Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne pusim ja tu pricu Under the Dome.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Da, da nešto samo Sandu ja na tu temu ovih dana, pa otud ta rečenica.. uostalom šta više možete reći više o predstojećem novom predsedniku.. nego kada su ti fakin izbori... 7. novembra ili...?
      8. novembra

      Comment


      • Ja jos uvijek nisam siguran, ali ocekujem landslide za Trumpa.

        Ocekujem da joj uzme sve, Micigen, Floridu, Ohajo, Pensilvaniju, Kolorado, Minesotu, Sjevernu Karolinu. Meni je najsmjesnije da je Texas pink drzava, koja je zadnji put za demokratu glasala prije 40 godina kad je Kennedy bio predsjednik.

        Ali, nisam siguran za landslide, u pobjedu jesam.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Moram priznati da se tokom dana u ovoj temi vodila mnogo ozbiljnija debata izmedju Akija i Fiksnog, nego li trenutna rasprava koja se zasniva na nekim teorijama zavere

          Comment


          • E moj Gojko, sta bi dao da je to sto si spomenuo istina (o znanju).
            A ovo za Zemlju nema nikakve veze, necemo o tome. Jer ste i Vlajko i ti izgleda suvise povrsno presli preko te teme. Samo najmanje sto mi trenutno treba je potezanje price o istoj.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Prince View Post
              Moram priznati da se tokom dana u ovoj temi vodila mnogo ozbiljnija debata izmedju Akija i Fiksnog, nego li trenutna rasprava koja se zasniva na nekim teorijama zavere
              Ne prizivaj ga hljeba ti. Lik ne zna artikulisano komunicirati, onda napise 4 posta jedan za drugim, a ne procita sta je prije bilo.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Evo i ja da se pridruzim Trump taboru. Oduvek mi je bio simpatican i gotivan lik, jos od onog "The Apprentice" rijalitia. Vrlo sposoban i harizmatican covek. Voleo je oduvek nase zene (east european), znao sta valja.
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  E moj Gojko, sta bi dao da je to sto si spomenuo istina (o znanju).
                  A ovo za Zemlju nema nikakve veze, necemo o tome. Jer ste i Vlajko i ti izgleda suvise povrsno presli preko te teme. Samo najmanje sto mi trenutno treba je potezanje price o istoj.
                  Uzmi olovku, parce papira, bilo sta sta imas pored sebe pusti je/ga, paf, pobijena teorija ravne Zemlje
                  sigpic

                  Comment


                  • Kasno Aki, kasno ... stize uskoro predosecam
                    Jednostavno nece odoleti
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Da li stvarno ima ljudi koji veruju da je Tramp anti-establisment kandidat koji je sam uspeo da pobedi ceo RNC i da ulazi u ovako neizvesnu trku s Hilari?

                      Ista prica Obama-Bus, jedan ratovao u Iraku, dolazi sada demokrata koji ce da uspostavi mir, kad ono Libija, Sirija..

                      Americka spoljna politika se nece menjati, i nama je svejedno da li je to Tramp ili Hilari, ili neko treci ko ce izvrsavati naredjenja. Amerika gleda samo svoj interes i sprovesce ga u vecini slucajeva. 1999. su pokusali da se dogovore s Srbijom, nisu uspeli, pa je bilo sta je bilo.

                      Imali su interes da rasture Jugoslaviju, jesu.

                      Svaka vlast od 2000 do 2016 u Srbiji je dovodjena i sklanjana od strane Amerike. I tu se Tramp/Hilari/Obama/Bus/Klinton itd itd nista ne pitaju.

                      Comment


                      • Veoma moguć jednostavan scenarij... Onako da se laicima jednostavno pojasni situacija.
                        -Ako Clinton pobjedi, bit će treći
                        -Ako Trump pobjedi, građanski rat u Americi

                        Ljudi zaboravljaju jednu jako bitnu stvar, da Amerika konstantno svoje probleme izvozi vani. Kao pobjednica i najveći profiter 2. svj. rata, postala je najjači igrač na kugli zemaljskoj. Jedina od svih sila nije imala rat na svom teritoriju, dakle infrastruktura nikada nije bila srušena. Svoje probleme je izvozila uvijek vani, provodila razne eksperimente, od Koreje, Vietnama, famozne "čikaške škole" u Južnoj Americi, preko pustinjskih oluja i Afganistana, pa sve do Balkana. Uvijek su se igrali velikog brata, a gdje su god htjeli "pomoći", samo su ostavili neviđeni kaos i anarhiju.
                        Ljudi misle, pa samo je u pitanju njihov multikorporacijski divlji kapitalizam. Cilj je prodati oružje, jer kako ono kaže u "Gospodarima rata", najskuplje oružje je ono što stoji u skladištima neiskorišteno.

                        Zanemaruje se bitna činjenica da je u biti pravi razlog tih američkih avantura po globusu upravo taj, da izvezu svoj problem i trpaju unutrašnje socijalno-rasne probleme pod tepih. Crnac, Latinos, nezadovoljni su, pošalji ih u Irak, kad poginu ljudi će biti ljuti i bijesni na neke tamo Iračane/Irance, kao da oni znaju razliku.
                        Klasičan sindrom onoga da od drveta ljudi u Americi ne vide šumu.
                        Dakle Amerika na ovaj ili onaj način mora proživjeti jednu katarzu. A bolje je da samo kod njih pukne, nego da to opet donesu svima nama.

                        Comment


                        • Trump ako pobjedi, uzivat ce svjet.

                          Covjek je nevjerovatno karizmatican, nevjerovatan je kada treba pregovarati i pisao sam o tome u jednom od clanaka, nevjerovatan je kada je u pitanju ubjedjivanje.

                          Protiv njega su svi, ali je ubjedio nenormalan broj ljudi da glasaju za njega. Spoljna politika se kreira uvijek iz ovalnog ofisa. Obama je najkrvaviji predsjednik ikada i najgori predsjednik od Lyndona Johnsona. Katastrofa. Prodao se specjalnim interesima i to je to.

                          Trump je sam finansirao svoju kampanju, ima Mercere iza sebe i Petera Theila, koji su bezopasni oni samo hoce nize poreze i to je to.

                          Istrazite Georga Sorosa i njegou Open Society fondaciju, kakvo je to zlo od covjeka. E on je glavni covjek iza Hillary, ona ako pobjedi, zna se ko kontrolise Ameriku, Dzordz faking Soros.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Trump ako pobjedi, uzivat ce svjet.

                            Covjek je nevjerovatno karizmatican, nevjerovatan je kada treba pregovarati i pisao sam o tome u jednom od clanaka, nevjerovatan je kada je u pitanju ubjedjivanje.

                            Protiv njega su svi, ali je ubjedio nenormalan broj ljudi da glasaju za njega. Spoljna politika se kreira uvijek iz ovalnog ofisa. Obama je najkrvaviji predsjednik ikada i najgori predsjednik od Lyndona Johnsona. Katastrofa. Prodao se specjalnim interesima i to je to.

                            Trump je sam finansirao svoju kampanju, ima Mercere iza sebe i Petera Theila, koji su bezopasni oni samo hoce nize poreze i to je to.

                            Istrazite Georga Sorosa i njegou Open Society fondaciju, kakvo je to zlo od covjeka. E on je glavni covjek iza Hillary, ona ako pobjedi, zna se ko kontrolise Ameriku, Dzordz faking Soros.

                            http://www.ronpaullibertyreport.com/...ablishment-men

                            Comment


                            • Originally posted by Pobeda.. View Post
                              Da li stvarno ima ljudi koji veruju da je Tramp anti-establisment kandidat koji je sam uspeo da pobedi ceo RNC i da ulazi u ovako neizvesnu trku s Hilari?

                              Ista prica Obama-Bus, jedan ratovao u Iraku, dolazi sada demokrata koji ce da uspostavi mir, kad ono Libija, Sirija..

                              Americka spoljna politika se nece menjati, i nama je svejedno da li je to Tramp ili Hilari, ili neko treci ko ce izvrsavati naredjenja. Amerika gleda samo svoj interes i sprovesce ga u vecini slucajeva. 1999. su pokusali da se dogovore s Srbijom, nisu uspeli, pa je bilo sta je bilo.

                              Imali su interes da rasture Jugoslaviju, jesu.

                              Svaka vlast od 2000 do 2016 u Srbiji je dovodjena i sklanjana od strane Amerike. I tu se Tramp/Hilari/Obama/Bus/Klinton itd itd nista ne pitaju.
                              Tako je majstore, to je to, a neka ovi veruju u bajke.

                              Comment


                              • Na kraju... Ja prije svoje smrti samo želim doživiti da vidim Kanyea Westa kao predsjedničkog kandidata, a nadam se i pobjednika. Eto, to mi je želja

                                Comment

                                Working...
                                X