Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • odusevljen sam, ide wanderer po WTF i po DC, pjeske 8-)

    Comment


    • U šta su se pretvorili ovi dokumentarni i prirodnjački kanali
      Borba za skladišta, Prodaja iz skladišta, razne aukcije i borbe za zaboravljenim prtljagom. i sl...
      Na History kanalu (!) noćas od 2:00 do večeras do 20:00 bore se za skladišta, emisije od pola sata-sat...
      Užas!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        U šta su se pretvorili ovi dokumentarni i prirodnjački kanali
        Borba za skladišta, Prodaja iz skladišta, razne aukcije i borbe za zaboravljenim prtljagom. i sl...
        Na History kanalu (!) noćas od 2:00 do večeras do 20:00 bore se za skladišta, emisije od pola sata-sat...
        Užas!
        Jes', bas smorise zestoko.

        A uvijek na istu foru, njih nekoliko se takmice ko ce vise da pokupi po onim glupim aukcijama, i sve neki paketi, neko ocekivanje... pi.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Kakve veze ima History kanal sa aukcijama i onim budalaštinama? Američka posla, ali da toliko okupiraju ove kanale ne mogu da shvatim.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Kakve veze ima History kanal sa aukcijama i onim budalaštinama? Američka posla, ali da toliko okupiraju ove kanale ne mogu da shvatim.
            History u osnovi nema temu istorija kako mi po automatu prevodimo dati pojam sto i jeste njegovo osnovno tumacenje, nego pricu sto je jedno od znacenja pojma history.
            sigpic

            Comment


            • Upravo jer u svakoj emisiji se po tim garazama pronadje po koji predmet koji ima neku svoju pricu... Tako da tu imamo i edukativnog sadrzaja, a i "history"... Mada je oku nepazljivog posmatraca akcenat stavljen na takmicenje i borbu oko dobre zarade, nije bas tako....
              Last edited by Sandugp; 02-11-14, 11:40.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Bosanci, ima li neko nekakav kontakt sa ljudima koji izdaju vikendice na Jahorini ili Vlasicu? Gledao sam na netu, uglavnom izdaju na najmanje 7 dana u periodu oko nove godine, meni treba 3 dana. Ako neko ima kakva iskustva, neka mi javi.
                sigpic

                Comment


                • u kom periodu, Senegalce?

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    u kom periodu?
                    Docek nove godine, recimo od 30.12. do 2.1.
                    Tri nocenja, 8-10 osoba.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Bosanci, ima li neko nekakav kontakt sa ljudima koji izdaju vikendice na Jahorini ili Vlasicu? Gledao sam na netu, uglavnom izdaju na najmanje 7 dana u periodu oko nove godine, meni treba 3 dana. Ako neko ima kakva iskustva, neka mi javi.
                      Nije tema ali...
                      Malopre sam gledao Memedovica (sasvim prirodno) bio u Vlasicu, odlicna emisija, odlican predeo. Prelepo.
                      Ko nije gledao preporucujem.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • vidjecu, pa ti javim...mada je taj period poprilicno zauzeto...a i dosta raje ode na 6-7 dana gore...javnem

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Nije tema ali...
                          Malopre sam gledao Memedovica (sasvim prirodno) bio u Vlasicu, odlicna emisija, odlican predeo. Prelepo.
                          Ko nije gledao preporucujem.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          Podseti me sad na emisiju. Jesi gledao celu, kada oni likovi pletu natkurnjak ..

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            vidjecu, pa ti javim...mada je taj period poprilicno zauzeto...a i dosta raje ode na 6-7 dana gore...javnem
                            Pa da, skontao sam to. Pronasli smo samo jednu koja se moze iznajmiti na tri dana, na Vlasicu za 700 KM, sto je OK cena, ali nismo utvrdili koliko nas ide pa dok to odradimo sigurno ce neko zauzeti, moramo jos nesto traziti. Jahorina bi nam vise odgovarala, ali to je manje vazno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              Podseti me sad na emisiju. Jesi gledao celu, kada oni likovi pletu natkurnjak ..
                              Da to je ta emisija ;) kako bas to zapazi

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                History u osnovi nema temu istorija kako mi po automatu prevodimo dati pojam sto i jeste njegovo osnovno tumacenje, nego pricu sto je jedno od znacenja pojma history.
                                Originally posted by Sandugp View Post
                                Upravo jer u svakoj emisiji se po tim garazama pronadje po koji predmet koji ima neku svoju pricu... Tako da tu imamo i edukativnog sadrzaja, a i "history"... Mada je oku nepazljivog posmatraca akcenat stavljen na takmicenje i borbu oko dobre zarade, nije bas tako....
                                Gledala sam tamo sjajne emisije, naravno ne isključivo istorijskog karaktera i možda sam nepažljiv posmatrač, ali meni se ove emisije ne dopadaju. Zvezde zalagaonica i Borbe za skladišta nemaju neku posebnu priču o određenom predmetu, već je to sporedna tema, često deluje nameštena... da li je prsten pripadao kardinalu...dok je glavna isključivo zarada. Samo sam izrazila svoje neslaganje sa poplavom emisija ovog tipa.
                                Last edited by miloolja; 03-11-14, 09:32.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X