Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • genijalno

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Meni je žao ovih drugih ljudi koji tu čekaju u redu da dobiju neki paket i onda ovaj uleti sa autom ispred skladišta i on bi da uzima od jadnih ljudi kojima je to sve što im je ostalo. Mislim da ne bude da imam neke predrasude, ne daj Bože, svima treba pomoći čak i onima što imaju milione jer je vanredna situacija, ali ovaj bizon je vjerovatno tek stigao iz Njemačke i on bi da vrti kolo - ne ide to tako. Tačno se nadam da su mu u stanici napravili igranku na leđima.
      Tužno čime se služe pojedinci.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Đavole i ti iz Obrenovca?
        Cale mi je iz Obrenovca, tj verovatno svi znate sada selo Poljane. Ali imam familiju u Obrenovcu i okolini. Koliko imam do Obrenovca toliko imam i do kopova , Sa jedne strane reka Pestan sa druge i trece Kolubara Zanimljivo mesto za kucu nema sta.

        Ljudi za Uskrs sam prosao preko Kolubare, mogli ste da je predjete u japankama i da ne pokvasite noge, a sada ih oplavilila?!
        NEdelju dana kasnije reka Pestan je poplavila selo, ne kako zna ali je vec tada bila u opasnom porastu. Niko nije objavio, nikoga nije bolelo uvo. Kada je jos vise nabujao( sto od kisa, sto od ispustanje vode sa kopova (pranje uglja), sto od Kolubare koja ima 10 tokova sada) i pretio da poplavi obrenovac onda su poceli da brinu. A kada je poplavljen cale je plivao u dvoristu...

        Koja je poenta, sta kod djavola placamo hidrometerologe ako ne mogu da predvide padavine? Ljudi dosli iz Obrenovca gledaju Pestan, ispod mosta zaglavljeni balvani hrasta od 15m, ne mogu da prodju, lik uzima cackalicu da ga pomeri!
        Jedno opste rasulo, to selo je imalo kanale pored svake kuce (oni zovu to sanac) koji je slusio za to, kada su im kopovi upropastili bunare, a grad uveo vodu, ljudi su postavili cevi u taj kanal i samo naneli zemlju preko.. Sada maltene nema vise nijednog kanala u selu pored kuce..

        Ko god je u prosao kroz Obrenovac, a kamoli zivi, upoznat je poplavama, ovo je moglo da se spreci lagano.. Ali ...
        Last edited by l1m4r; 20-05-14, 22:39.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • RHMZ je najavio ove poplave, imas svuda po netu, ali nije se reagovalo

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Mislim da u svemu ovome je najmanje kriv HMZ, jer kažu da su već u subotu znali da će pasti ogromna količina padavina.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Bojana nije za Iike, ali to je to sto si postavila. Bilo je najavljeno i mi smo videli ovde tacno pre nedelju dana i komentirali, kakva je ova crvena uzbuna za regione gde upravo ima poplave. Znalo se, nije se odreagiralo na vise nivoa ishod je katastrofalan.

              Comment




              • Parola...snadji se

                Comment


                • JOS JEDAN POKUSAJ POMOCI-VRIJEDI POKUSATI! POSALJITE SA SVOG PRIVATNOG MAILA SLJEDECI SADRZAJ GOOGLEu-zamoliti Google da na svojoj naslovnoj stranici objavi apel za pomoć Hrvatskoj, BiH i Srbiji. Na taj način ljudi iz čitavog svijeta vidjeli bi da je ljudima u našim krajevima potrebna pomoć-hvala i probajte da zatrpamo googlu inbox da nas stavi na naslovnu stranu!

                  Mail: proposals@google.com

                  Subject: Serbia, Bosnia and Croatia need help!

                  Text: Serbia, Bosnia and Croatia really need your help. We are all struggling with disastrous floods that have hit our countries like NEVER BEFORE IN HISTORY. Thousands of people have lost their homes, belongings and everything else they worked for their entire lives. For the first time after the war, people of Serbia, Bosnia and Croatia are united in one goal - to survive. Please, BE A PART OF OUR SALVATION AND RAISE AWARENESS BY MAKING OUR CRY FOR HELP A FRONT PAGE ON GOOGLE FOR AT LEAST A DAY. I hope that you'll do it.
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Spoiler


                    Evo cujem da je "opstina" povukla svoje bagere pa su neki drugi gradovi poslali. Takodje covek koje je prevozio pomoc iz Svajcarske u Doboj morao je na granici platiti cariniku kako bi prosao, a carinik je iz Doboja, necete verovati...
                    sigpic

                    Comment


                    • Nadjoh kod drugara
                      Spoiler
                      Šapnula je Drina Savi
                      jednu priču o poplavi.
                      - Riješila sam, Savo, sestro,
                      da se vrati sve na mjesto.
                      Izliću se iz korita,
                      potopiću polja žita.
                      Puteve ću potopiti
                      i krovove sve prekriti.
                      Da podsjetim srca mnoga,
                      šta je bratstvo,
                      šta je sloga.
                      I granice izbrisaću,
                      da izmirim srpsku braću.
                      Jer tek onda kad izgubi,
                      brat će s bratom da se ljubi.
                      Brat će brata da pomaže,
                      brat će s bratom da se slaže.
                      I saznaće srca mnoga
                      za jednoga oca - Boga.
                      Da se njemu oni mole
                      i Hrvata, brata vole.
                      Da poteku sa usana
                      molitve za Muslimana.
                      I da vole braću borce,
                      Makedonce,Crnogorce.
                      U molitvi svak' pomene
                      braću našu, sve Slovene.
                      Da se brat sa bratom druži,
                      prijateljsku pomoć pruži.
                      U nevolji da se sjete
                      jedan drugom da dolete.
                      To su, Savo, želje moje,
                      da se vrati sve na svoje -
                      Drina reče, pa poteče.
                      Pričekaj me, Drino, vodo,
                      poći ću i ja sa tobom.
                      Potecimo mi zajedno,
                      neka budu svi k'o jedno.
                      Nek' nauče da se vole,
                      Bogu ocu da se mole.
                      Nek' se sjeti brat svog brata,
                      da ne bude više rata..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Kako je lijepo citati prijasnje postove i vidjeti da smo mi ipak na ovim prostorima posebni po necemu, a to je HUMANOST u nevolji
                        Meni su neki ljudi sa foruma slali poruke kada su vidjeli sta se desava u Banjaluci prosle sedmice, samo iz razloga jer tog dana nisam bio na forumu, javljaju se sve do danas da provjere kakvo je stanje...

                        U BL nije bilo toliko strasno, samo neka prigradska naselja su stradala ali ne u tolikoj mjeri kao ostatak zemlje.

                        Inace ja imam svoje vidjenje ove katastrofe i napisacu ga kad sve ovo prodje, jer sad nije vrijeme za tako nesto, ali cu samo reci da je za skoro sve kriva DRZAVA I LOS SISTEM
                        Jedino sto je u svemu ovome funkcionisalo je gradjanska solidarnost, da nije bilo toga razmjere katastrofe bi bile znatno vece.
                        Kao sto je neko gore napisao, u ovom trenutku molim se samo da je broj zrtava najmanji mogucisve ostalo je manje bitno.

                        Nadam se samo da cemo svi iz ovoga sto nam se desilo izvuci bitnu pouku i KONACNO shvatiti da tesko mozemo jedni bez drugih i onako usput sve vlasti sa ovih prostora ostjerati kao sto Sojic kaze:"S govnjivu motku"
                        Last edited by LegendaBL; 20-05-14, 23:45.
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                        Comment


                        • Rudolf spremao večeru za evakuisane Obrenovčane
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment




                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Tyler Ward to play in Toronto for the victims of 2014 Serbian floods




                              Singer, writer and producer Tyler Ward is in negotiations with Serbian organizations from Toronto to make his gig in that town a humanitarian thing. Ward, who is on tour, will held a concert in Toronto on June 18 and instead of being just an ordinary concert as intended it could turn out to be a humanitarian play to raise money and donations to people hit by floods in Serbia.
                              Ward, who has a few close Serbian friends who live in Toronto and therefore heard the story of the floods from them, is in negotiations with a few Serbian organizations from Toronto and is likely that the result will be played out into making his concert a humanitarian play for the European country.

                              Koliko sam samo volela njega i njegove pesme svo ovo vreme, sada ga obožavam... Tajler..
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Strasno, imaju li gram covjecnost ovi ljudi za Kineza
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X