Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj ti je savet da samo izbegavaš Bojanu.

    Kafane i splavovi, naravno.
    Nemaš povoljnije u Skadarliji, to je centar koji privlači strance, tako da su cene vrlo slične.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Moj ti je savet da samo izbegavaš Bojanu.

      Kafane i splavovi, naravno.
      Nemaš povoljnije u Skadarliji, to je centar koji privlači strance, tako da su cene vrlo slične.
      Bojana, moj viralni poznanik evo 8 godina. Mozda prošetam pored Telekom Srbije, malo sutra kad bi radili.Posto sad za praznike dolazim haha

      Smjestaj mi je u Makedonskoj, po google mapsu izuzetno dobra lokacija.
      Last edited by DinoFC; 26-04-16, 23:10.

      Comment


      • Lokacija ti je top, odatle mozes na sve strane. Svrni do Burger house u Nikole Spasica , na kvalitetno meso po fast food cenama.
        Obavezno poseti Novi Beograd - Zemunski ili Savski kej, da vidis Dunav ili Savu zavisi koliko vremena imas.
        Posto si u centru spusti se do Dorcola, procunjaj malo na putu do Kalemegdana, ima dobar smek a mozes i na 25. Maj pored reke da se prosetas.

        Samo nek te vreme posluzi, pa da spartas ceo dan
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Hvala puno na prijedlozima, po danu nista drugo mi ne preostaje nego da maksimalno iskoristim da se to sve obidje. Samo da drustvo bude podjednako zagrijano kao ja za sve ne samo za provod.
          Nema fule sto sto se BG-a tice. Odavno planirao da dodjem ali et sad neki studentski pohod uleti, pa ce biti mjera.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Hajde recite mi sta obici u Begoradu za tri dana boravka?
            Skadarliju ( noću) ,Kalemegdan i Gardoš obavezno. Svrati i do Avalskog tornja, stadiona Crvene Zvezde ( šta ću , pristrasna sam )

            Naravno imaš masu klubova i splavova. I naravno ako stigneš Stari dvor pa odatle malo kroz Bulevar Kralja Aleksandra pa na pizzu u "Golub".
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              A najbolje starogradske kafane po pristupacnim cijenama? Odmah mi Skadarlija padne napamet, al to je žara pretpostavljam
              Zemun i Ibarska magistrala . Nemaš to više u toj meri u Bgu. Sada su ti neke starije kafane postale black turtle pabovi. .
              Klubove vidi da izbegavaš. Osim ako ne planiraš da plaćaš pivo oko 4 evra (Beton, Tilt...) jeftiniji provodi su ti u kafanama ali ti je gužva neminovna. Tarapana, stara pesma, Gaucosi, gradska. Prepune su. Kasina je opcija ali je u centru pa su i cene centralne. Vidi da nadjes da gledaš tj obilazi grad sa Dunava tj brodom. Šteta što ne možeš da pridjes oko pobednika pošto se radi ali je pogled i zalazak sunca vrhunski.

              Izbegavaj Sarajevski burek i ćevape.

              Probaj Dorćol stari grad kao i Zemun stari grad. Kosutnjak. Dosta će ti zavisiti od vremena.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • U starom gradu mi je smjestaj, tako da ce tu sve stici vidjeti, nadam se da cu stici da i stadione posjetim. Ma kafane cemo vecinom i ganjati, klubovi mi i nisu previse interesantni jer realno nije da tu imam nesto novo dozivjeti a vec beogradske kafane tu ima nesto. U planu ovih pohoda stoji neka diskoteka Aloha i Gradska kafana(staro sajmiste)

                Haha, željan sam ćevapa ono baš haha. Nece me to vidjeti.


                A za 1.maj gdje svi krenu tu cemo i mi
                Last edited by DinoFC; 28-04-16, 23:37.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  U starom gradu mi je smjestaj, tako da ce tu sve stici vidjeti, nadam se da cu stici da i stadione posjetim. Ma kafane cemo vecinom i ganjati, klubovi mi i nisu previse interesantni jer realno nije da tu imam nesto novo dozivjeti a vec beogradske kafane tu ima nesto. U planu ovih pohoda stoji neka diskoteka Aloha i Gradska kafana(staro sajmiste)

                  Haha, željan sam ćevapa ono baš haha. Nece me to vidjeti.


                  A za 1.maj gdje svi krenu tu cemo i mi
                  Cuvaj se za 1.maj, bice pijanih i ludih....
                  Na Avali je lepo ako bude bez kise.
                  Lep provod i srecno.

                  Comment


                  • pre neki dan, imao je bas naporan dan i komirao se



                    znam da smaram sa Pakom, ali moracete malo da me istrpite
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • umoran ko pas

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        umoran ko pas
                        Mnogo je sladak, Pako
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post
                          Mnogo je sladak, Pako
                          Ko negro bombona

                          Comment


                          • To se zove težak pasiji život.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment



                            • Ako je neko u mogucnosti da pomogne momku, mnogo bi znacilo.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Funny stuff. Zenski olimpijski fudbalski tim Australije koji se sprema za Rio izgubio sa 7:0 od pionirskog tima australijskog prvoligasa Newcastle Jets.
                                http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...s-warm-up.html

                                Comment

                                Working...
                                X