Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije valjda da joj veruješ
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Gde ti radis kad si cuo za TIS?
      Male tajne velikih majstora.

      Spoiler
      radio u njemu 6 meseci
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Male tajne velikih majstora.

        Spoiler
        radio u njemu 6 meseci
        Kolega
        Ja sam radila 5 godina pre nego sto sam pobegla iz ITija
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa sta je ovo? Sta bi sa Fiksnim? Odem na spavanje posle 2 dana i propustim ban



            Sent from my Samsung GALAXY S5.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Pa sta je ovo? Sta bi sa Fiksnim? Odem na spavanje posle 2 dana i propustim ban



              Sent from my Samsung GALAXY S5.

              Ti rece da si u Upstate NY, jel tako?
              Ne vjerujem da ce NY okrenuti Trump, ali znam da su gore ljudi bruka nezadovoljni. Dok je senatorka bila, obecala 200k poslova, nakon 4 godine, kad je otisla s tog mjesta, Upstate NY ostao bez jos 8k poslova.

              Eno ti Trump povukao preko 100 k ljudi na 4 skupa u Floridi u 2 dana.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ti rece da si u Upstate NY, jel tako?
                Ne vjerujem da ce NY okrenuti Trump, ali znam da su gore ljudi bruka nezadovoljni. Dok je senatorka bila, obecala 200k poslova, nakon 4 godine, kad je otisla s tog mjesta, Upstate NY ostao bez jos 8k poslova.

                Eno ti Trump povukao preko 100 k ljudi na 4 skupa u Floridi u 2 dana.
                Da, da. Nisam upoznat sa detaljima njene politike dok je vladala NY-om, ali znam da je ne vole nikako Pogotovo ljudi od 50 i kusur godina.



                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Da, da. Nisam upoznat sa detaljima njene politike dok je vladala NY-om, ali znam da je ne vole nikako Pogotovo ljudi od 50 i kusur godina.



                  Sent from my Samsung GALAXY S5.
                  Pa obecala ko ovi nasi bruku poslova, na kraju se smanjio proj poslova za 4 godine

                  Nesto kontam, jebote Amerika se pretvorila u balkanse drzave, ono nidje veze, sve korupcija, nista pametno. Jos kako cujem, aerodromi su katastrofa postali u odnosu na ove ultramoderne po Istanbulu, Dubaiu, Abu Dabiu, a ni putevi i infrastruktura nista bolje nije.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Pa obecala ko ovi nasi bruku poslova, na kraju se smanjio proj poslova za 4 godine

                    Nesto kontam, jebote Amerika se pretvorila u balkanse drzave, ono nidje veze, sve korupcija, nista pametno. Jos kako cujem, aerodromi su katastrofa postali u odnosu na ove ultramoderne po Istanbulu, Dubaiu, Abu Dabiu, a ni putevi i infrastruktura nista bolje nije.
                    Ma brate oni su kraljevi te korupcije , pogledaj im samo istoriju ako si upoznat . Nema veka nema decenije da nisu bili upleteni u neku mućku , dilove , otimačinu . Balkan je za njih mala maca a oni su onaj zubati tigar iz ledenog doba .
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Ma brate oni su kraljevi te korupcije , pogledaj im samo istoriju ako si upoznat . Nema veka nema decenije da nisu bili upleteni u neku mućku , dilove , otimačinu . Balkan je za njih mala maca a oni su onaj zubati tigar iz ledenog doba .
                      Oni generalno imaju taj problem sto su fulili feudalizam, pa su malo sjebani u startu

                      Na predsjednicke kampanje se trose milijarde, al bukvalno milijarde, i evo upravo je nakav debil sto podrzava sto vise ratova podrzao Clinton, Colin Powell. Kod njih je to bukvalno, imas ove PAC-ove koji daju pare isfinansiraju kampanju, a onda kasnije ti kazu sta radis.

                      Pricao Trump o tome, kaze brat, pa ja sam to radio licno. Davao Hillary pare da radi sta joj kazem. Zajebaje je cak da mu je na vjencanje s Melaniom dosla samo da bi mu se ulizala za jos para

                      Ja Trumpa sam podrzavao na pocetku jer sam vidio nenormalan potencijal u marketingu koji radi i to bi bila i pobjeda mene, jer zastupam te tehnike marketinga, ali onda sam poceo da pratim ozbiljno desavanja i zabrino sam se mogucnosti da ona bude predsjednik.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Brate Trump ti je dvorska luda , koga su podržali da se kandiduje samo da bi Hilari pobedila ...
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Postoji i ta teorija. Dosta ljudi kazu da Hilari ne bi imala sanse protiv Ted Kruza, Rubia ili onog iz Ohaja ne znam mu ime tacno.

                          Comment


                          • Pa realno , Trump je jedini lik koga ona može da dobije na izborima. Prosto previše je shady što bi Ameri rekli i dosta ima prljavštine na sebi .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Trumpa niko nije podrzao, ne znam sto to govorite. Covjek je dobio 14 miliona glasova na predizborima, Romny prosli ciklus oko 12m. Rekordna suma ljudi je izasla da glasa za Trumpa.

                              Narod je njega samo podrzao, da nije nikad on ne bi bio u ovoj poziciji.

                              Da je isla protiv bilo kojeg od Kruza, Kejsiha, Rubia, to bio bio smjesan landslide. Trka bi bila gotova u septembru. Ta masinerija je najjaca u politici, nema niko jaci.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Nije njega niko podrzao, nego se on salio sa ostalim republikanskim kandidatima. Ti ljudi sigurno zive na nekoj drugoj planeti, jer im je prica nevjerovatna, Tramp ih je bukvalno raznosio. Pritom su oni pored podrske imali i nevjerovatnu finansijsku masineriju iza sebe i dozivjeli su krah.

                                Berni je bio najbolji kandidat generalno, to je poraz drustva sto je Hilari njega pobijedila.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X