Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gokara View Post
    Zašto? Da nije možda dobitnik posle ovakvog rezultata na EP.

    Šta, jel treba da žmurimo zbog starih zasluga.
    Pa jel gubitnik Gokaro?

    Comment


    • Ovih dana jeste. Ako gledamo ceo život nije.

      Izgubiti od ekipe od koje si bolji za 20 razlike i tako ostati bez medalje i plasmana u Rio, reč gubitnik deluje još i pristojno.

      Comment


      • Po meni nije gubitnik ni ovih dana...da su bolji bili 20 razlike dobili bi... desi se kiks svima jer ovo je sport.

        Comment


        • Ajde čačanine ne pametuj Kakav crni kiks, pa gledaj šta su im Španci napravili u finalu, što se njima nije desio kiks

          Comment


          • Gubitnik jeste ispao, ali ne bi trebalo da ga proglasavaju ove smecarske novine za polusvet.Najgore od svega toga je sto ce vecina nacije to da prihvati, ne radi se o malom broju ljudi koji ce se sloziti sa ovakvim ''poredjenjem''.

            Comment


            • Originally posted by Ser Aleksa View Post
              Ajde čačanine ne pametuj Kakav crni kiks, pa gledaj šta su im Španci napravili u finalu, što se njima nije desio kiks
              Znas kako, desi se, pogresi svaki covek, pa i Sale Djordjevic
              A sada realno: Ja i dalje ne mogu da verujem od koga smo mi ispali u polufinalu
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                Ajde čačanine ne pametuj Kakav crni kiks, pa gledaj šta su im Španci napravili u finalu, što se njima nije desio kiks
                Na svetsko prvenstvo ih svi ispratili kao posmatrace oni dosli sa srebrom (USA inace bi zlato doneli) svi favoriti kiksnuli kao mi sad ili mi odigrali dobro?
                Originally posted by Ricma View Post
                Gubitnik jeste ispao, ali ne bi trebalo da ga proglasavaju ove smecarske novine za polusvet.Najgore od svega toga je sto ce vecina nacije to da prihvati, ne radi se o malom broju ljudi koji ce se sloziti sa ovakvim ''poredjenjem''.
                Vecina su smecarske nazalost.
                Originally posted by Sandugp View Post
                Znas kako, desi se, pogresi svaki covek, pa i Sale Djordjevic
                A sada realno: Ja i dalje ne mogu da verujem od koga smo mi ispali u polufinalu
                Ispali od Litvanije. Sandu svi igraju basket pa i fudbal...
                Od koga Barselona izgubi veceras 4:1 ? Od raspale Selte, klub koji ne vredi kao pola igraca sa Barsine klupe...
                Realno i pre prvenstva su svi videli prva cetiri mesta Srbiju Spaniju Litvaniju i Francusku e sad sto smo mi na 4 i sto se nama to ne svidja ne treba odmah pljuvanje.
                Srecno

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Znas kako, desi se, pogresi svaki covek, pa i Sale Djordjevic
                  A sada realno: Ja i dalje ne mogu da verujem od koga smo mi ispali u polufinalu
                  Ovo mu je sada za nauk, neka greši sledeći put u prvom, drugom kolu a ne u borbi za finale..

                  Svakako će od mene dobiti podršku, dobar je Sale, bio je kao igrač a bogami biće i kao trener

                  Comment


                  • Gde da pjujem po Djordjevicu, to od mene nikada neces cuti. Ali realno tako nesto se tesko moze okarakterisati kao los dan, vec je celo prvenstvo nekako naopako proslo po nase. U grupi (koja je mora se priznati bila najteza) smo igrali fenomenalno da bi nam forma nakon toga bila u konstantnom padu. E to je ono sto ne valja. Tj ono sto nije valjalo. Kakva Litvanija, kakvi bakraci - klasicne drvosece.
                    A to za Barsu, a njih realno boli patka, jer imaju popravni uvek, a na polufinalu evropskog nema druge sanse.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Da li je uspeh ili neuspeh 4.mesto u Evropiu, o tome moze da se diskutuje, ali uporedjivati Saleta sa nekom starletom, a svi znamo da je starleta samo fina rec za kurvu, je van svaki pameti
                      Ali kakva nam je drzava, takvi su nam i sistemi vrednosti.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Fina starleta
                        Mislim tako sam pročitala.

                        Gorica i Dragan imaju izraz....starletutka.

                        Poslato sa htc
                        Last edited by miloolja; 24-09-15, 07:55.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Da li je uspeh ili neuspeh 4.mesto u Evropiu, o tome moze da se diskutuje, ali uporedjivati Saleta sa nekom starletom, a svi znamo da je starleta samo fina rec za kurvu, je van svaki pameti
                          Ali kakva nam je drzava, takvi su nam i sistemi vrednosti.
                          To za starlete se slazem, ali realno oni ga ne uporedjuju i nisu niti u jednom trenutku to radili. Oni su samo obelezili gubitnika i dobitnika nedelje, nikakva komparacija tu nije pravljena.
                          Druga je stvar sto starletu i Djordjevica trpaju "u isti kos" e to je najblaze receno degutantno.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Kako nisu?
                            Dobitnik nedelje je osoba koja se skinula gola (to je ekstremno tesko), a gubitnik nedelje je osoba koja je 4. u Evropi
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Jel ovo moze da se lajkuje sa tt? Prvi put vidim.

                              Poslato sa htc
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Izgleda da moze, sa novom verzijom tt.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X