Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Užas! Samo prva socijacija mi je da je ovo namerno izazvano (što naravno ne mora da znači uopšte da je tako).
    Još pre par godina po Moskvi, a i širom majčice...pogotovu po centru, stalno su bili požari. Dovoljno je bilo samo da neko moćan baci oko na neku imovinu, odnosno lokaciju, i eto požara, jer po tadašnjem ruskom zakonua ako neka nekretnina izgori nije više u rukama vlasnika... pa ti sad vidi šta je običan jadan svet mogao (..prisećam se). E sad ovo je sigurno državna institucija...bila...
    U svakom slučaju katastrofa je preblaga reč. Kakvo neprocenjivo blago ode..
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Mislis da su tajkuni umesali prste, zarad neke svoje dobiti - koristi ... moguce, sta je za njih milionce ipo knjiga, "Neka gore knjige ako ce mi to doneti lovu"
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Kome danas trebaju knjige Izguglas cas posla, sve sazvakano, samo prepises.
        sigpic

        Comment


        • Misliš ono prepričano prepišeš
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Bas tako. Sto da deca kvare vid citanjem i smaraju listanjem stranica.
            sigpic

            Comment


            • Ne mogu da kazem im elekronsko citanje mnogo prednosti, pogotovo sada dok piraterija vlada, i skidas knjige u roku od 2 dana od njihovog zvanicnog izlaska i ne cekas ove nase izdavace da se smiluju prevedu nesto izbaci i slicno .... obicno ima treba godinu do godinu i po dana (dok pokupuju prava, obnove ugovore sa piscima i njihovim izdavacima, dok angazuju prevodioce, lektorekorektore i ostale )
              Ali nista nihje bolje od prave knjige, jos ako je nova, pa je pomirises, pa prelistas, pogladis korice
              Tako da peco ne preostaje nam nista drugo nego da skidamo ... "izgorece" izgleda i ovo malo sto ima kod nas
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • A sad me nešto opet podsetilo (od samog jutra sve same asocijacije )... izeš kada ne možeš da lizneš prst pa da okreneš stranicu... tako i ove slike po računarima i raznim prenosnim medijima .. ranije su bili albumi, pa prevrćeš, pa se oduševljeveš i prisećaš
                Last edited by miloolja; 31-01-15, 10:09. Reason: Nešto mi ne ide kucanje danas :dr:
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  A sad me nešto opet podsetilo (od samog jutra sve same asocijacije )... izeš kada ne možeš da lizneš prst pa da okreneš stranicu... tako i ove slike po računarima i raznim prenosnim medijima .. ranije su bili albumi, pa prevrćeš, pa se oduševljeveš i prisećaš
                  Jasta ... ili kada obelezavas gde si stao sa raznoraznim stvarima (ja obicno pamtim stranicu pa posle trazim pola sata )... Ali kada vidim da neko podvrce stranicu kako bi obelezio, ubio bi ga ! Kakav cobanluk, kakvo unistavanje ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Radni vek provedoh sa knjigama, kroz ruke mi prodjose milioni primeraka a nesto se od toga i procitalo. Sva je prilika da im je kraj blizu. Nije mi zbog mene, nego je greh sto ce narastaji buduci ostati uskraceni zadovoljstva koje se citanjem zove.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Radni vek provedoh sa knjigama, kroz ruke mi prodjose milioni primeraka a nesto se od toga i procitalo. Sva je prilika da im je kraj blizu. Nije mi zbog mene, nego je greh sto ce narastaji buduci ostati uskraceni zadovoljstva koje se citanjem zove.
                      Nemaju oni predstavu da je to zadovoljstvo, barem velika vecina njih, u tome je problem ....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Izvinjavam se što prekidam temu o knjigama.

                        Jel može neko da mi kaže kako mi se odjednom pojavilo ovoliko zelenih kvadratića iznad slike, a imao sam samo tri.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Izvinjavam se što prekidam temu o knjigama.

                          Jel može neko da mi kaže kako mi se odjednom pojavilo ovoliko zelenih kvadratića iznad slike, a imao sam samo tri.
                          Nesto se pojebalo .... Valjda ce uskoro popraviti
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Izgleda da je admin povećao svima reputacije

                            Comment


                            • Jel zna neko gde može da se skine meč Novak-Nadal sa Wimbledona 2011, ali sa Viškovim komentarom?

                              Voleo bih da imam finale sa Kanjasom iz Majamija 2007, polufinale sa Nadalom iz Kanade 2007., i finale sa Federerom (imam neki snimak sa torenta, ali nisam zadovoljan sa kvalitetom)

                              Zatim polufinale sa Congom, W 2011.

                              Comment


                              • Ovo prvo i ja trazim ali ne mogu nigde da nadjem... dugo vremena... moracu mail da pisem sk... mozda mi izadju u susret.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X