Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ma ok Sandu, ocigledno sam ja ovde najveci problem, otici cu.
    Kao da ne shvatas ili ne zelis da shvatis sta ti pisem.
    Nemam volje vise da se smaram ovom temom.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Kao da ne shvatas ili ne zelis da shvatis sta ti pisem.
      Nemam volje vise da se smaram ovom temom.
      Sasvim je jasno, samobanovacu se ponovo i necu se vratiti dok ne istekne kazna.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Od problema se ne beži.Problemi se rešavaju.
        A pravila moraju biti ista za sve,te mislim da je Sandu u pravu,kao i Jagodica.
        Svako od nas treba da zna kada pretera.
        Prošlog leta sam se sama povukla na mesec dana,kada sam napisala nešto što je po meni bilo preterano i nikome ni reč nisam rekla,a da obrišem bilo je bzvz,jer je već određeni broj ljudi imao priliku da pročita.
        A sada nešto lepše i preslatko...

        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Bojana, ne svodi ovo na lični nivo, ja veoma cenim tvoju posvećenost forumu svih ovih godina i vreme i energiju koju ulažeš.
          Pogrešila si, ja nisam mogla da ignorišem i to je to..
          Originally posted by gokara
          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

          Comment


          • Ne znam gde ovo da smestim, ali evo ako nekoga zanima ili ga je nekada zanimalo kako izgleda kada šljakasti teren pokisne- Rio

            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Pa sad, Novaku "ručak" spremala Maja Volk, najpoznatiji - zlobnici mogu da kažu jedini - pobornik sirove ishrane u Srbiji, i odmah je Novak nešto uradio drastično u životu. Klasična tabloid euforija. Ako je pametan neće da prelazi na sirovu hranu, ajd što je bezukusno smeće pa ljudi bukvalno jedu travke nego što jedini dokaz da je efikasna dolazi iz usta čudaka koji se tako hrane.
              Last edited by Novak GO!; 20-02-16, 18:02.
              I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

              sigpic

              Comment


              • A na osnovi čega zaključuješ da nije efikasna? Isprobao si na sebi ili si samo probao to "bezukusno smeće"?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pod jedan nemas pravo da nazivas ljude koji se hrane sirovom biljnom hranom cudacima.

                  Ja se ne hranim cistom sirovom biljnom hranom, ali sam u procesu tranzicije. Nije lagan proces. Ali manje vise vec 2-3 godine istrazujem o vrstama prehrane, radu mozga i reakcijama na odredjene supstance.

                  To bezukusno smece sto ti kazes, je tebi bezukusno jer su ti jezik i nepce navikli na visoko kaloricnu hranu sa raznoraznim dodatnim supstancama i enzimima. Ja prvi imam dokaze kada jedes vise sirovih zelenih biljaka, mozak ti postaje puno bolji. Imas cistije razmisljanje. Ono sto bih rekao jeste, da prvi puta kada sam jeo salatu kao obrok osjecam sam da mi se desavaju eksplozije u ustima, cak i nekad sam imao refleks za povracanje, ali potpuno je nebitno da sam osjecao puno bolji rad mozga u narednom periodu.

                  Ne bi mene cudilo da je on presao u potpunosti na tu hranu, mnogo je smireniji u mecevima. Mnogo manje ispada ima na terenu. Svaka mu cast, ako pazi na zdravlje na taj nacin.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Zato što su je izučavali neki obrazovani ljudi i ustanovili da u njoj nema ništa magičnog, a ja igrom slučaja pročitao njihove zaključke.
                    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Novak GO! View Post
                      Zato što su je izučavali neki obrazovani ljudi i ustanovili da u njoj nema ništa magičnog, a ja igrom slučaja pročitao njihove zaključke.
                      Interesantno je da ja na takav komentar u 2-3 godine citanja i istrazivanja o tim vrstama prehrane nisam naletio nijednom.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Imam pravo da ih nazivam kako mi se ćefne. Znam gomilu takvih ljudi i ne mogu da se setim nijednog koji nije čudan. To da ti znaš kako se čistije misli na sirovoj ishrani je za mene čisto lupetanje sve dok ne stavis neki linkić ka studiji iza koje stoji neko imenom i prezimenom, pa da vidimo šta tamo piše i šta su ljudi koji će bolje da je pročitaju rekli o njoj. Ono što znam je da iza priča o boljem razmišljanju uglavnom stoje prevaranti ili ljudi koji su se upecali na prevaru, a da tu nema istinske nauke.
                        I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                        sigpic

                        Comment


                        • 150 Healthiest Foods - Jonny Bowde
                          The UltraMind Solution - Dr. Mark Hyman
                          Bulletproof Diet - Dave Aspery (iako on govori o kombinovanoj prehrani)

                          E nek sam cuo i da je jedenje biljaka koje sam mozes da uzgojis prevara, ali uzimanje proizvoda kreiranih u laboratoriji pravi put.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Neozbiljan si...
                            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Novak GO! View Post
                              Neozbiljan si...
                              Bar ne zovem ljude koji misle o sebi cudacima.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pa šta ja da radim kad su ljudi na sirovoj ishrani i ljudi koji veruju u vanzemaljci jednostavno čudni? I po frizuri možeš to da im vidiš. Za Novaka je dovoljno da se hrani vegan i da ima isti efekat kao da je na sirovoj ishrani. Jedino što će čovek da jede ukusnu hranu i manje će ići u wc. Ne kažem da ishrana ne utiče na zdravlje, ali nervira to pusto tursko da se zagine u neke naučno fantastične ekstreme i da se onda postane ostrašćen i pakostan, kao što je slučaj sa sirovašima.
                                I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X