Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to se ja čudim kako ovi u belom svetu mogu bez pirotehnike da gledaju fudbal
    sigpic

    Comment


    • Jel nedostaju nekome vuvuzele?

      Comment


      • Meni

        Kako je ovaj sladoled Niravana, karamel sa orasima, dooooooobaaaaaaaaaar
        Nije ga bilo na tržištu sigurno1-2 godine, oduševila sam se povratku ..mljac!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment





        • Titanic was an example of man's arrogance, they thought the ship could never sink so why bother with lifeboats. It was like flying in the face of God and challenging him to sink the ship.


          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment




          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • ko kaze da je koncert odlozen, u informeru lepo pise kako je bilo, cak i sta je ovaj Idol izjavio
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Dragi Beograde,

                Nišu je izuzetno drago da ćeš uskoro biti na vodi.

                Zaista nam je drago, bez sarkazma.

                Međutim, moraš li zaista, dragi Beograde, da nam ovde, na sve siromašnijem jugu to nabijaš na nos?

                Moraš li da nas pozivaš da te "slavimo", dok je u Nišu velika nezaposlenost? Moramo li da se radujemo tvojoj ekspanziji dok je ovde prosečna plata (kod onih koji je primaju) manja od zvanične republičke, a svakako manja od prosečne plate kod tebe?

                Još jedan ovakav bilbord su tvoji finansijeri stavili kod NITEX-a. Ne znam da li si u toku, dragi Beograde, ali NITEX je doskora propadao. Kupio ih je Beneton, počelo je da se radi, a radnici se raduju što konačno primaju minimalac. Nemoj da me shvatiš pogrešno, ali stvarno bezobrazno deluje da ljude koji sa minimalcem ne znaju kako će do 1., ti pozivaš da te slave.

                U Nišu, pored tog Benetona, rade još svega par većih firmi, koje su ideal mnogih nezaposlenih, čak i za minimalac.
                Male firme se gase, jer ljudi nemaju para za ozbiljniju kupovinu. Kupuje se na komad. Broji se svaki dinar. Ne tako mali broj ljudi se oblači u second-hand shopovima.

                Ljudi beže odavde.

                Dragi Beograde, Niš umire.

                I to ne od starosti. Taman posla. Još smo mi mladi.
                Umire od duge i teške bolesti zvane "Beogradizacija".
                Ne pitaj kako to izgleda, ne bi ti to razumeo.

                Ali dobro. Šta je tu je. Izvući ćemo se nekako. Valjda.
                I nemoj, dragi Beograde, da ovo shvatiš kao neki napad na tebe. Ili ljubomoru na tvoj razvoj. Ili kao na poziv ili, još gore, kukanje za pomoć.

                Ne.

                Niš te samo moli, u ime svih svojih građana, da prestaneš sa natrljavanjem na nos kako se brzo razvijaš.

                Lepo je što se razvijaš, I treba. I želimo ti sve najbolje i svu sreću.
                Samo te molimo da ne tražiš od nas da te slavimo zbog toga.

                Toliko.

                S najvećim poštovanjem,
                Niš

                photo by Bojan Petkovic
                (Niš, kod kafane Stara Srbija)
                http://www.juznevesti.com/Drushtvo/F...eograd.sr.html

                http://www.njuz.net/njuz-galerija-gd...ograd-na-vodi/

                Comment


                • Apsolutno je pogresno pismo, ne treba niko Beogradu da se obraca, nego jednoj osobi koja ima seika kao prijatelja.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Tisina tamo !
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Kad smo vec kod Beograda na vodi:

                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ima li neko mts postpaid paket, a da cesto salje sms poruke u Republiku Srpsku?
                        Zanima me da li se bonus poruke iz paketa mogu koristiti i za RS ili se obracunava naknadno to. Devojka u mts mi rekla da vaze i za RS, a sad mi na tviteru rekli da ne vazi. :/
                        sigpic

                        Comment




                        • A bese to jedan slabo popunjen hard disk. R.I.P.

                          Comment


                          • Jebi se Papi, šta bih dao za ovakav net

                            Comment


                            • Sledeći vikend idemo na kolektivno pecanje beše?

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Sledeći vikend idemo na kolektivno pecanje beše?
                                Onaj tamo ,sledeci mi valja tabanati na takmicenju 72 h.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X