Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post

    Reč je o nečemu što se ne radi u prenosu:
    Lol ... ne ne radi se. Ni u Srbiji, ni u Evropi ni u svetu, nigde.
    Bas bih voleo da vidim to komentatorsko pravilo (nepisano - pisano nebitno) koje zabranjuje takvo ophodjenje prema ucesniku neke utakmice. Ne mora cak ni da zabranjuje, vec da smatra da je isto neprikladeno, neprimereno i slicno.
    Po tebi Olja svi komentatori ovog sveta neprimereno vode meceve, tj neprikladno obavljaju svoj posao, jer nema ni jednog jedinog koji nije upotrebio neki nadimak ili slicno u svom prenosu a da se odnosilo na aktera prenosa?
    Ne moras da mi odgovoris, jer je ovo vise bilo retoricko pitanje.

    I nema ovo nikakve veze sa Novakom niti odbranom njega od nekih tamo kao napada (barem sto se mene tice - za ostale ne znam). Vec se ovde radi o Pralici. Jer ako je neko "kriv" to je onda on. A nije naravno da nije.
    Last edited by Sandugp; 26-03-16, 10:13.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Nije nadimak upotrebio, već ga je sve vreme tako zvao.
      Uostalom sam za sebe kažeš kako nikome nikada ne persiraš, ali si sada našao za shodno da mi nešto prebacuješ i pričaš o pisanim i nepisanim pravilima u toku prenosa?
      Nije pitanje, naravno.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Nije nadimak upotrebio, već ga je sve vreme tako zvao.
        Uostalom sam za sebe kažeš kako nikome nikada ne persiraš, ali si sada našao za shodno da mi nešto prebacuješ i pričaš o pisanim i nepisanim pravilima u toku prenosa?
        Nije pitanje, naravno.
        nemoj me terati da ti trazim utakmicu Kalca gde italijanski komentator koji prenosi Inter konstantno za Ronalda govori "Roni", za Simeonea "Colo" za Badja "Robi" ... Znaci samo ih nadimcima oslovljava, citavih 90 minuta.
        Ili kada Sedorf postize pogodak a ovaj se dere Vili Vonka ... ponovi to jedno 40ak puta...
        Necu to uraditi naravno, bio bi preveliki off, ali veruj mi takve stvari su u sportskom komentarisanju normalne. Pa evo ti pokojni Dusko Korac koji je Bolta stalno zvao Jusa... ima primera mali milion.

        I ne prebacujem ja nista tebi.
        Last edited by Sandugp; 26-03-16, 10:28.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Totalno irelevantno šta rade drugi komentatori po belom svetu, šta rade fudbalski koji su ujedno i ostrašćeni navijači (takav je i sam sport), a pogotovu oni hispano ili italijanski ili čuveni Korać, koji je poznat bio po svakavim ekcesima i zbog pogrešne terminologije, izgovorne reči, pa i raznih ispada bio i suspendovan.
          Nije Baki pravio nikakve slične ispade kao ti sa kojima ga porediš, već je radio nešto što se ne radi... u prenos uneo svoj privatan život...jer da nisu drugari, ne verujem da bi ga ikada tako.. ne oslovio, već sve vreme zvao. Kod Viškovića nisam nikada čula da kaže Nole, niti kod bilo kog drugog.
          Last edited by miloolja; 26-03-16, 10:35.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nije u prenos uneo svoj privatan zivot, jer novaka Nole zovu svi zivi i mrtvi. I kakve sada to ima veze sto ga je on oslovio onako kako ga svi zovu.
            Da je on rekao "Moj drug Nole je spasao brejk loptu" onda bi on u prenos uneo svoj privatan zivot.


            Ali si u pravu da je Nole glupo. Novak je mnogo bolje. Bolje zvuci. Mocnije.
            Nole mi nekako dodje kao pihtija: Nole, Dule, Vule ... itd.... metiljasti nadimci.
            Last edited by Sandugp; 26-03-16, 10:37.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Mislim da je bolje da prestaneš dalje o ovome, jer si se već navukao na tanak led... nema ovo veze što pišeš sa bilo čim.

              Uostalom... zovi me kako hoćeš, zovi me i lonče samo nemoj da me razbiješ.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nisam ja na tankom ledu, ti si.
                Trazis neku komentatorsku gresku i uvlacenje privatnog zivota u komentarisanje, tamo gde ga nema.
                Zamisli da ne znas da su Branislav i Novak drugovi. Ne bi ti na pamet palo da pomislis o tome da ovaj uvlaci svoj privatni zivot u komentarisanje.
                A ovako ti bode oci i usi verovatno izmedju ostalog zato sto znas pa ti to pogresno.
                Uvlacenje privatnog izovta u komentarisanje je vrlo neprofesionalno i lose za bilo kog komentatora. I tu se slazem sa tobom, tu si u pravu, ali Branislav to nije uradio.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Totalno je besmisleno dalje o ovome raspravljati, em ne kapiraš, em ubacuješ primere i stvari koje se ne mešaju i ne porede.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Tako je.
                    Po tebi Olja kada god neki komentator spomene neciji nadimak mi treba da predpostavimo da ga on zna u privatnom zivotu.
                    To treba da nam bude prva insinuacija pa tek onda sve ostalo.
                    Znaci budi slobodna pa mi odgovori samo na ovo sto sam te pitao malopre. Ali iskreno: Da ne znas Pralicin i Djokovicev odnos, da li bi pomislila da su njih dvojica drugovi, na osnovu toga sto on u svom komentarisanju kaze Nole umesto Novak? I po cemu je Pralica mesao svoj privatni zivot sa svojom profesijom u sinosnjem komentarisanju? Ako postoji jos nesto osim tog "Nole".
                    I posle toga vise ne moramo nista da pisemo na ovu temu.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Gori si od žene, majke mi.
                      Nadimci se ne pominju u JAVNOM govoru (ne šta narodne široke mase pričaju i upotrebljavaju), to je ona govorna pravopisna greška.

                      Naravno da bi mi smetalo i da ne znam da su drugari... kao što mi uvek smeta kada komentatori i voditelji svašta pičaju na TVu.
                      Last edited by miloolja; 26-03-16, 10:56.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mozda u nekom idealnom svetu. U nekoj Nedodjiji...

                        AJ cao...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Problem je sto taj nadimak ne ide uz Novaka kapi, zamisli da je Betmenu nadimak Beti ili Supermenu Supi. Dzoker je jedini dobar nadimak koji Novak ima.
                          sigpic

                          Comment


                          • EEEEEJ NOVAČE!!!!

                            Kad stranci nemaju zvučno Č, ko im je kriv..
                            Last edited by miloolja; 26-03-16, 11:22.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • A smeta li vama kada igra CSKA pa neko od komentatora kaze TEO za Teodosica?
                              sloboda ili ništa

                              Comment




                              • Nisam se petljao u one price oko zaradjivanja, bla bla bla, al evo i zenama i muskarcima jedan zanimljiv interviju.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X