Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li nije sramota Goncica? E kako je veliki bio Dragan Nikolic, kako se nikad nije uprljao, a to je kao sto vidimo najteze i najveci pokazatelj velicine.
    sigpic

    Comment


    • Uključen, preksinoć valjda, TV, ne gledam, ali čujem njegov glas i kapiram o kome pirča i ne mogu da verujem.... ipak sam morala da sačekam da vidim kraj da se uverim da li je moguće da su ovi u pitanju.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Je li nije sramota Goncica? E kako je veliki bio Dragan Nikolic, kako se nikad nije uprljao, a to je kao sto vidimo najteze i najveci pokazatelj velicine.
        Gaga je samo od Grand kafe uzimao lovu, a to politicki i slicno jok.
        Ova mi je najbolja:



        A Goncic odretcitovao svoj tekst, stavio lovu u dzep i boli ga uvo
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Šta uradio Goncić?

          Comment


          • Ma reklamirao vinjak, i to kao klnac, sram ga bilo. Prodao se od malih nogu:

            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Uzimao je ucesce u predizbornim kampanjama i Dragan Nikolic. To je radio i Bata, i evo sada Goncic i jos par glumaca. To se radi poslednjih 25 godina i izgleda sve smesnije.

              Comment


              • Bata je cak bio i predsednicki kandidat. Ali je to sada manje bitno.
                Zamisli da je dobio tada. Predsednik Bata!
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Dragan Nikolic je bio uz DS.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa i Boža Đelić je uzimao učešće. Al nije on neki glumac, najbolje mu je išla ona uloga "finansijski ekspert". Tu je baš dobro glumeo i to par godina u tom "komadu".

                    Comment


                    • Sanse nema da se sjecam bilo koje politicke reklame Dragana Nikolica, potpuno mi je normalno da svi oni imaju svoje favorite, pa i da su clanovi stranke, ali bas ne znam sta ce im da rade reklamne kampanje i da su diretkno u politici.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja se kroz par godina sigurno necu secati da je Goncic ucestvovao u ovom reklamnom spotu.Znam samo da je Srdjan Dragojevic clan SPS-a, za ostale nemam pojma.Dragojevic je ipak najupadniji i cuo sam od nekoliko ljudi isto, pa sam zato zapamtio.A generalno koga ne mrzi, neke moze da iskopa na izbornim listama.Nista neocekivano da glumci svoj spas vide u politici.Vecina njih ne stoje dobro sa finansijama.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sanse nema da se sjecam bilo koje politicke reklame Dragana Nikolica, potpuno mi je normalno da svi oni imaju svoje favorite, pa i da su clanovi stranke, ali bas ne znam sta ce im da rade reklamne kampanje i da su diretkno u politici.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa ako pola skupstine cine lekari, sto se onda i glumci ne bi ukljucili .

                            Comment


                            • Zasto si sa avatara skinuo Leva?

                              Bas ti se uklopio u novi nick koji si u medjuvremenu skinuo.

                              Comment


                              • Dragan Nikolić je kao svaki normalan čovek prezirao mračnjake i zlikovce iz devedesetih. U tom ključu bi trebalo čitati njegovu bilo kakvu podršku.
                                I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X