Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto, znači nismo se ni mi svadjali

    Nemam šta izdvajati ljude, opet ti kažem...znaju svi šta je prikladno, a šta nije vrlo dobro

    Comment


    • Samo mir i harmonija. Cvijece i livada i srna.
      sigpic

      Comment


      • Taman posla da se svađam sa tobom ili Bojanom ili bilo kim ovde ... samo sam svoje mišljenje iznela, a naravno da ne moramo da se složimo.... u tome i jeste draž foruma.

        Ima jedna bolja od cveća i srne

        Mir, Mir, Mir!
        Niko nije kriv.
        Ava, ava, ava!
        Sudija je krava.
        Kupus i pečenje,
        Slatko pomirenje.
        Malo ja, malo ti,
        pa ćemo se voleti.
        Last edited by miloolja; 16-01-16, 16:53.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • I ne mogu da verujem da mi zbog ovih glupih rasprava, koje sam i ja izazavala, znam, ostala kafa pored šporeta i sada ja HLADNA!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Daj je na ovamo, moja baba samo hladnu pije.

            Comment


            • Ako hoćeš da me kazniš samo mi daj hladu kafu
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                I ne mogu da verujem da mi zbog ovih glupih rasprava, koje sam i ja izazavala, znam, ostala kafa pored šporeta i sada ja HLADNA!
                I ti malera .... i sta bi jesi popila?
                Verujem da nisi!?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Pa nisam baš, skuvala novu... ali ovu kafu mmnogo volim, pa gde da je prospem samo, bacim tek tako... srknula sam par puta
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ja uvek pijem ladnu kad je Sandu onlajn, udubim se u njegove postove pa zaboravim da je pijem, a šolja mi pored miša.

                    Comment


                    • Originally posted by gokara View Post
                      Ja uvek pijem ladnu kad je Sandu onlajn, udubim se u njegove postove pa zaboravim da je pijem, a šolja mi pored miša.
                      To Goks, to brate moj!
                      I ja isto tako, zadubim se u sopstvene postove .... i oladi mi se kafa. Ali moze i hladna!
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        To Goks, to brate moj!
                        I ja isto tako, zadubim se u sopstvene postove .... i oladi mi se kafa. Ali moze i hladna!
                        Pa u tome je znači stvar, a ja se uvek čudio kako neko može da piše tako pametne postove.

                        Comment


                        • Originally posted by gokara View Post
                          Pa u tome je znači stvar, a ja se uvek čudio kako neko može da piše tako pametne postove.
                          Nista dok se ne zadubis.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • svaki dan covek nauci nesto novo, Kirijos balkanac
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • A koja je fora ovo sa 4 nedelje suspenzije?Ok-novčano,ali aj onako ljudski i to je možda bez veze-svi opsuju po nekada.I modifikovana psovka sa pominjanjem povrća je psovka.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                svaki dan covek nauci nesto novo, Kirijos balkanac
                                Verovatno misli na Grčko poreklo
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X