Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    A ako neko stvarno uspe u tome da ubedi nekog Federerovog navijaca u nesto sto ga ne glorifikuje, neka mi se javi na pm, da mu kupim milku.
    Može Shminki Milka, uspio je mene ubijediti da Roger nije dobar!
    Jbg izvini Role volim vise Milku nego tebe

    PS:Shminka dijelimo je na pola
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

    Comment


    • Ostavi vas čovek bez nadzora sat i po, vi napravite pičvajz.. i sinoć je bilo nešto, čini mi se...
      Svi da učite od Kobea....
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • I mene su ovi argumenti Federerovaca ubijedili da je Federer ipak najveci fer plej na touru, pa ako ti nije problem uzmi mi lu i tuc, Dorinu od 300 grama vazdusastu, jafa keks i zele bombone.
        sigpic

        Comment


        • Prodane duse, za jednu milku se prodali

          ps. ako nudis Lindt, mozemo da pregovramo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Mlecna, sa lesnicima ili tuc i lu?
            Po izboru.

            Originally posted by Vladan View Post
            I mene su ovi argumenti Federerovaca ubijedili da je Federer ipak najveci fer plej na touru, pa ako ti nije problem uzmi mi lu i tuc, Dorinu od 300 grama vazdusastu, jafa keks i zele bombone.
            Nije dvosmerna ulica, sorry

            Originally posted by bojanaBG View Post
            Al' si se stis'o
            Dakle da napomenem, radi se o 200g.

            Originally posted by shminka View Post
            Fladan me ubijedio da je Kei fair play No.1.. dodješ mu milku
            Ih, pa to nikako ne umanjuje Federerovu velicinu..

            Izgleda da nisam trebao ponuditi bas Svajcarsku cokoladu

            Comment


            • Milka-cokolada-midi.jpg
              Odlicno ublazava rasprave na forumu
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

              Comment


              • Sta niste ponudili rakiju, odma bi prestala diskusija.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Sta niste ponudili rakiju, odma bi prestala diskusija.
                  Joj tebe Stefan, ovo je sportski forum, ovde je alkohol zabranjen
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Sta niste ponudili rakiju, odma bi prestala diskusija.
                    Ti si trebao da ponudis onaj tvoj ajvar
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by LegendaBL View Post
                      Joj tebe Stefan, ovo je sportski forum, ovde je alkohol zabranjen
                      Milka sadrzi gluten, i to je zabranjeno.
                      Rakija resava sve.

                      Bojana, dzabe ajvar, ne ide to sa rakijom.

                      On topic: Vamos Rafa
                      OVAKO

                      Comment


                      • Zamolio bih nadlezne da premeste ove komentare u TADBAS, ne zelimo da pozli CW-u.

                        Comment


                        • Ajavar se srećom nije ukiselio... tako vamos Kobe nosi ga na onu žurku što se međusobno zovu, mada pet učesnika je pre sedeljka, al ajd...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kako je moćna ova jaknica/trenirka...ajmo nike-ovci ebay-ovci : gdje moze da se naruči

                            Comment


                            • Vavrinka u soku, Knjudineli, Dimitrov, Pui i jos 74 tenisera demantuju da su glasali za Federera po automatizmu

                              Pravu buru komentara izazvao je ovogodisnji izbor za titulu fer pleja sezone Tomas Edberg. Rodzer Federer je dobio jos jednu nagradu za sportistu godine, ipak, mnogi smatraju da izbor nije relevantan jer mnogi igraci glasaju po automatizmu za Federera, a ne zato sto je on stvari najveci fer plej na turu.

                              Stanislas Vavrinka je u soku, prvo jer neki smatraju da bi radije imao dijete sa Federerom nego sa njim osvojio Dejvis kup, a ne moze ni da vjeruje da neko misli da je glasao za Federera tek tako, jer smatra da je Federer ne najveci fer plej u tenisu, vec u istoriji sporta.

                              "Sokiran sam sto neko misli da mi je prece dijete sa Federerom nego Dejvis kup. Ja sam sportista, profesionalni teniser i moji prioprriteti su uvijek sportski. Tako je bilo i onomad kad sam ostavio nevjencanu suprugu i dijete radi igre, tako je i sad. Tenis mi je na prvom mjestu. Apsolutno je nemoguce da imam dijete sa Federerom, da je moguce to bi mi svakako imponovalo, ali i dalje mi je najprece da ga usrecim na terenu, da zajedno dodjemo do nove titule. Sve titule su mi kao djeca, ali kao i svaki roditelj i ja imam miljenike, za sad mi je to olimpijsko zlato u dublu, a ako osvojim Dejvis Kup, taj trofej ce izbiti na diobu prvog mjesta. Vjerujte bio sam u soku jutros kada sam procitao da mnogi sumnjaju da sam glasao za Federera tek tako. To nije istina, Federer je najveci fer plej na turu i to mogu da potkrijepim cvrstim argumentima. To ipak sada necu uraditi jer kasnim na trening.

                              Nista manje ogorcen nije bio ni Marko Kjudineli, najbolji drug Rodzera Federera, drugar iz djetinjstva.

                              "Ogorcen sam sramnim navodima da sam glasao za Federera po automatizmu. Smijesno je i pomisliti da kod mene igra prijateljstvo koje gaijm sa Federerom 20 i kusur godina kad su ovakve stvari u pitanju. Vjerujte mi strogo profesionalno, on je najveci fer plej i zbog toga ima moj glas. Da je neko drugi veci, ja bih ga dao tom nekom drugom. No, sto se mene tice, a ovo pricam potpuno objektivno, Federer pa 100 praznih mjesta."

                              Grigor Dimitrov je imao zanimljiv osvrt na kontroverze koje su pratile izbor:

                              "Vidim neko prica o uvredi Mareja. Mozda je tu i bilo elemanata nekog vrijedjanja, ali kada vas Rodzer Federer uvrijedi on to uradi na jedan nevjerovatno graciozan i elegantan nacin. Prvo, da li ste vidjeli sa kojom je lakocom dosao do mreze? Ljudi moji on lebdi na terenu, maltene lebdeci je prisao mrezi i tek onda uvrijedio Mareja. Mada nije ga ni uvrijedio kako je mogao i kako bi to neko drugi uradio. Zasluzio je Marej salvu uvreda ako mene pitate, jos i dobro prosao."

                              Pui takodje odbacuje sve optuzbe da je glasao za Federera po automatizmu

                              "Moj san od kad treniram tenis bio je da izgubim od Rodzera Federera. To se i desilo prije nekoliko dana u Parizu. Pruzio sam izuzetan otpor, ali je na kraju on trijumfovao i obojica smo bili izuzetno zadovoljni. Federer mi je na mrezi rekao bravo mali, to mi nijedan igrac jos na mrezi posle da li pobjede, ili pak poraza nije rekao. To je fer plej."

                              Jos 74 tenisera je demantovalo da su glasali za Federera tek tako i dodaju da im je drago sto je ostao neprikosnoveni kralj fer pleja.
                              sigpic

                              Comment


                              • A kaće ta žureza?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X