Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam gde da pitam, pa sam video ovo sa najvise postova

    Jel ima neki link da se prati uzivo SK 1 a da je bar solidna slika?

    Hocu da gledam vecerasnji transfer deadline, kod mene SK 2 i SK 3 su Srpski, a samo SK1 je Hrvatski, a naravno oni nista, ni vesti ni studio nista nikad

    Comment


    • Hvala

      Sent from my G3 using Tapatalk

      Comment


      • Gagi, imaš balkansport.. Ali tamo moraš biti preplaćen da bi gledao Sk verovatno, Nekada daju za džaba..
        Spoiler
        ispašće sada reklama za forum al jbg

        Regaš se i gledaš ako ima za džabaka http://www.balkansport.info/forum.php

        Comment


        • Da, bas sam se setio. Ali bicu preko mobitela verovatno, a ne podrzuje jw player. Ovaj link sto je gokara stavio sljaka dobro na mobu, nije ni slika prevose losa.
          Hvala u svakom slucaju

          Sent from my G3 using Tapatalk

          Comment


          • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Komentarisanje banova je zabranjeno, ok.. biću banovana, i neće mi biti prvi put..
              prošli put mi drug tuta poslao poruku podrške
              "a zašta ono oni tebe iufatiše a
              jar
              ja nešta stao
              pase mislu
              nepiješ
              ne pušiš
              ne juriš žemske
              pa štasu ondak kotebe našli da nevalja
              ma
              sigurno nešta politički mameimga steram
              ne navijaš niza zeku niza mančestera"

              Dođem večeras na forum i vidim da je Bojana nekog banovala.
              Pomislim, pa zar ona nije samu sebe banovala na 15 dana, a nije toliko prošlo od polufinala kad je rekla one divne stvari o Novaku i Rafi..
              vidim ko je banovan, setim se da je čovek napisao da je Roger imao fake povredu.. a ne druže, to ne smeš da kažeš, to je zabranjeno..
              A 6 godina na forumu čitam o Rafi folirantu, izmišljenim povredama kolena, o Novakovim predajama, o prenemaganjima zbog problema sa disanjem. Jeste, sve su oni folirali, samo je Roger ozbiljno povređen. Realno, do skoro je Novak bio i pošteđen, ali od kako je postao ozbiljna pretnja dostignućima najvećeg ikad i on postade narkoman.
              Ovaj forum postaje prava Životinjska farma. Demokratija je zabluda. To ne postoji, to nisu istine.

              Ipak, Bojana, očekujem od tebe da se i sama ponašaš po pravilima foruma da se ovo ne pretvori u farsu.
              Opravdanje da nisi ispoštovala autoban zbog Rogerove povrede je neprihvatljivo, ako si banovana, banovana si.
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • jagodice, psych je banovan zbog posta i citiracu ga, doslovno:
                svi koji mi brisu postove neka mi se ....

                ako je to tebi prihvatljivo, ok, ali meni nije i zato je dobio ban.

                edit:
                verujem da si procitala post, tako da cu da ga editujem, jer ovo ne sme da stoji na forumu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Jagodica je u pravu sto se tice Bojaninog bana.
                  Ako si banovana Bojana, a bila si, trebala si da dostojanstveno izdrzis sopstvenu kaznu i odsluzis dve nedelje, a ne da se na pola vratis, bez obzira kakav je razlog povratka.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Dobro ljudi kako vlast sama sebe da osudi i zatvori. Ne razumijem vam se ja u to bas.

                    Ima ovdje i gorih od Bojane sta ste navrli na nju, izrazila svoje emocije u veoma napetom momentu. Jagodice ti kao nisi nikad rekla nesto sto nisi htjela u zaru emocija?
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ti si @Bojana javno ovde psovala Wawrinku kada je igrao bolje od federera (mozda si posle i editovala post) , no nemaju sve psovke istu tezinu valjda , verovatno u zavisnosti ko ih izgovori. I nemas osnovne pristojnosti da ispostujes svoju nazovimo je odluku da budes banovana.
                      Slozicu se sa @Jagodica da forum u poslednje vreme postaje samom sebi suprotnost sto se odrazava i na kvalitet diskusija.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Znaci vama nije za ban ako neko kaze: nap... mi se ku....

                        Moj ban je najmanji problem, ako treba otici cu i na mesec dana ionako se sa ljudima do kojih mi je stalo dopisujem nezavisno od ovog foruma, ali strasno je na sta ste sve spremni i sta ste sve spremni da opravdate samo da bi me oterali sa foruma. Ovi postovi vise govore o vama nego o meni
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Naravno da je lik trebalo da bude banovan jer je vredjao druge clanove foruma.
                          Ja ti pisem ono sto po meni nije ok nadovezujuci se na Jagodicin post. Nisam se osetio prozvan, vec samo zalim da razjasnim sta mislim.
                          A ovo izmedju tebe i ostalih ne komentarisem niti cu.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Naravno da je lik trebalo da bude banovan jer je vredjao druge clanove foruma.
                            Ja ti pisem ono sto po meni nije ok nadovezujuci se na Jagodicin post. Nisam se osetio prozvan, vec samo zalim da razjasnim sta mislim.
                            A ovo izmedju tebe i ostalih ne komentarisem niti cu.
                            Jagodica je mislila da je on banovan zato sto je rekao da je Rogerova povreda fake, sto nema veze sa istinom. I nije joj palo napamet da pita preko pm-a ili da nastupi drugacije, nego je bukvalno krenula djonom i napisala je krajnje agresivan post.
                            MAxxa se takodje ubacila (bas sam se iznenadila, otkud ona da se ukljuci u ovako nesto ) i uspela da izjednaci moje neko psovanje Vavrinka sa ovim sto je danas psych izjavio.

                            Kao sto rekoh, nije problem da ja odem i na mesec dana, ali je strasno sta su neki ovde spremni da opravdaju zarad nekih drugih ciljeva.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Uopste nije bitna duzina kazne, bitno je da se ta kazna ispostuje. 3 dana, 3 dana, ali budi banovana 3 dana a nemoj se vracati na pola.
                              To je poenta svega, onda navedes ovde gro ljudi da posumnja u ispravnost odluka administracije ovog foruma i da se zapita da li ovde zaista postoje dvostruki arsini.
                              Po meni ne postoje i po meni administracija radi doar posao, ALI, ti takvim potezima dajes nezadovoljnim ljudima (da se razumemo nezadovoljnih ce uvek biti) puno pravo da se pozivaju na to, a propo dvostrukih arsina i slicnog.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ma ok Sandu, ocigledno sam ja ovde najveci problem, otici cu.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X