Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ja jagnjetinu kidam najviše. Najslađe meso Uz "kilo" belog vina naravno.
    KOntam da sam među retkima koji više vole belo vino.
    Nisi brate i ja vise volim bijelo vino

    Za mene nema boljeg mesa od teletine pa vi pricajte sta hocete
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Slozio bih se i sa Akijem oko mesa. Tele je tako kul! <3

      Comment


      • Originally posted by Avramovic View Post
        Taj sam. Samo belo.
        Belo ali po nosu . Pijem ja i rakiju pod uslovom da je dobra i stara.
        Šta god da se od mesa izvuče iz furune je opasno dobro
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Pozivaš se na wikipediu kao da je to sveti gral, skup svih istina sažetih na jednom mestu. Da li su ti podaci uopšte relevantni za ovu priču. Sve podatke odatle treba uzimati sa dozom rezerve kao i sa svakog drugog ugla interneta. Svi ti podaci su relativni i skloni promenama jer ih mogu uređivati i "obični ljudi". Dakle ne doktori nego ljudi kao ti i ja.

          Da li je normalna reakcija na vakcinu to što neko ostane gluv, što neko izgubi osećaj u levoj ruci ili dobije epilepsiju? Da neki bi rekli to je sve na nivou statističke greške ali se opet vrlo često dešava.

          Pozivaš se na studije sa interneta i njih smatraš tačnim i na mestu, drugi rade to isto, pozivaju se na studije sa interneta i smatraju ih tačnim. Zbog čega je tvoja strana dobra a druga loša kad imamo iste izvore?
          Na Wiki-u imas adrese ka tim studijama, te adrese ne mogu da menaju obicni ljudi. Moje studije dolaze sa .org i .gov adresa, postoji tim ljudi, cele institucije, koje odgovaraju za validnost tih studija. One se rade godinama, nad hiljade i hiljade ljudi. To je dobra strana mojih studija. Ako mozes da pruzis nesto slicno rado cu te saslusati. A ovo, da neko ogluvi od vakcine, je stvarno neozbiljno.

          Originally posted by maliajnstajn View Post
          Kad smo vec kod slanine, bez ikakvog nekog nepostovanja prema ljudima koji jedu tu vrstu mesa, meni je nezamislivo da jedem mesto zivotinje koja je slicna ljudima i pritome citav zivot provede u blatu i jede svoj izmet kada nema sta drugo. Napominjem bez ikakvog nepostovanja prema drugima.

          I btw, ako ne vjerujes u te neke stvari da mozes da jedes svasta i budes zdrav, de gumene bombone i kolu jedi i pij mjesec dana svaki dan 2-3 puta na dan pa ces vidjeti sta ce ti se prije svega sa mozgom desiti, a onda sa tjelom.
          O etici i moralnoj strani vec mozemo da pricamo. I meni se to ne dopada.

          Za ovo masis poentu. Jedi ti secernu repu svaki dan mesec dana i imaces rezultate kao da jedes bombone i kolu, skocice ti secer na 50. Kada kazem da hrana nema uticaja mislim na balansiranu ishranu, ako jedes kao svastojed balansirano. Kao sto ne mozes da jedes samo meso, tako ne mozes da jedes samo kupus. Ali eto sarma pretstavlja balansiran obrok. Ko normalan moze da jede trans masti i secer 3 puta dnevno, godinama.
          "But Pascal what are you saying?"

          Comment


          • Za tebe je neozbiljno da neko ostane gluv posle vakcine?!
            Ajd malo ti izadji iz te bajke u kojoj zivis!Veruj slepo ovima sto bolje znaju sta je dobro za tebe!Ja ti kazem iz iskustva,a ti lupetas kako je to neozbiljno!Strasan si!

            Comment


            • Ma kakvi jagnjetina I teletina nista od starog dobrog zemljanog lonca I sarme u njemu, pa se krcka po nekoliko sati,ali zato posle je pravi uzitak

              Comment


              • Je l samo meni ceo život debilno kad ljudi pričaju šta vole da jedu? Baš je tolika potreba da se nešto kaže samo da bi se reklo?


                Za tebe je neozbiljno da neko ostane gluv posle vakcine?!
                Ajd malo ti izadji iz te bajke u kojoj zivis!Veruj slepo ovima sto bolje znaju sta je dobro za tebe!Ja ti kazem iz iskustva,a ti lupetas kako je to neozbiljno!Strasan si!
                Koliko znaš ljudi koji su primili vakcinu, a nisu ogluveli?
                Last edited by Novak GO!; 21-02-16, 19:49.
                I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Novak GO! View Post
                  Je l samo meni ceo život debilno kad ljudi pričaju šta vole da jedu? Baš je tolika potreba da se nešto kaže samo da bi se reklo?




                  Koliko znaš ljudi koji su primili vakcinu, a nisu ogluveli?
                  A i mi smo debili pričamo o glupostima u spam temi.
                  Ajde braćo, opletite nešto o akceleratoru čestica i higsovom bozonu.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Neke teme su debilne čak i za spam, pa ti vidi gde si
                    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by draza View Post
                      Za tebe je neozbiljno da neko ostane gluv posle vakcine?!
                      Ajd malo ti izadji iz te bajke u kojoj zivis!Veruj slepo ovima sto bolje znaju sta je dobro za tebe!Ja ti kazem iz iskustva,a ti lupetas kako je to neozbiljno!Strasan si!
                      Blago je reci neozbiljno. Prva stvar je da bi morao da dobije odstetu od drzave za tako nesto. Skoro je kod nas bio slucaj da su ljudi dobili odstetu zbog lose polio vakcine, znaci da postoje legalni mehanizmi za naplatu "stete". Da li je tvoj slucaj dobio drzavu na sudu? Ovo bi dospelo do novina a ja se ne secam da sam nesto tako procitao.
                      Druga stvar je da "farmakomafija" nije priznala gresku. Onda bi u novinama bio naslov, barem sa moje strane, "Ogorceni covek digao bolnicu u vazduh". Jer ovo nije stvar za zajebanciju.
                      I treca stvar je da vakcina nije imala veze sa tim.
                      "But Pascal what are you saying?"

                      Comment


                      • Originally posted by Novak GO! View Post
                        Neke teme su debilne čak i za spam, pa ti vidi gde si
                        Obično bih odgovorio na ovako nešto ali vidim sa kim imam posla...
                        Najveći problem Srbije su vazda i bili ovakvi ljudi, sve znaju u sve se mešaju i svoje mišljenje smatraju jedino ispravnim.

                        Sad da ga pitaš kakve je misli Šampolion imao kada je dešifrovao koptsko pismo ili da ti nabroji imena svih oficira u bici kod Austerlica, ko iz topa bi znao.

                        Bratina je NovakGO
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ne vredi...Uzivajte!

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Obično bih odgovorio na ovako nešto ali vidim sa kim imam posla...
                            Najveći problem Srbije su vazda i bili ovakvi ljudi, sve znaju u sve se mešaju i svoje mišljenje smatraju jedino ispravnim.
                            Samo kažem da su teme da l bi pre Maju ili Mariju, koliko ti je na skali od 1 do 10 prijala sarma i koliko si je efektivno izbacio kasnije džiberkaste za svaku priliku

                            Originally posted by draza View Post
                            Ne vredi...Uzivajte!
                            Draža drži toliko gluvih ljudi u glavi da mu je ispod časti da prebrojava zbog onih sto sitničare da li je 10001 ili 10002
                            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                            sigpic

                            Comment


                            • Ocigledno covek ima pravo da misli da je Zemlja ravna ploca i da ocekuje da ljudi polemisu o tome. Meni to recimo nije normalno.
                              "But Pascal what are you saying?"

                              Comment


                              • Dobro pobornice farmaceutske industrije.

                                Imam prijatelja koji posjeduje farmu krava i prodaje svoje mlijeko raznoraznim mljerakama. I oni ti fino dodju da testiraju mlijeko prije nego sto ga kupe i laganice stalno sve uredu. Jednog dana, uzeo brat litar mlijeka te mljekare koja je dosla da testira i dao im to na test. Mlijeko palo, okarakterisano kao otrovno.

                                Deder mi reci sta to znaci?
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X