Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Dobar dan,radni narode.Eto vikenda,a sa njim i mene.

    Izvinjavam se na odsutnosti,da sam znao da je Aleksa pokazivao ocene,renije bih dosao.

    Pa kako je moguce da si dobio JEDINICU ,majstore?
    Pa kako neko ko ima cistu 5 iz ugostiteljstva moze sebi da dopusti jedan iz matisa?
    Razocarao si me,da znas.

    Comment


    • [/quote]

      Mama ti nije tu ....


      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg95169#msg95169 date=1254568734]
        Dobar dan,radni narode.Eto vikenda,a sa njim i mene.

        Izvinjavam se na odsutnosti,da sam znao da je Aleksa pokazivao ocene,renije bih dosao.

        Pa kako je moguce da si dobio JEDINICU ,majstore?
        Pa kako neko ko ima cistu 5 iz ugostiteljstva moze sebi da dopusti jedan iz matisa?
        Razocarao si me,da znas.
        [/quote]
        Dart ne citas postove >
        Nije Aleksa kriv,on je znao zadatak,ali mu profesorka nije dozvolila da ga zavrsi > i zato je dobio JEDINICU,ali brzo ce on tu JEDINICU da pretvori u TROJKU,u utorak ima sansu da ispravi nepravdu 8)
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg95169#msg95169 date=1254568734]
          Dobar dan,radni narode.Eto vikenda,a sa njim i mene.

          Izvinjavam se na odsutnosti,da sam znao da je Aleksa pokazivao ocene,renije bih dosao.

          Pa kako je moguce da si dobio JEDINICU ,majstore?
          Pa kako neko ko ima cistu 5 iz ugostiteljstva moze sebi da dopusti jedan iz matisa?
          Razocarao si me,da znas.
          [/quote]

          Darte, to je bio klasican primer nepravde.
          Ta jedinica i nije tolika sramota kada se sve cinjenice uzmu u obzir.

          Jesi li ti znao sta znaci "zalizati"?
          Bojana nije.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95173#msg95173 date=1254568885]

            Dart ne citas postove >
            Nije Aleksa kriv,on je znao zadatak,ali mu profesorka nije dozvolila da ga zavrsi > i zato je dobio JEDINICU,ali brzo ce on tu JEDINICU da pretvori u TROJKU,u utorak ima sansu da ispravi nepravdu 8)
            [/quote]
            Cekaj,cekaj,ona je sebi dala za pravo da uvede vremenski rok za izvrsenje zadatka!?!?!?
            Kravetina dokona!Aleksa,potrudi se da nadjes njenu adresu,ali za pocetak dovoljan je i broj telefona,probacemo sa starom dobrom tehnikom-metak upozorenja u dup*.
            A nece se ta tek tako izvuci.Kako joj je ime?

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95174#msg95174 date=1254568962]

              Darte, to je bio klasican primer nepravde.
              Ta jedinica i nije tolika sramota kada se sve cinjenice uzmu u obzir.

              Jesi li ti znao sta znaci "zalizati"?
              Bojana nije.

              [/quote]
              Krava jedna komplexaska(Ne Bojana,matematicarka)!Ona je na Aleksi nasla da leci svoje licne frustracije!Znate zasto?Zato sto je ljubomorna!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg95177#msg95177 date=1254569061]
                Cekaj,cekaj,ona je sebi dala za pravo da uvede vremenski rok za izvrsenje zadatka!?!?!?
                Kravetina dokona!Aleksa,potrudi se da nadjes njenu adresu,ali za pocetak dovoljan je i broj telefona,probacemo sa starom dobrom tehnikom-metak upozorenja u dup*.
                A nece se ta tek tako izvuci.Kako joj je ime?
                [/quote]
                1.Malo obrati paznju sta pises i kako se ponasas,reci za prosvetnog radnika da je kravetina je bezobrazno,pogotovo sto si ti maloljetan i sto djeca ne treba da pricaju takve stvari
                2.Slazem se za vremensko ogranicenje,mislim ono postoji,ali niko ga tako strogo ne sprovodi,kao ta zena,cini mi se
                3.Ime joj ne znamo,a i ako ga saznamo necmo je zvati i uznemiravati,posto mozemo da odemo u zatvor,a to nikako ne zelimo
                4.Aleksa ce se spremti za utorak i popraviti KECINU
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95171#msg95171 date=1254568802]

                  Mama ti nije tu ....

                  [/quote]
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95179#msg95179 date=1254569299]

                    1.Malo obrati paznju sta pises i kako se ponasas,reci za prosvetnog radnika da je kravetina je bezobrazno,pogotovo sto si ti maloljetan i sto djeca ne treba da pricaju takve stvari
                    2.Slazem se za vremensko ogranicenje,mislim ono postoji,ali niko ga tako strogo ne sprovodi,kao ta zena,cini mi se
                    3.Ime joj ne znamo,a i ako ga saznamo necmo je zvati i uznemiravati,posto mozemo da odemo u zatvor,a to nikako ne zelimo
                    4.Aleksa ce se spremti za utorak i popraviti KECINU
                    [/quote]
                    Zar nisi ti "Odvise star da mi ovo govoris"?

                    Mozda je to bilo tako u tvoje vreme,ali danas,kada se kaze krava,ne misli se na onu koju mozes da pomuzes.
                    Vladane,naravno da ne bismo mi uznemiravali matematicarku,i naravno da ne bismo mi isli u zatvor.Sta mislis cemu nam sluzi Mandusic na forumu ;D ?

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg95180#msg95180 date=1254569307]
                      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95171#msg95171 date=1254568802]

                      Mama ti nije tu ....

                      [/quote][/quote]

                      Super, znaci na miru cemo da skuvamo rucak, da nam niko ne smeta?!
                      Samo kad se setim kako je tvoja mama prosli put smetala ...

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95179#msg95179 date=1254569299]
                        4.Aleksa ce se spremti za utorak i popraviti KECINU
                        [/quote]

                        E tra Aleksina kecina me je bas iznenadila.
                        Nadam se da ce otici do Mande da mu pokaze matematiku. Bez obzira sta mu pise ispod slike.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg95182#msg95182 date=1254569462]

                          Zar nisi ti "Odvise star da mi ovo govoris"?

                          Mozda je to bilo tako u tvoje vreme,ali danas,kada se kaze krava[/quote]
                          Ja sam zgrozen,sta danasnja omladina pise na forumima :o
                          Reci za zenu koju ne poznajes da je "dokona kravetina",samo govori o tebi i o tvom vaspitanju,izvini ali tako je.
                          Aleksa je dobio JEDINICU,ali ima visoko misljenje o njoj,ipak mu je on profesorica,i sve sto zna iz metematike(a cini se da je to mnogo),zna zahvaljujuce njoj,i ova JEDINICA ce ga samo trgnuti,a nikako demoralisati.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95185#msg95185 date=1254569637]
                            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg95179#msg95179 date=1254569299]
                            4.Aleksa ce se spremti za utorak i popraviti KECINU
                            [/quote]

                            E tra Aleksina kecina me je bas iznenzdila.
                            Nadam se da ce otici do Mande da mu pokaze matematiku. Bez obzira sta mu pise ispod slike.


                            [/quote]
                            Ja sam raspolozen,samo vrijeme i mjesto,Doboj je do Banja Luke 1-2sata...zavisi sa cim ides... ;),cak evo dajem prva tri casa gratis... 8)
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg95183#msg95183 date=1254569542]
                              Super, znaci na miru cemo da skuvamo rucak, da nam niko ne smeta?!
                              Samo kad se setim kako je tvoja mama prosli put smetala ...

                              [/quote]
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=manda link=topic=1649.msg95188#msg95188 date=1254569805]
                                Ja sam raspolozen,samo vrijeme i mjesto,Doboj je do Banja Luke 1-2sata...zavisi sa cim ides... ;),cak evo dajem prva tri casa gratis... 8)
                                [/quote]
                                Imas veliko srce,u danasnjem vremenu 3 casa gratis je izmedju 30 i 45 eura i svaka ti cast Mando,samo jos da se dogovorite dje da ucite kod njega ili kod tebe,mada imas ti i onaj stan...hm...znas o cemu pricam ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X