice jedino necu imati za kog da navijam kad se povuce,al tenis cu pratiti ko i pre njega,e sad znam da u Srbiji 90% ljudi nece ni rezultate vise pratiti al to je tako ovde...inace najblizi za kog bi mozda mogao da navijam je Cicko kad se Nole povuce,tamo negde posle osvojenog 21-og slema

        Comment


        • Originally posted by pedja147 View Post
          RIP forum. Nidje nikoga na forumu u sred mastersa. Kako je to drugacije izgledalo pre 2-3 godine...
          Pre bih rekao RIP tenis. Gledao sam malo turnir u Istanbulu. Forumasa ima vise nego publike tamo.

          Comment


          • Uuu kako su me nervirali sa prenosima iz Instanbula. Razumem da igrao tamo Djere, pojavio se Cilkan i ko jos vec...ali gde Turci imaju tenisku istoriju i kulturu...a centralni prima 7.000 dusa vajda. Tuga.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Meni je bio vrhunac kad su prenosili i finale dubla iz Istanbula, a na tribinama ni redara nema

              Turci imaju pare, ali njih izgleda tenis zanima kao nas bocanje, sto me cudi posto kad je bio zavrsni WTA masters, tribine su bile bas pune i bila je dobra atmosfera
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Nema to veze bas sa tenisom onda WTA ni postojao ne bi,ljudi bi gledali samo par teniserki...to je vise do ljudi naroda,cega god mentalitea,istorije,a Turci su kao i mi mozda smo mi i gori u Noletovom jeku BG turnir zvrao prazan sem kad igra Nole, jednostavno u SRB se prati i pratice se tenis dok bude Noleta govorim za vecinu ljudi,Estoril i Minhen pun cele nedelje ,bar glavni teren sa kog su prenosli meceve...Italijani...a a ovi na SK i izbor..turnira katastrofa
                Last edited by 61563; 07-05-18, 12:02.

                Comment


                • Ono sto sam ja primetila u Stuttgartu, Nemci bas vole tenis i razumeju se, steta sto vise nemaju jak muski turnir
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Meni je bio vrhunac kad su prenosili i finale dubla iz Istanbula, a na tribinama ni redara nema

                    Turci imaju pare, ali njih izgleda tenis zanima kao nas bocanje, sto me cudi posto kad je bio zavrsni WTA masters, tribine su bile bas pune i bila je dobra atmosfera
                    Pa vrv su one dve Turkinje igrale uz gomilu wc-a ..ne secam se vise.
                    A mozda vole vise WTA

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • zavrsni masters, kakav WC?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ono sto sam ja primetila u Stuttgartu, Nemci bas vole tenis i razumeju se, steta sto vise nemaju jak muski turnir
                        Isto je i Minhenu pune tribine,svaki dan,bile ...plus mislim da skoro nisam video kulturniju publiku,moj licni utisak,al ipak za njih moze i da se kaze da imaju tenisku istoriju i da poznaju sport...Olja,Boksi misli na zavrsni Masters kod zena,ne znam dal tamo ima publike nisam ga gledao nikad,a ovde mozda im dodje neko ako dovedu RF opet,njima ni mocnog Ilhana niko nije gledao

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          zavrsni masters, kakav WC?
                          Ijuuuu je sto si stroga da ne kazem nesto drugo

                          Nisam provalila da je zavrsni uopste, vidis da pominjem i 2 Turkinje...bila sam ubedjena da se tamo igra regularni wta turnir.

                          Pa ako je zavrsni..onda su tamo najbolje..razumljivo da im je to interesantnije .

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • jedino je te godine Istanbul bio pun, kad su doveli Rogera, ali njega vise nece videti
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Vratite nam negativnu reputacijuuuuuuuu plizzzzzzzzzzzzzz

                              Olja piše kako piše jer je moderator a ovo je fan tema i dobrodošle su kritike,ali ne i pljuvanje...ako pljuješ nekoga šta ćeš na fan temi?!

                              Peco slažem se sa napisanim i moram nešto da dodam...
                              Sve je podredio RG..očekujem taj klik tada,taman dovoljno vremena da sve legne na svoje mesto.


                              Originally posted by miloolja View Post
                              Pa sad...mogu i ja tebe da pitam sto hoces da se svadjas, jel...

                              Kad naucis sta je kritika, a sta pljuvanje i omalovazavanje, mozda i popricamo normalno...do tada, sta si trazio to si i dobio...makar ja bila Novakov advokat ili clan njegove porodice koji filozofira...dok se on baskari u lovi otetoj od tebe i nas... budibog...
                              E svasta covek ovde moze da procita...

                              tt

                              Originally posted by torpedo View Post
                              a ovo nisam vidio zarađuje milione koje su otete radničkoj klasi
                              Baš sam iznenađen da još uvek ne znate kako funkcioniše svet pod motom 'hleba i igra'.

                              Svi su oni zabavljači koji su bogato plaćeni da nas drže prikovane za TV ekrane i odvlače pažnju od realnog života. Života u kome smo obespravljani i malo plaćeni za naš rad.

                              Jedan hirurg koji spašava živote zarađuje 1000 puta manje od nekoga ko udara lopticu reketom. Šta mislite zašto? Pa zbog onoga što sam gore napisao.

                              Naveo sam primer vrhunskog sporta, konkretno tenisa, ali to je samo jedan segment porobljavanja na koji velika većina ljudi dobrovoljno pristaje.

                              Slušajte malo Radovana Damjanovića, Ducija Simonovića, Branka Dragaša, Oca Rafaila Boljevića, iznenadićete se kako su jednostavni odgovori na mnoga pitanja i koliko smo kontaminirani svakodnevnim sadržajem.
                              Last edited by goku; 10-05-18, 00:39.

                              Comment


                              • Ovo je hit...A kod mene i kod mog dragog je Rafa vs Nole
                                Ali...ljubav...

                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X