Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sandu se zeza po forumu, umesto da bude koristan
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Šta si ti jučer naučio Sandu?
      Da od cetiri jajeta moze da se napravi iznenadjujuce mnogo palacinjaka u koliko se ide na to da palacinci budu tanki, da te pravi prijatelj zaista nikada nece izneveriti, da od Nisa do Beograda moze da se stigne za manje od 2 sata u koliko se vozi "zanimljivo" i dokazao da je kafa bez cigarete ipak suvisno sranje medju mnogim suvisnim navikama coveka.

      E prskalice, kako se cuva drvo od trulenja?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Hahahah ziv sam, odustao sam od maratona, istrcao sam onih 12km i prilicno mi je tesko palo, shvatio sam da kad bih istrcao polumaraton da bih previse sebe unazadio i bacio u aut na neko vreme, a trcanje mi stvarno nije primarna zanimacija. Jednostavno nisam u formi

        Al sam zato proveo paklen vikend, u nedelju penjanje a u subotu zato postavljanje bagremovih kolaca/stubova za malinjak, e to je paklen posao, na prikolicu od traktora pa na poprecnu dasku koja se klima zategnes macolu tesku 12 kg preko glave i ciljas da ukucas stub u zemlju a pritom da ne promasis i rascopas tintaru ovom ispod koji pridrzava

        Inace zelim da podelim sa vama da sam neverovatno uzivao radeci ceo dan u selu blizu Rudnika, sa prepametnim seljacima, jeo neprskano voce i povrce, pio vodu sa izvora, domacu rakiju, nadmudrivao se, ucio i kvalitetno znojio.

        Neverovatno lepu zemlju imamo sa kvalitetnim i dobrim ljudima, nemojte se obazirati na negativne stvari, u danasnje doba najvise krivim medije koji bahato sire neku iskrivljenu sliku pa mi delom potpadamo pod taj uticaj i "share-ujemo" vuciceve fejlove, primere lopovluka i gluposti. Boli me bre uvo za to, hocu da naucim kako se pravi dzem, kako se koriste alatke, da se bavim jezicima i jos mnogo sto sta. Pamet u glavu ljudi
        Mora da si bio baš u nekom zabačenom selu čim jadnici nisu pali pod uticaj politike i ne bore se za odbornička mesta sa svim što imaju. Jako čudno.
        Tuga je da 80% mojih drugova, (moja generacija to jest naša generacija) koji takođe nisu iz neke veće sredine lepe plakate, sakupljaju sigurne glasove, njihovi roditelji idu od kuće do kuće moleći za potpis i tuku se za posao na biračkom mestu.
        Komšija sa dva razreda osnovne škole i veterinar kandidati za predsednika opštine, lepe devojke služe za navlačenje mase pa se pojavljuju na stranačkim posterima. To je Srbija u svom punom sjaju.

        Jako su retki ljudi koji imaju želju za učenjem novih stvari i to što si ti radio je fantastično i preporučio bih ti Taru, taj dragulj najlepši na Balkanu moraš posetiti ali ne jednom, svako ko ode tamo vraća se stalno.

        Suština je da razmišljaš svojom glavom nebitno bio prskaj ili sandu sa totalno drugačijim pogledima na život.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Da od cetiri jajeta moze da se napravi iznenadjujuce mnogo palacinjaka u koliko se ide na to da palacinci budu tanki, da te pravi prijatelj zaista nikada nece izneveriti, da od Nisa do Beograda moze da se stigne za manje od 2 sata u koliko se vozi "zanimljivo" i dokazao da je kafa bez cigarete ipak suvisno sranje medju mnogim suvisnim navikama coveka.

          E prskalice, kako se cuva drvo od trulenja?
          Hahahahah uspeo sam to jednom i tada naucio, ali najbitnije je nauciti da se u voznji nikada i nigde ne zuri ( sem naravno kad ti se zena poradja il se neka nesreca desila ). Svidjaju mi se stvari koje si naucio, svakako bitne i korisne.

          Sto se tice drveta zaobravih da napomenem, da sam mislio na deo drveta koji se ukucava u zemlju, e taj deo se zadimi na vatri pa se posle nekog perioda umace u bure sa odredjenom vrstom ulja koje se zagrejalo na vatri.

          Eto i kad smo kod jaja, cuo sam da ziva jaja mogu da stoje 90dana


          Originally posted by Indigo View Post
          Mora da si bio baš u nekom zabačenom selu čim jadnici nisu pali pod uticaj politike i ne bore se za odbornička mesta sa svim što imaju. Jako čudno.
          Selo je 20min od Rudnika udaljeno, a koriste ljudi onaj novi autoput sto se pravi do Crne Gore ( eto naucio sam i za taj autoput, mada ja sam malo cudak koliko nista ne pratim od vesti).

          Covek kod koga sam bio, kao i jos par njih, su zavrsili fakultete u Beogradu, on zivi i dalje u BG-u, a i ostali su ziveli dosta godina.
          Pricalo se i o politici, ko ce za koga da glasa, i tu se culo dosta zanimljivih stvari, mada ja jedva da znam ko je Dacic, pa mi je svakako bilo mallkice interesantno i o tome da cujem od tih ljudi.

          Inace lik je poslao zenu na selo da odrzava imanje, kazu da je bila depresivna uz serije i TV, da nije mogla da ponese 5kila iz prodavnice i da je imala problema sa kicmom, a ja eto upoznao zenu i video kako ceo dan kosi, nosi po 15 litara vode u obe ruke, cepa drva i kuva, sve sa osmehom. Kazu 6meseci je provela na selu.


          Da se misli svojom glavom nego sta Indigo, to je sustina, lepo si to napisao, nemam sta vise da dodam. Za ostalo ko kako zeli, neko cita knjige ceo zivot, neko gaji voce i povrce, neko putuje, neko sutira loptu, ima mnogo zanimacija na ovom svetu
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • E jbg prskaj, Bože me oprosti, ne znaš ko je Dačić. Ja se toliko trudim da imam svoj mikro svet bez ikakavih političara, njihovih emisija, rijalitija i svih budalaština i šunda primitivnog sveta iz ove zemlje i opet ne mogu da pobegnem od nekih teških sranja, a ti ne znaš ni manje ni više za njega. Da ti zavidim - zavidim ti.. i ja bih tako, ali to je možda zato što još uvek imaš previše svog vremena sa kojim isključivo raspolažešš, bez odlazaka na posao i kolega, putovanja prevozom (mada ja uglavnom idem kolima).. itd. Blago tebi.
            A znala sam da se penješ negde, samo nisam znala da si i društveno koristan Tvoj malinjak ili si nekome pomago?

            Rudnik je prelep, Kosmaj je fantastičan (moje buduće mesto življenja), a Tara je fenomenalna. Samo na Taru na ići preko Valjeva (ubiće me Sany-boy) jer je put kriminalan, kao što sam ja išla pre 4 god pa se ... prešla... iako ostavljam mogućnost da su možda i sredili put, no tu je više opština, a i dugačak je tako da sumnjam... to sve govorim iz razloga koliko je ova zemlja prelepa, naažalost i jako siromašna. Vide se zapuštena i napuštena sela, zapuštene livade, njive, ogroman neiskorišćen potencijal u nazagađenoj prirodi, još uvek... Srbija je uvek bila seljačka zemlja i zavisila od seljaka, ali to nažalost retko ko želi da shvati, pa i def poradi na tome.
            Last edited by miloolja; 18-04-16, 13:59.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • E da smo pametni ko što nismo pa da uložimo u seoski turizam, gde bi nam kraj bio.
              Inače u selima po Srbiji, ljudi koji nemaju naslednike ili su im deca nezainteresovana daju kuće i imanje nekome ko želi da tu zasnuje porodicu i održi to imanje u životu. Ljudima teško pada da bace u brlog sve ono što su još njihovi očevi i nekoliko generacija pre njih stvarali mukotrpnim radom.

              U kakvom god svetu da živiš uvek se poput statističke greške pojavi masni gmaz poput Dačića i sama pomisao na njega na instant ti pokvari dan
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Da od cetiri jajeta moze da se napravi iznenadjujuce mnogo palacinjaka u koliko se ide na to da palacinci budu tanki, da te pravi prijatelj zaista nikada nece izneveriti, da od Nisa do Beograda moze da se stigne za manje od 2 sata u koliko se vozi "zanimljivo" i dokazao da je kafa bez cigarete ipak suvisno sranje medju mnogim suvisnim navikama coveka.

                E prskalice, kako se cuva drvo od trulenja?
                Ovo za palačinke ti jedino priznajem ako ih ti praviš.
                Ono o kafi i cigareti, bolje da ne komentarišem, možda samo to da nećeš znati pravi ukus dobre kafe dok ne baciš ta go*na.

                Ja ništa nisam naučila novo. Shvatila jesam, al to nije isto.
                Last edited by miloolja; 18-04-16, 14:12.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma naravno da znam ko je Dacic, ali eto od skorijih primera nisam znao ko su Bajatovic, Selakovic, Vujovic a i ono sto sam saznao od mojih prijatelja kada su pomenuti je da su ovi nesto ukrali ili zeznuli a ne secam se ni dal su im funkciju pomenuli

                  Posle nekog vremena razvijes filter, prirodna stvar, kada te nesto neinteresuje samo se iskljucis, mada lepo si pomenula teze je izbeci ako si u nekom okruzenju, ja radim od kuce, u javnom prevozu nosim sluske, ne citam novine, a na internetu citam samo sportske vesti, a druzim se sa takvim ljudima gde je to vrlo retka tema.

                  Jao da Sandule nam je u Valjevu, pa mi non stop idemo na Grdobu na penjanje mogao bih jednom da mu se javim. A na Taru cu morati ove godine da idem ne znam kako se desilo da nikada nisam bio, mada sto vise putujem po Srbiji to mi se vise usta otvaraju u neverici, maltene je nezamislivo koliko lepih i raznolikih predela imamo.
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Taman prskalice da svratis na po jednu komplet lepinju i da poneses Olji i ostalima kad te put nanese ka Tari

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      Taman prskalice da svratis na po jednu komplet lepinju i da poneses Olji i ostalima kad te put nanese ka Tari
                      Jao ljudi nemojte biti tako dobri... ovaj prica o raju na selu, drugi o extra palacinkama, treci zove na lepinje...
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ovo za palačinke ti jedino priznajem ako ih ti praviš.
                        Ono o kafi i cigareti, bolje da ne komentarišem, možda samo to da nećeš znati pravi ukus dobre kafe dok ne baciš ta go*na.

                        Ja ništa nisam naučila novo. Shvatila jesam, al to nije isto.
                        Naravno da ih ja pravim, ali sam do sada pravio samo domacinske, a juce poceo i one sirotinjske, suptilnije, neznije, prefinjenije ...
                        Ma kafa je go*no isto kao i cigare.
                        A za puteve ne moras da se cimas, takvi su kakvi su - ocajni.

                        Inace zanimljivo mi bilo ovo sto prskaj pise, jer sam u detinjstvu uzasno mnogo vremena provodio na selu, pa sam upoznat sa svime sto je govorio.
                        Valjevski kraj je poznat po malinama.
                        Last edited by Sandugp; 18-04-16, 16:58.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • I da prskaj, ako budes prolazio kroz moj kraj (grad) javi se obavezno.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Jao ljudi nemojte biti tako dobri... ovaj prica o raju na selu, drugi o extra palacinkama, treci zove na lepinje...
                            Nista nema lepse kad se ode u selo a za dorucak pita guzvara sa sirom

                            Comment


                            • Evo i od mene nesto politicki... obozavam ovog coveka

                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • pesmica je savrsena
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X