Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On vam je ogledalo kakvi ste jalijasi

    Poslano sa mog HUAWEI Y625-U21 koristeći Tapatalk

    Comment


    • kako forumasi vide nas iz administracije kada banujemo nekoga ko nam se "ne svidja"

      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • A ova sa kravatom i u koznom mantilu je Bojana 100% ?
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Olja i ja, ali nema gifa sa 2 zene
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            kako forumasi vide nas iz administracije kada banujemo nekoga ko nam se "ne svidja"

            A jel smeš kako je stvarno?
            Last edited by miloolja; 27-03-16, 20:57.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Olja i ja, ali nema gifa sa 2 zene
              Mislis?
              Nesto me zeza net, pa nisam u mogucnosti inace naslo bi se ne brini.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                A jel smeš kako je stvarno?
                Pa vise ni ja ne znam kako je stvarno vidim svi me ubedjuju u nesto drugacije

                Originally posted by Sandugp View Post
                Mislis?
                Nesto me zeza net, pa nisam u mogucnosti inace naslo bi se ne brini.
                Gif dve zene kako se zlokobno i konspirativno smeju? Nemoguce naci
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Pazi gif je odlican, ali je video jos bolji. Zvuk docara jos mnogo toga:



                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Raspadam se kao Jugoslavija
                    OVAKO

                    Comment


                    • Kvalitet postova zavisi od kvalitetnih forumasa. Ne vidim da to nedostaje, to je periodicno stanje ili odluka pojedinih da se povuku pred izrazito provokativnih postova koji mesaju licno gde nema mesta za to. Ali, to je kao u zivotu ako se pametni povuku, nema zasto da se zale zasto nesto ne valja.
                      Sto se moderatora i administratora tice, budimo realni, dobar posao rade, provuce se neka greska tu i tamo, ali nista strasno. Sve u svemu neka svako snosi svoju odgovornost. Problem je sto cesto nismo u stanju sagledati svoju subjektivnost.

                      Comment




                      • Филмска дива у акцији Библиотеке града Београда: И Моника Белучи негује српски језик



                        Pa kad smo kod srpskog jezika i stranaca...

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Preduhitrio si me. Taman htedoh da odgovorim na ovo


                          Zar pored Kurnjikove ti poster Dokićeve da lepiš po sobi
                          Ma zezam se, dete k'o dete, nije da sam ja nesto jurio sad necije postere, niti da mi je ona nesto prelepa. Ima najvise veze s tim sto je nasa.
                          A inace mi se ne dopada Kurnjikova, previse plava/bleda za moj ukus, ali prihvatam da sam u manjini tu. Daleko od toga da je ruzna, samo mi nista nije specijalno u vezi nje.

                          Comment


                          • Sta kaze Monika, rado bih od nje ucio
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by Novak GO! View Post
                              Najbolje je da gledas na espn. KORISTI GOOGLE CHROME kod podesavanja proxyija!

                              skines ekstenziju modify headers,
                              u nju ubacis proksi koji nadjes na netu,
                              a mozes i ovaj na kojem sam ja
                              name X-Forwarded-For Value 98.229.51.231
                              i radice
                              sve napravio,ali šta dalje,ukucao u taj sve to,ako možeš pojasniti
                              action-šta ukucaš?
                              unaprijed hvala

                              Comment


                              • Originally posted by coyote View Post
                                sve napravio,ali šta dalje,ukucao u taj sve to,ako možeš pojasniti
                                action-šta ukucaš?
                                unaprijed hvala
                                korak po korak

                                http://www.sportklub.info/forum/show...2014-live-tema
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X