Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KAO DA JE NIJE BILO DOVOLJNO Momak na nozi istetovirao čuvenu plavo-crnu (belo-zlatnu) haljinu http://blic.rs/i/538732

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Princara View Post
      Informisi si Gokaro, ne placa se porez u knezevini.

      A ne znam u kojoj to zemlji tako funkcionise kao sto si napisao, mozda Tunguzija ili tako neka fora. Novac od poreza ide u budzet, a kako se on koristi regulise se Zakonom o budzetu Republike Srbije kojeg donosi Skupstina svake godine. I placanje poreza je zakonska obaveza i izraz ljubavi prema zemlji . Mada, ja decka i ne osudjujem sto je izbegao placanje poreza, ravnodusan sam po toj temi, ali ne vidim ni kao to neku uvredu sto su mu skandirali da plati porez, ne moze svako ni da ga voli. Mozda su mu to izmedju ostalog i skandirali navijaci Nadala ili Federera, kojih ima dosta na ovom forumu npr. .

      Meni je mnogo gore sto su skandirali curi koju je decko prosio na utakmici, ali izgleda da to nije ni bitno.
      A ti misliš da mi ne živimo u Tunguziji?

      Ako nisi gledao serijal na B92 Patriotska pljačka, pogledaj, videćeš na koje sve načine može da se krade iz budžeta na potpuno legalan način. Donesu se zakoni koji to omoguće, a zatim ti isti koji su to izglasali koriste da sebi napune džepove preko svojih produženih ruku koje takođe budu bogato nagrađene.

      Pa bitangama samo mozak radi kako da nas zajebu.

      A to prošenje na utakmicama i drugim javnim mestima je izlizana fora. To bi trebao da bude intiman čin.
      Last edited by goku; 03-03-15, 21:56.

      Comment


      • Ne pratim ni pink ni b92 i slicna ispiranja mozgova, i tebi to preporucujem. Ne kazem da nema zloupotreba polozaja, ali te price da svi kradu, samo posten svet nema za hleba, ne prolaze..

        Comment


        • Originally posted by Princara View Post
          Ne pratim ni pink ni b92 i slicna ispiranja mozgova, i tebi to preporucujem. Ne kazem da nema zloupotreba polozaja, ali te price da svi kradu, samo posten svet nema za hleba, ne prolaze..
          Ne moraš da pratiš, ima serijal na jutubu.

          Ne kradu svi, samo ovi što su na vlasti i ovi što su bili i ovi što će biti.

          Comment


          • Monako je specificna zemlja po pitanju poreza. Placa se i njima nesto, jer ne bi mogli zivjeti da nema toga.

            A sada bezveze je trositi rijeci na porezni sistem drzava na Balkanu, sraman je. Dovoljno je reci da se u Bosni placa porez na donacije, dok je recimo u ostatku svijeta, dominantno u Americi, donacija, tax deductible
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Mislim da se porez na imovinu ne placa .

              I cekaj Goku, ti verujes u sve te bombasticne price koje Brankica iznese, tebi to sve merodavno ?

              Comment


              • Da je 50% tacno, sasvim je dovoljno
                uostalom, ne mora niko da iznosi nikakve podatke, dovoljno je da se vidi u kakvom je stanju zemlja, drustvo, koliko smo propali, koliko ljudi nemaju para, posla i sve je jasno
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Princara View Post
                  Mislim da se porez na imovinu ne placa .

                  I cekaj Goku, ti verujes u sve te bombasticne price koje Brankica iznese, tebi to sve merodavno ?
                  Nema ništa bombastično, pravo istrživačko novinarstvo, sve argumentovano. Brankicu 24 časa dnevno čuvaju. Pogledaj, biće ti sve jasno.

                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Da je 50% tacno, sasvim je dovoljno
                  uostalom, ne mora niko da iznosi nikakve podatke, dovoljno je da se vidi u kakvom je stanju zemlja, drustvo, koliko smo propali, koliko ljudi nemaju para, posla i sve je jasno
                  Baš tako.

                  Comment


                  • Krade se ne brinite i vise nego sto mozete zamisliti i pojmiti. Najvise se uzima na alokaciji investicionih sredstava i gradjevinskim projektima.

                    A po pitanju poreza, ne daj Boze nikome nase zakone. Kod mene je na 10% porez na dobit, al dzaba ti sve kad ti platis porez jedno 20 puta pored toga, na nekim drugim stvarima.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Po pitanju poreza, posto sam prosao kroz sve to iz prve ruke: da bi bio poreski obveznik moras biti rezident - osoba koja provede na teritoriji Srbije 6 meseci + 1 dan. Ako ispunjavas taj uslov onda nema veze gde zaradjujes novac, znaci radis od kuce u Srbiji online za firmu u Nemackoj - moras da platis porez. Ako vec u Nemackoj platis porez onda uzimas potvrdu i oslobodjen si placanja kod nas. Ako nisi rezident nisi duzan nista, tacka. Jako jednostavno. Mozes da budes prijavljen u Srbiji i to ne menja nista, mozes samo da budes u problemu sa MUP-om jer nisi prijavio boraviste kad vec nisi bio u Srbiji. Pokazes pasos i cao.
                      Monako nema poreze na fizicka lica, samo firme placaju i to manje nego kod nas jer nema poreza na dohodak. Zbog toga velike firme idu tamo i obrcu sulud kapital a oni ubiraju taj "sitnis". Plus kazina i turizam a i sve je u vlasnistvu drzave.
                      Zabuna nastaje oko nekadasnje prakse da bogatasi prijave boravak u Monaku a nastave da zive i posluju u maticnoj zemlji i tako izbegavaju poreze. Beker je to radio i nadrljao

                      http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/2355147.stm

                      "The case revolved around the prosecution's allegation that Mr Becker had maintained a residence in Munich while claiming to live in the tax haven of Monaco."
                      "But Pascal what are you saying?"

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Da je 50% tacno, sasvim je dovoljno
                        uostalom, ne mora niko da iznosi nikakve podatke, dovoljno je da se vidi u kakvom je stanju zemlja, drustvo, koliko smo propali, koliko ljudi nemaju para, posla i sve je jasno
                        I jel treba da se rukovodimo eci peci pec metodom da se ustanovi sta je pogodila od svih tih prica?
                        Nisu krivci za propast zemlje ti sto su zloupotrebili svoj sluzbeni polozaj, kriv je narod. Ovaj narod treba da se nauci pameti i pre svega redu koji je nekada postojao, a ne da svi gledaju da do cilja dodju precicom. Svi bi hteli neke promene, a da ono sto im odgovara ostane po starom. I dodju izbori, i onda vecina popusi istu demagogiju koju pusi xx godina i veruje u promene. Tragikomedija klasicna.

                        Reci goku ti meni kada Brankica napravi serijal kako su Olju oterali sa b92 npr., ili kako se prodaje magla narodu da deca padaju u nesvest zbog kolektivne histerije i slicno, reci mi da pogledam.

                        Comment


                        • Originally posted by Princara View Post
                          I jel treba da se rukovodimo eci peci pec metodom da se ustanovi sta je pogodila od svih tih prica?
                          Nisu krivci za propast zemlje ti sto su zloupotrebili svoj sluzbeni polozaj, kriv je narod. Ovaj narod treba da se nauci pameti i pre svega redu koji je nekada postojao, a ne da svi gledaju da do cilja dodju precicom. Svi bi hteli neke promene, a da ono sto im odgovara ostane po starom. I dodju izbori, i onda vecina popusi istu demagogiju koju pusi xx godina i veruje u promene. Tragikomedija klasicna.

                          Reci goku ti meni kada Brankica napravi serijal kako su Olju oterali sa b92 npr., ili kako se prodaje magla narodu da deca padaju u nesvest zbog kolektivne histerije i slicno, reci mi da pogledam.
                          Nemas za koga, jer svi vrte istu pricu. Samo je trik polozaja da se upotrijebi, steknu resursi za vrijeme mandata i lagano sam dobar do kraja zivota. Sistem treba da se mjenja. U Bosni je u zakonu navedeno da se politicke stranke finansiraju iz BUDZETA. Pametnom dovoljno, meni i previse
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Nemas za koga, jer svi vrte istu pricu. Samo je trik polozaja da se upotrijebi, steknu resursi za vrijeme mandata i lagano sam dobar do kraja zivota. Sistem treba da se mjenja. U Bosni je u zakonu navedeno da se politicke stranke finansiraju iz BUDZETA. Pametnom dovoljno, meni i previse
                            Bice Aki, ne brini. Kada ja udjem u politiku, imaces za koga da glasas, za Princaru .

                            Comment


                            • Originally posted by Princara View Post
                              Bice Aki, ne brini. Kada ja udjem u politiku, imaces za koga da glasas, za Princaru .
                              Ma necu se ja peglat s tim vise nikad. Odoh ja mene ovo ne zanima, jedino ako budem imao par milijardi kapitala da kupim pola drzave da mogu malo da se igram sa uticajem i moci
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Monako je specificna zemlja po pitanju poreza. Placa se i njima nesto, jer ne bi mogli zivjeti da nema toga.

                                A sada bezveze je trositi rijeci na porezni sistem drzava na Balkanu, sraman je. Dovoljno je reci da se u Bosni placa porez na donacije, dok je recimo u ostatku svijeta, dominantno u Americi, donacija, tax deductible
                                Da u Americi se ne placa ali ako napravis biznis i iskoristis tu rupu dobijes 25 godina robije i sve ti uzmu a u Srbiji kroz donacije NEljudi napravise milione.

                                Comment

                                Working...
                                X