Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vaš rezultat je: 24
    Fenomenalan rezultat!
    Odgovorili ste tačno na 24 i više pitanja. Inače, nijedan od kandidata koji su se ove godine prijavili za studije na Filozofskom fakultetu u Beogradu nije imao više od 23 tačna odgovora na testu opšte informisanosti.
    WTF?

    Mislim da sam imao više sreće nego pameti

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      ja planiram da kupim labradora za par meseci, eto mi ideje za ime
      Originally posted by maliajnstajn View Post
      Samo ako je u pitanju labrador
      Trenutno imam labradora, Robi
      To su najvece legende, ludaci, troleri. Pa evo sve moguce reklame kada biraju psa izaberu labradora, ne samo sto su najljepsi vec i sto su najsmjesniji. Ali i medju najpametnijima su, Robija sam jos kao bebu naucio da zagrli nekog, sjedne, legne, skoci, pruzi sapu itd...
      Ali dosta gotivim i german shephard-e, dakle te dvije rase su mi omiljene. i zlatni retriver, ali on je bukvalno isti kao labrador samo sto ima duzu dlaku i zahtjevniji je za odrzavanje.

      Samo Bojana ako uzmes labradora (ili bilo kojeg drugog) moraces da ga setas dva puta dnevno i da mu se posvetis maksimalno. Zahtijevaju paznju. Plus ces labradora morati da vodis negdje da pliva, obozavaju to.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Zlatni retriveri ja sam cuo da su ludjaci. Cuo sam jednom momak neki ostavio retrivera zakljucanog u kuci, ovaj sve izgrizao i razjebo po kuci. Katastrofa po pitanju paznje koliko im je potrrbna i nenormalno su ljubomorni
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Bojana uzimaj lagano Nemačkog ovčara ja imam 2 trenutno. Sa njima je baš uvek zabavno ali uvek

          I nisu ništa bolesljiviji nego pre, ako ga odgajis dobro nemaš problema. ;)
          Last edited by l1m4r; 10-07-14, 17:14.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment




          • Gdje ćeš mu bilo šta zamjeriti, nema ništa ljepše definitivno

            Comment


            • Kazem ja.

              Nisu agresivni a ne plase se niceg. Vole da sklapaju prijateljstva sa drugim zivotinjama

              Dok je Robi bio mali kao taj na slici (tacnije jos manji), gubio mi se redovno po kuci. Samo nestane odjednom ko mis, zabije se nedje i ne vidis ga. Pojede jednu malu granulu u bukvalno se naduje hahah, ko tackica je bio

              Ali zato kad porastu nastaje haos. On recimo provali kad se vratim ponekad uvece pripit i obavezno me obali, to mu je neki dozivljaj. Ludi su skroz

              Evo ga manijak
              3736_431391956910815_1751650120_n.jpg
              Last edited by Drunken Whaler; 10-07-14, 17:24.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • kako je meden
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • nista bez sibirske lajke

                  Comment


                  • Kupujem karte za Exit, za subotu, vise komada, pa ako neko ima ili zna nekoga ko prodaje...
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Evo jos malo zezanja u vezi svadbe

                      104641761020404271424527.jpg

                      Comment


                      • Viktor Troicki ce doci na svadbu sutradan jer mu je doktorica rekla da moze i tako
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Marej je pitao dal ono +1 na pozivnci znaci da moze da povede i mamu

                          a naletela sam i na ovo, stvarno su ih unistili...

                          U sledećem broju Blic specijala možete čitati, Jelena Đoković ex Ristić:
                          '' Kako sam zatrudnela''

                          Ekskluzivni trominutni snimak navedenog čina u dva seta, kao i budući porođaj, još uvek nepoznatog trajanja,
                          Last edited by Shardonnay; 10-07-14, 19:23.
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Ali pazi ovu recenicu u Blicu, nije sprdnja, nego su ozbiljni

                            Čak i nebo pozdravlja brak našeg sportiste, a ni kiša ni jaka grmljavina nisu sprečile ceremoniju venčanja.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • U kom smislu nebo pozdravlja, nije mi jasno

                              kao pada kisa, i to je neki znak da nebo to odobrava, ili sta?
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • Originally posted by Shardonnay View Post
                                U kom smislu nebo pozdravlja, nije mi jasno

                                kao pada kisa, i to je neki znak da nebo to odobrava, ili sta?
                                Nebu je toliko stalo do te svadbe da se ispovracalo ( pustilo kisu)
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X