Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ovo sto Vladan kaze, mislim da bi komotno mogli da pisemo. Koliko odredjeni mec, izanaliziramo, sabili bi i jednu analizu da valja za neki elektronski mediji.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ako ćemo da menjamo, onda menjamo sa novinarima ovako ništa ne menjamo, ali bi bili najbolji sigurno i bez njih (promena).
      Mada ne bi se složili, posvađali bi se za tili čas.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ako ćemo da menjamo, onda menjamo sa novinarima ovako ništa ne menjamo, ali bi bili najbolji sigurno i bez njih (promena).
        Mada ne bi se složili, posvađali bi se za tili čas.
        Ko se bije, taj se voli, cuti bitno je da se nesto desava.
        Realno tesko bi se iskombinovali, ali bitno je da ideju imamo

        Naravno da nema nista od toga, ali opet ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Prva osoba koja mi je pala na pamet sa konkretnim zadacima je Žika
          On bi vodio finansije koje bi bile sigurno fine, jer bi se otimali da se oglašavaju kod nas.
          Žika i novci to ne ide jedno bez drugog.

          Selim ovo u Tadbas.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nego koliko bi vi para po clanku?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • O urednicima, robovlasnicima se govorilo... dobro i mi mnogo poznajemo ovu materiju pa nam sve deluje lose ;)

              Ako niste a verujem da veci deo jeste... pogledajte ovo.

              POZ...

              https://youtu.be/6lFRDouQQv8

              Comment


              • Mute i posteda od nerviranja, eventualno mozda ima neki komentator u susedstvu pa prtisne se dugmence i ciao Pralica .
                Kada Evertov-a na Wibledonu 2014 kaze "mi svi zelimo da Federer osvoji 18 GS " onda pretpostavljam nema nikavih zamerki na komentarisanje meca.

                Edmund je svom snagom mlatio pa app.
                Novack solidan.
                Last edited by Maxx-a; 26-03-16, 02:31.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Maxo ima puno toga ali nisam i ne zelim da sirim temu.
                  Mi se stalno stidimo da navijamo za svoje i nesto se ustezemo, ako slucajno neko izadje iz klisea odmah problem.

                  Comment


                  • Razumem ja coveka nervira se , neka pise otvoreno pismo SKu
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Od ovih novih numero uno,fizički totalno neteniskih tipova,Edmund postao moj favorit.nema besprekorne udarce,ali nevjerovatno je da se poslije ove veličanstvene trojke pojavi neko tako talentovan u tako kratkom roku,što koliko vidim svi očekuju i procjenjuju ovoga ili onoga.Mislim da će sljedeći numero uno biti baš ovakav teniser kao Edmund,solidan u svemu,najbitnije staložen psihički,fizički očigledno ima predispozicije.Momak mi se baš dopao,a koliko vidim i Novak mu dao podršku,valjda i on osjetio to nešto.Novak je postao trn mnogima,smetaju i nadimci,prenosi,izjave...psi laju,karavane prolaze,na vrhu vjetrovi šibaju..

                      Comment


                      • Originally posted by Navras 16790 View Post
                        I meni smeta kad se Baki intimizira sa teniserima, narocito kad Nadala zove Rafa, kao da je sa njim ovce cuvao Nedopustivo
                        To je drugo, tu se radi o našem Rafaelu. Kad španski komentatori pomenu 500x Rafa (u mnogim prenosima ga drugačije i ne zovu) i vamos Rafa, onda je to ok. Često se omakne i Pralici i ostalim komentatorima da izgovore Rafa, samo što se to ne primjećuje, nije neviđeno "tepanje" kao Nole Zamisli kako tek navijači Reala podnose kad im na državnoj TV kažu La Bomba, vjerujem da mnogi otkažu pretplatu. Primjetan je sve veći animozitet prema Noletu, pa čitamo svakakve ispade, kako u medijima, tako i na forumu. Ostaje nada da će Nole popustiti, uništavanje tragikomične konkurencije i nikad slabijih igrača nije zanimljivo za ljubitelje tenisa širom ove naše prelijepe planete

                        Comment


                        • Jasta. Nista to ne fali. Pa nije ga nazvao "Djokan" ili "Noki" ili "Nolence". To nije nikakvo intimiziranje, kao sto ovde pokusavate da predstavite.
                          A nije ni pogrdno niti uvredljivo nista. On covek (Pralica) samo naziva Novaka njegovim zvanicnim nadimkom. A imamo mali milion primera u svim sportovima kada komentatori "tepaju" igracima i zovu ih njihovim nadimcima. Evo u tenisu na primer Del Potra mali milion komentatora zove Delpo. U fudbalu, Ronalda (Brazilca - zubu) dok je igrao u Italiji velika vecina njihovih komentatora su oslovljavali sa Roni. Pa cak su Sedorfa komentarisali kao Vili Vonka pa ne cuh da je igde bilo ikakvih problema povodom toga... Daj nemojte da me zajebavate ....
                          I sada sto Pralica Novaka naziva Nole ... smesno. Neka ga naziva, covek koristi (ponavljam) samo zvanican Djokovicev nadimak.
                          Samo napred Branislave, i sledeci put ga isto tako oslovljavaj.
                          Meni licno mnogo bolje zvuci kada ga komentatori oslovljavaju sa Novak, ali nemam nista protiv ni da mu tepaju.
                          Last edited by Sandugp; 26-03-16, 07:04.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Primjetan je sve veći animozitet prema Noletu, pa čitamo svakakve ispade, kako u medijima, tako i na forumu. Ostaje nada da će Nole popustiti, uništavanje tragikomične konkurencije i nikad slabijih igrača nije zanimljivo za ljubitelje tenisa širom ove naše prelijepe planete
                            A tek kako sam umrla od smeha kad sam na ATP sajtu čitala komentare kako je Noletovo hvatanje loptice dzepom od šortsa zapravo nesportski čin i neka vrsta poniženja mladog protivnika..
                            Last edited by jagodica; 26-03-16, 07:40.
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Nevidjen skandal sa Bakijeve strane bez presedana u svetu sporta
                              I dokle vise molicu lepo ovakva vrsta krajnje nepozeljne intimizacije i familijarosti putem koje se na mala vrata uvodi klasicna diskriminacija manjinskih navijackih grupa?
                              Ocekuje se brza reakcija nadleznih organa kao i ostra reakcija nevladinih organizacija kako bi se jednom za svagda stalo na put ovakvoj vrsti ponasanja.
                              sigpic

                              Comment


                              • Opasna Noletofobija zavladala, opasna.
                                Šta sve ovde čovek može da počita i kakva poređenja... te kako drugi to rade po belom svetu, te kako ovo-ono (gde smem sada da vas citiram).... Pazite, ono uvek iznad popa ima pop, pa tako i većih i boljih navijača od mene ili primerenijih građana ove zemlje... kako sam smela samo da kažem tako nešto...Šok! Sram me bilo!
                                Reč je o nečemu što se ne radi u prenosu, kao što se pišu velika slova, stavlja razmak između znakova intepukcije i sledećih reči, kao što se bira rečnik, čak i ovde, a tek na na TVu gde te gleda i sluša široki auditorijum... ali ne zameram ja Bakiju previše na tome, bilo i gluvo doba noći, manjina ga je slušala, a i nije on komentator, samo morao bi da nauči, to što su oni super drugari to je plus, ali zna se kada je Nole, a kada Novak... meni iskreno bolje mnogo zvuči njegovo pravo ime.
                                I nemojte da vam zovem sada Dragooona, da vam on objasni kako se ispravno i primereno prenosi meč
                                Last edited by miloolja; 26-03-16, 12:00.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X