Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • izgleda da peca stvarno mora da nam organizuje taj kratak kurs
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      izgleda da peca stvarno mora da nam organizuje taj kratak kurs
      To je rešeno
      Ideja je da to bude dva dana (subota i nedelja), sa noćenjem pod šatorom ko želi, ko ne, može da ostane i dan.
      Ostaje da vidimo broj zainteresovanih, koliko imamo automobila a sve ostalo u hodu.
      sigpic

      Comment


      • automobil nemam, nemam ni sator, ali sam zainteresovana za oba dana, jer realno, ipak sam ja ovde neki sef, ne smem da vas pustim da ludujete 2 dana bez nadzora
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          igrat ćemo prskaj i ja, vi pišite analize

          s ajnštajnom ne smijemo, on je trenirao sa Džumhurom
          Zahrdjo sam ja vala, jedino sto sad znam jest servirat ko budala i udarit dvorucni BH i slice a la Roger jednom u 100 pokusaja
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pošto vidim da niko od mudoracije nema ovaj problem koji naravno ja moram da imam , a Bojana blesi kojekuda, i za mene ne haje... da li normalno pristupate forumu i SK sajtu iz W7? Meni Avast blokira i jedno i drugo i prijavljuje neki malware..
            Last edited by miloolja; 06-06-14, 11:51.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • o cemu mi pricamo ovde, leva ruka, dvorucni bh, a genije kao Role
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Pošto vidim da niko od mudoracije nema ovaj problem koji naravno ja moram da imam , a Bojana blesi kojekuda, i za mene ne haje... da li normalno pristupate forumu i SK sajtu iz W7? Meni Avast blokira i jedno i drugo i prijavljuje neki malware..
                Virus garant.
                C vitamin, dosta tečnosti, andol po potrebi i da odleži 7 dana
                sigpic

                Comment


                • 19/20
                  promasio za francusku stavio sam ukrajina a i mislim da je ukrajina jer francuska ima mnoge kolonije ali se ne nalaze u evropi dok ukrajina nema nijednu
                  ako racunamo koja je najveca drzava u evropi sa kolonijama to je svakako danska
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Ma odkud vam to za kolonije... kaže lepo površina zemlje te i te u Evropi .

                    Ko ima virus Peco...SK?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ma odkud vam to za kolonije... kaže lepo površina zemlje te i te u Evropi .

                      Ko ima virus Peco...SK?
                      pitanje glasi ako sam dobro zapamtio koja je drzava najveca u evropi da je citavom teritorijom u evropi, a francuska kao sto znamo ima 4 vanevropske regije koji su sastavan deo republike francuske
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Malo Toronta kroz objektiv...

                        Spoiler



















































                        I specijalno za Bojanu.

                        Spoiler
                        Last edited by Sara; 06-06-14, 23:48.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Ako se bude išlo tokom Wimbledona na vikend , to znači da mora da se ponese neki prenosni TV...

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Ako se bude išlo tokom Wimbledona na vikend , to znači da mora da se ponese neki prenosni TV...
                            Plan je da se dogovorno izabere vikend posle W .
                            Osim mobilnih telefona neće biti dozvoljena upotreba drugijeh sokoćala zbog radi kratkotrajnog odvikavanja od istih.
                            Umesto treperave svetlosti gledaćemo vodu, prirodu ili nebo po želji, a slušati ptice, cvrčke i kreketanje žaba. Vala malo mozak na pašu pustiti
                            sigpic

                            Comment


                            • Iskljucivo vikend posle W dolazi u obzir, jer je tada pauza sto se tice ozbiljnog tenisa

                              Sent from my HTC, posto mi se moze
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Plan je da se dogovorno izabere vikend posle W .
                                Osim mobilnih telefona neće biti dozvoljena upotreba drugijeh sokoćala zbog radi kratkotrajnog odvikavanja od istih.
                                Umesto treperave svetlosti gledaćemo vodu, prirodu ili nebo po želji, a slušati ptice, cvrčke i kreketanje žaba. Vala malo mozak na pašu pustiti
                                Ja vala ni telefon ne bih nosio, ali neka, zlu ne trebalo...

                                Mnogo vam daleko taj vikend, al ajde, vidim da je postignut konsenzus na višim instancama...

                                Comment

                                Working...
                                X