Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sad bas kako ovo da objasnim, jos jedan od mojih cudnih zahteva, jel ima neko neki predlog za zanimljivi kurs/uputstvo/trening koji mogu da odradim veceras na netu preko kompa i tako savladam neki skill ili barem pocetne nivoe? znaci voleo bih da sednem i da se zainteresujem za nesto sto moze biti bukvalno bilo sta, od ucenja vezivanja cvorova, koriscenja photoshopa, savladavanja preferansa i sl.

    Nedostaje mi taj osecaj da se zaleram za nesto celu noc i da se igram i istrazujem, pa otuda ova cudna molba
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      Ne znam sad bas kako ovo da objasnim, jos jedan od mojih cudnih zahteva, jel ima neko neki predlog za zanimljivi kurs/uputstvo/trening koji mogu da odradim veceras na netu preko kompa i tako savladam neki skill ili barem pocetne nivoe? znaci voleo bih da sednem i da se zainteresujem za nesto sto moze biti bukvalno bilo sta, od ucenja vezivanja cvorova, koriscenja photoshopa, savladavanja preferansa i sl.

      Nedostaje mi taj osecaj da se zaleram za nesto celu noc i da se igram i istrazujem, pa otuda ova cudna molba
      Ako imas nekog druga/brata (nebitno) da ima gitaru, pozajmi i je "upoznaj" se sa njom. Odes na sajt sa tablaturama http://www.songsterr.com/ i prouci malo kako idu stvari, sta su pragovi, koliko ih ima, kako se koja zica zove itd. Odes onda tamo u sekciju za pocetnike, izbacice ti neke lagane pjesme za skidanje. Naravno neces moci odmah da odsviras nista ali pokusavaj, cisto da se upoznas sa instrumentom. Recimo intro od Wake me up when september ends od Green Day-a ces moci posle sat-dva priblizno da odsviras jer je prelak. Dakle samo ti je bitno da naucis za pocetak gdje je koji prag i kako se sviraju note i to je to, eto ti nesto da se zanimas. Vremenom ces malo savladati tehniku pa ako te privuce mozda pocnes aktivnije da sviras

      Naravno o akordima necemo jos, za njih vec treba mnooogo vremena i vjezbe Ali eto, naci ce se neki riff koji ces moci da "improvizujes"...
      Last edited by Drunken Whaler; 31-07-14, 19:57.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Imamol` dragovoljaca za otvaranje narednih mastersa?
        Ja ću Cinci

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Imamol` dragovoljaca za otvaranje narednih mastersa?
          Sara bi mogla otvoriti temu za Toronto
          (ako se javi)

          Comment


          • Sonja, vrijeme je za tebe...Toronto

            Comment


            • Ja cu otvarati temu kad bude Masters u Pragu

              Comment


              • Toronto - Sara
                Cincy - Sonja

                Nema tu greske. Cuj, Prag. How yes no

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Toronto - Sara
                  Cincy - Sonja

                  Nema tu greske. Cuj, Prag. How yes no
                  ...
                  Aleksa ce Cincy

                  Comment


                  • Toronto-Sonja
                    Sinsi-Aleksa

                    Gotova stvar, očekujemo temu do vikenda Sonja

                    Comment


                    • Vidji Lekse sto hoce da c/p proslu godinu, ccc!

                      Ma samo uposlite Sonju, ona ni ne zna da hoce

                      Shminka je progovorio, gotova stvar

                      Comment



                      • Sonja zna da nece...cekamo Saru, ako se ne javi (odnosno javi da nece) odgovoran je shminka

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Vidji Lekse sto hoce da c/p proslu godinu, ccc!
                          Dodaće se neka rečenica viška, pa neću da budem toliko lenj

                          Comment


                          • Sonjić, ti ćeš to odraditi bolje od mene.

                            A ja ću postavljati sličice u temama, ako budem išla a velika verovatnoća je da hoću sa drugaricama.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Ne znam sad bas kako ovo da objasnim, jos jedan od mojih cudnih zahteva, jel ima neko neki predlog za zanimljivi kurs/uputstvo/trening koji mogu da odradim veceras na netu preko kompa i tako savladam neki skill ili barem pocetne nivoe? znaci voleo bih da sednem i da se zainteresujem za nesto sto moze biti bukvalno bilo sta, od ucenja vezivanja cvorova, koriscenja photoshopa, savladavanja preferansa i sl.

                              Nedostaje mi taj osecaj da se zaleram za nesto celu noc i da se igram i istrazujem, pa otuda ova cudna molba
                              Imam za tebe samo jednu reč kad dobiješ takav poriv - bridž!
                              Još ako voliš logičke igre - apsolutno ne-nad-*-bi-vo!

                              I tu sam za bilo kakvu pomoć

                              Comment


                              • Originally posted by Velja View Post
                                Imam za tebe samo jednu reč kad dobiješ takav poriv - bridž!
                                Još ako voliš logičke igre - apsolutno ne-nad-*-bi-vo!

                                I tu sam za bilo kakvu pomoć
                                Hah do jaja, to je jedna od stvari koja mi je pala na pamet. Probacu
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X