Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ne znam brate, stariji glasaci gledaju tv, nece neki djed od 75 godina koristiti drustvene mreze.
    Kazem, nane i deduke gledaju TV. Ali, ako motivises grupu ljudi koji sjede povazdan na telefonu i ne izlaze na izbore redovno, onda ces swingovat izbore na svoju stranu.

    Vrlo jasna strategija.

    Na tome sam ja bazirao svoju strategiju kod nas, i naravno kad sam dobio odbijenicu, odmah sam isao da sracunam izlaznost i znao sam da ce historijski biti najmanja, jer mladi nece da izadju, nemaju za koga i boli ih kurac. Niko ih ne motivise da izadju da glasaju. Vrlo je jednostavno, uzmi bazu, motivisi 20% novih glasaca i ubjedi 45% nezavnisnih i osvojio si izbore. Do sad je na 45% nezavisnih, vodi 12% medju njima, ima najvecu bazu u historiji republikanskih primaries i samo treba da ubijedi novih 20% ljudi da izadju.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Naravno da je odlican marketing preko drustvenih mreza, ali i danas dominira najvise TV. Vucic u Srbiji preko televizije i novina ima standardnih 1.5+ miliona glasaca.

      Comment


      • Nema problema TV kod nas, ali ja garantujem zivotom, ako napravis pravilno social media strategiju ubit ces izbore. Velike gradove targetiras kako treba i ubijes. Izvuces izlaznost 70-80% i na konju si.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Pobeda.. View Post
          Naravno da je odlican marketing preko drustvenih mreza, ali i danas dominira najvise TV. Vucic u Srbiji preko televizije i novina ima standardnih 1.5+ miliona glasaca.
          Zaostala je zemlja Srbija, plus imas tanak nartalitet, tako da ne treba cuditi sto je televizija glavni faktor kod izbora. Ali bice druga prica i kod nas za dve do tri decenije.

          Comment


          • Ja sam misljenja da jos uvek ne mozes s drustvenim mrezama da pobedis.

            Berni Senders je odradio taj deo kampanje perfektno, mladi su izasli da ga podrze na izborima, pa ga je Hilari u kljucnim drzavama dobila lagano.

            Tramp s druge strane nije bazirao kampanju samo na mladima.

            Comment


            • Apsolutni mit je da je Bernie odradio dobar posao sa social media.

              Izvukao covjek ljude koji bi dzabalesi sve, odlican posao, ali bolio kurac ljude za njega, jer je socijalista.

              Sada uvesti socijalisticki model na Ameriku bi bio totalni kolaps planete. Nemoguce.

              Ne bi on dobio Trumpa nikad.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • E moj ajnstajne ,ovde nesto ubedjujes ljude(koji te nisu provalili),Tramp gazi dobija ti si ekonomski mag,pokupio pasuse iz uzdbenika ekonomije i stancujes ovde,guglas po netu ,uklapas,krojis ,pricas kako ja juce kucam 4 posta zaredom ,pa normalno kad te cekam 3 sata,dok ti izguglas odgovor na moje postavljeno pitanje,ja laik ti ekspert.

                Razglabas juce kako Tramp dobija sigurno,kad sam pristao na opkladu nisi smeo vise od mesec dana promene jebenog avatara,ja rekao bar do juna ma jok odmah usla nesigurnost,a pre toga neko bi pomislio u zivot si spreman i verujes u svoje stavove i znanje

                Ja laik ti mag, sve predosetio sve znas,ko prati fudbal jasno mu da nista ne znas,a isto tako izbacujes teorije,samo sto fudbal ucis sa igrica i tvitera,a politiku iz uzbenika,od prakse nista,ne ide to tako.

                Pa se jos uvatio biranja predsednika USA,ej sve ce biti isto,a pogotovo za nas,ovde gde su 90 posto stvari odradili sta su hteli.

                A zna se da ce Hilari da pobedi ma sta ja mislio o njoj juce sam rekao

                Ja samo i dalje ne verujem da tebe iko svata ozbiljno a duze je na forumu od 3 meseca

                I za razliku od tebe nisam poltron i imam svoj stav i karakter,i ako sam upravu uvek cu reagovati

                Comment


                • Evo ga dosao da podjeli sa nama svoje halucinacije.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • E ovo se cekalo, krece sou

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Izvukao covjek ljude koji bi dzabalesi sve, odlican posao, ali bolio kurac ljude za njega, jer je socijalista.

                      Sada uvesti socijalisticki model na Ameriku bi bio totalni kolaps planete. Nemoguce.

                      Ne bi on dobio Trumpa nikad.
                      Berni bi Trampa lagano dobio. Pre svega jer nije omrazen kao Hilari ostatku naroda koji ne glasa za nju.

                      On je pokrenuo pricu o besplatnom obrazovanju i zdravstu, sto je normalno za neke kapitalisticke zemlje u Evropi.

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post
                        Berni bi Trampa lagano dobio. Pre svega jer nije omrazen kao Hilari ostatku naroda koji ne glasa za nju.

                        On je pokrenuo pricu o besplatnom obrazovanju i zdravstu, sto je normalno za neke kapitalisticke zemlje u Evropi.
                        Sanse ne bi imao jer se Amerikanci groze na spomen socijalizma. Fazon je da nije mogao ni Hillary da dobije na popular vote u predizborima, kako bi dobio Trumpa koji je izveo 14 miliona ljudi, najvise u historiji, republikanskih predizbora, da glasaju za njega.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Evo ja tebi kazem ako krenes i sa Vlogom,a ne samo piskaranje po blogovima i forumima zavrsavas prvo kod Kesica ili neki slican format sprdanja,a kasnije ti ne gine neki rijaliti

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Evo ja tebi kazem ako krenes i sa Vlogom,a ne samo piskaranje po blogovima i forumima zavrsavas prvo kod Kesica ili neki slican format sprdanja,a kasnije ti ne gine neki rijaliti
                            Tvoje halucinacije su dokumentovane.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ajde samouvereni strucnjace svih oblasti oces u ban od mesec dana da Tramp gubi i bilo ko drugi, Hilari dobija
                              Sve se vec zna a ti prosipas suplje u prazno a kad trebas nesto konkretno,zanemis

                              Comment


                              • Pa Hilari nije mogao da dobije zbog superdelegata i namestenih izbora u NY. Desavalo se sa Senders uzme 60% glasova, a Hilari vise delegata.

                                Comment

                                Working...
                                X